>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Mam pytanie, przeczytałem o promocji, myślałem że to jakiś nowy bukmacher, zarejestrowałem się, wpłaciłem pieniądze i dostałem bonus. Teraz patrze w moich pokeromach że mam scandicpokera czyli nieświadomie założyłem sobie drugie konto.
Co mam robić napisać do nich meila czy siedzieć cicho ??
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam pytanie, przeczytałem o promocji, myślałem że to jakiś nowy bukmacher, zarejestrowałem się, wpłaciłem pieniądze i dostałem bonus. Teraz patrze w moich pokeromach że mam scandicpokera czyli nieświadomie założyłem sobie drugie konto.
Co mam robić napisać do nich meila czy siedzieć cicho ??
Jak napiszesz im emaila odbiora Ci momentalnie bonus i mogą zabrać też depozyt ...a jak nic nie napiszesz to może ci sie udać.decyzja nalezy do Ciebie.chociaż nie pochwalam podwójnego zakładania kont.pomyśl dobrze zanim zrobisz jakis krok...
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Jak napiszesz im emaila odbiora Ci momentalnie bonus i mogą zabrać też depozyt ...a jak nic nie napiszesz to może ci sie udać.decyzja nalezy do Ciebie.chociaż nie pochwalam podwójnego zakładania kont.pomyśl dobrze zanim zrobisz jakis krok...
Ja też tego nie pochwalam, ale naprawdę nie wiedziałem że to ta sama firma, wtedy jak zakładałem u nich pierwsze konto to nie mieli polskiej stronki. Póki co bonus jest na koncie, meile żadne nie przychodzą, zakłady przyjęte także chyba wszystko będzie dobrze. W sumie z tamtego konta grałem tylko w pokera nie w zakładach.
Jeszcze do tego wysłałem potwierdzenie danych osobowych, a oni ładnie mi podziękowali i stwierdzili, że nie jest to konieczne ;)
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
A otrzymałeś u nich bonus na zakłady wczesniej? jak nie to może nie będzie problemów przy wypłacie....
Nie nigdy u nich nie grałem, tylko w pokera, nawet pewnie nie rejestrowałem się przez ich stronkę tylko przez pokerroom.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
mam pytanie zalozmy wplace 180 zł, dostane 360. I chce stawiac na undery i overy tego samego meczu po kursie 1.9,wiec wiadomo bede na plusik, da rade? Mozna postawic w tym samym meczu jednoczesnie under i over? I ile razy musialbym postawic tak, zeby bonus byl obrocony? Z gory dz za pomoc, pzdro
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
mam pytanie zalozmy wplace 180 zł, dostane 360. I chce stawiac na undery i overy tego samego meczu po kursie 1.9,wiec wiadomo bede na plusik, da rade? Mozna postawic w tym samym meczu jednoczesnie under i over? I ile razy musialbym postawic tak, zeby bonus byl obrocony? Z gory dz za pomoc, pzdro
regulamin:
W wypadku zakładów na wszystkie możliwe typy tego samego meczu, tylko pierwszy z nich zaliczony zostanie do obrotu bonusu.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
dz Marchwiak za info;) no to tak wesoło nie jest, znacie inny sposób na ominiecie tego i pewny odbior zalozmy 80% bonusa?
Tak, jak bedziesz jednoczesnie gral w innym buku gdzie rowniez bedziesz mial bonus 100% od depozytu. Zdarzenia przeciwstawne przy obrocie bonusa w jednym buku nie przejda.
A tak poza tym, to jak Ty grasz, ze nie mozesz obrocic normalnie bonusa gdzie min. AKO to tylko 1,5? Przeciez taki bonus to prezent od buka...
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
tak szczególnie ostatnio każdy wygrywa, stary nawet kursy 1.2 na Chelsea nie wchodzą:spokodfhgfh: zaraz sie wszyscy odezwą,że nie grają kursów 1.2, dobra ale nie każdy pyka kupon za 2 zł, tak czy siak teraz jest okres niespodzianek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dz Marchwiak za info;) no to tak wesoło nie jest, znacie inny sposób na ominiecie tego i pewny odbior zalozmy 80% bonusa?
Sposób zagrać dobre typy nawet po kursach właśnie 1,50-1,70 singlami, zrobić obrót i wypłata. Gdzieś tu wcześniej w temacie wkleiłem moją przygodę w tym bukiem. Grałem tylko wtedy tam, gdy kurs był podobny do innych buków. Jeśli mocno był niższy to grałem w innym.
Promocja z pocałowaniem rączki. Tylko brać, bo pewnie długo nie potrwa.
Pozdr.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
tak szczególnie ostatnio każdy wygrywa, stary nawet kursy 1.2 na Chelsea nie wchodzą:spokodfhgfh: zaraz sie wszyscy odezwą,że nie grają kursów 1.2, dobra ale nie każdy pyka kupon za 2 zł, tak czy siak teraz jest okres niespodzianek.
Nie wiem czy rzeczywiscie jest taki problem znalezc kilka &quot;interesujacych&quot; zdarzen z kursem powyzej 1,5. A Chelsea to dla mnie nie jest dobry przyklad, bo to byla masowka, tak jak i Wisla wczoraj. Ja takich rzeczy nie tykam.
Dobra, ale to nie temat o typach, tylko o bonusie w Scandic.
Pozdro
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Nie wiem czy rzeczywiscie jest taki problem znalezc kilka &quot;interesujacych&quot; zdarzen z kursem powyzej 1,5. A Chelsea to dla mnie nie jest dobry przyklad, bo to byla masowka, tak jak i Wisla wczoraj. Ja takich rzeczy nie tykam.
Dobra, ale to nie temat o typach, tylko o bonusie w Scandic.
Pozdro
Teraz po fakcie to każdy jest mądry że to masówka itp. Ale jak Wisła była wystawiona na początku to była po kursie 1,7-1,65.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ktoś wcześniej wspominał o tym, że są jakieś problemy przy otrzymaniu linku aktywacyjnego jak poczta jest na o2 - przed chwilą się rejestrowałem i link przyszedł po niecałej minucie.
 
Do góry Bottom