>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

michau 84

michau

Forum VIP
Oczywiście, że mozna. Wybierasz opcję &#39;Moneybokers&#39;... logujesz się do systemu, po wpisaniu jaką kwotę chcesz wpłacić wyskakuje Ci okienko z opcjami:

PROSZĘ WYBRAĆ METODĘ PŁATNOŚCI

  • Zapłać TERAZ przez mBank (mTransfer)
  • Zapłać TERAZ przez Płacę z Inteligo / Płacę z PKO BP
  • Zapłać TERAZ przez Bank Zachodni WBK (Przelew24)
  • Zapłać TERAZ przez PeKaO S.A.
  • Zapłać TERAZ korzystając z innych dostępnych banków i
  • Ta opcja pozwala na wybór następujących banków:
    • ING Bank Slaski
    • Multibank (Multitransfer)
    • Lukas Bank
    • Bank BPH
    • Kredyt Bank
    • InvestBank
    • Citibank handlowy
    • BGZ
    • Millenium
    • Bank Ochrony Srodowiska
    • Nordea
    • Fortis Bank
    • Deutsche Bank PBC S.A.
  • Użyj nowej karty kredytowej
  • Zapłać przekazem bankowym (2-3 dni)
  • Depozyt pieniędzy najpierw przez naszą witrynę. (bieżące saldo konta: PLN 0.35)


pozdrawiam
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Oczywiście, że mozna. Wybierasz opcję &#39;Moneybokers&#39;... logujesz się do systemu, po wpisaniu jaką kwotę chcesz wpłacić wyskakuje Ci okienko z opcjami:....
No wlasnie, czyli wszystko i tak sprowadza sie do tego ze musisz miec kont w Moneybookers, wiec Twoja odpowiedz na pytanie zwierzakusa &quot;Oczywiscie, ze mozna&quot; nie jest zgodna z prawda.
Pozdrawiam
 
michau 84

michau

Forum VIP
No wlasnie, czyli wszystko i tak sprowadza sie do tego ze musisz miec kont w Moneybookers, wiec Twoja odpowiedz na pytanie zwierzakusa &quot;Oczywiscie, ze mozna&quot; nie jest zgodna z prawda.
Pozdrawiam
Tak, ale koledze zapewne chodziło o możliwość wpłaty z konta bezpośrednio. A to, że trzeba mieć to konto w mb to jest napisane, że nawet gdy nie mamy, wpisujemy naszego maila -&gt; automatycznie nas przekierowują na stronę rejestracji mb -&gt; utwarzamy konto i po kłopocie ;)
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Tak, ale koledze zapewne chodziło o możliwość wpłaty z konta bezpośrednio. A to, że trzeba mieć to konto w mb to jest napisane, że nawet gdy nie mamy, wpisujemy naszego maila -&gt; automatycznie nas przekierowują na stronę rejestracji mb -&gt; utwarzamy konto i po kłopocie ;)
No wlasnie, slowo bezpośrednio jednoznacznie stwierdza, ze koledze nie chodzilo o zadnego posrednika typu MB czy Neteller, tylko o bezposrednia wplate z konta bankowego, a takowej Scandic niestety nie oferuje. Pisze niestety, bo dla mnie to jest maly minus. Nie ma chyba jednak sensu spierac sie o slowa, co kto mial na mysli ????
Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Co do wypłat to ostatnio troszkę sie spóźniają czekam od wczoraj na wypłatę na MB ...no nie sądzę żeby im sie kasa skończyła:-D
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
przynajmniej jak sie do nich wplaca odrazu jest kasa na koncie i bonus, podobno wczesniej sie czekalo po 5 godzin , widac ze buk sie rozwija ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
przynajmniej jak sie do nich wplaca odrazu jest kasa na koncie i bonus, podobno wczesniej sie czekalo po 5 godzin , widac ze buk sie rozwija ????
Jak ja wplacalem na poczatku to i kasa i bonus byly na koncie momentalnie, wiec to raczej normalka. Ponoc mieli przez moment jakis problem i kasa pojawiala sie z opoznieniami.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
bodi moze z Tobą maja jakis problem ja dzis o 10.25 zlecilem wplate o 13.20 kasa byla fajne promo i mozna e 2 stowki od nich wyciagnac pozdro .
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Problem? hehe tez już mi wypłacili chociaz trwało to tym razem trochę ...może dlatego że juz 3 raz wypłacałem
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
dzisiaj wchodze na scandic.pl, loguje sie i... 0,40 gr na koncie ;| od razu wchodze na maila a tam wiadomosc od nich:
Drogi Kliencie,
Pański adres IP jest używany przez co najmniej jedną inną osobę. Dlatego niestety musieliśmy anulować Pański bonus. Proszę zapoznać się z linkiem: http://www.scandicbookmakers.com/Betting/faces/BonusInfo.jsp
Pozdrawiamy!
Scandic
nigdy nawet nie probowalem ich oszukac, a jesli nie chce mnie okrasc tylko naprawde maja takie informacje to pewnie przez to ze dla calej mojej sieci jest 1 zewnetrzne IP. ja nie mam na to zadnego wplywu i pewnie stracilem wlasnie 2 stowki mimo ze nic nie zrobilem... zdarzyla sie wam kiedys taka sytuacja ? nawet nie pytam czy uda sie odzyskac te pieniadze bo szanse sa bliskie 0... wyslalem do nich maila, zobaczymy co odpisza ale wielu mozliwosci nie ma ..
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
11 kwietnia, ale to chyba nie ma zadnego znaczenia ;&gt;? dziwne jest jeszcze to ze akurat dzisiaj wyplacalem od nich 158 zl i zostawliem 200...

edit
no 158 zl naszczescie doszlo, chociaz mogli rownie dobrze zablokowac konto xd
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
11 kwietnia, ale to chyba nie ma zadnego znaczenia ;&gt;? dziwne jest jeszcze to ze akurat dzisiaj wyplacalem od nich 158 zl i zostawliem 200...
Ale wypłaciłeś to?
edit: Aha czyli jednak wypłacili, bo ja mogę być w podobnej sytuacji, bo dopiero po tym jak skorzystałem z bonusu zobaczyłem, że mam pokeroom o nazwie scandic, czyli nieświadomie mam u nich dwa konta, jeszcze kiedyś jak nie mieli polskiej stronki zakładałem u nich konto na inny meil i inną nazwę użytkownika. Nie przyszło mi do głowy, że to ta sama firma, miałem napisać do nich meila, ale siedzę cicho i obracam bonus. Aha i najprawdopodobniej wtedy miałem inny numer ip, bo było to pewnie z półtora roku temu.
 
Do góry Bottom