>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

.kb 31

.kb

Użytkownik
@support: juz wyslalem, przed napisalem posta tutaj
@Komarr: dokladnie 3 min po... ciekawe co by bylo jakby w czwartek nie mieli problemow z wypatami bo wtedy probowalem wyplacic pierwszy raz, ale cofneli i napisali ze mieli jakies problemy z mb.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Trochę zostało mi do obrotu i jak najszybciej od nich spadam, jak nie będzie żadnych problemów z wypłatą, ale teraz trochę zacząłem się o to bać. Ale jak nie zablokowali konta zaraz po założeniu, to potem już raczej nie mają prawa. Dowód już im wysłałem, zaraz po założeniu konta.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
.KB je tez mialem taki problem.

Zalozylem trzy konta z innych IP ale logowalem sie na jednym kompie. Z dwuch kont zrobilem sura i przepralem siano na inne konto a z trzeciego probowalem wyplacic, po godzinie sprawdzam a tu cofneli wyplate i zajeb.... 200 zl podaja powod taki jak u ciebie.

Czlowiek uczy sie na bledach... i teraz wszystkie operacje na kontach wykonuje mi kumpel na neostradzie ze zminnym IP bo ja jestem uzytkownikiem sieci z zewnetrznym IP

Na dzien dzisiejszy wykozystalem juz 6 bonusow, hehehe
Nie ma to jak zobic ich w bambuko.
pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
ehhhh Polacy.... a potem się człowiek dziwni czemu nie ma dla nas żadnych promocji ???? wpłacam tam szybko kasę, obracam i wypłaca, bo jak znajdzie się więcej takich cwaniaczków to długo się z niej nie nacieszymy ... zal mi co poniektórych ...
 
R 0

ruchman

Użytkownik
.. zal mi co poniektórych ...
zal Ci...
zal Ci tego ze robie kase, ze w weekend zarobie wiecej niz babina w biedronce przez miesiac??
zal Ci ze ty nie robisz??
zal Ci ze juz nie bedzie promocji? zapeniam Cie ze bedza zawsze bo ten rynek sie w bardzo szybkim tepie rozwija i bedzie coraz wiecej nowych bukmacherow wchodzacych, a czym nas zacheca do wplaty pieniedzy.. wlasnie bonusami

i jeszcze jacy dumnie z siebie..
wlace nie dumny, poprostu sprytny
Bo pomyslcie ile ludzi zacheconych bonusem wplaci pieniadze i je przegra, tylko nieliczni cos z tego maja
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
czloiwkeku kazda osoba z tego buka wyplaca minmum plus 200 ale nie ktorzy maja sobie za grosz uczciwosci i nie robią 10 konto na ojcow matki siostry psy i koty . Promocje moze i bedą ale nie dla ludzi Polski wlasnie przez takich jak Ty, buki sa podejrzliwe blokuja konta itp.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Moze to i nie jest do konca uczciwe, ale nie sa to konta na fikcyjne dane. Do kazdego z kont moge przedstawic skan dowodu i mie ma szans wykrycia tego przez buka bo kazde konto ma inne IP. Z perspektywy buka wszystko jest OK.

A czy buki sa uczciwe wzgledem nas? W wiekszosci przypadkow tak ale jest pelno przykladow potwierdzajacych niezetelnosc wielu serwisow, wystarczy poszukac
 
matex 0

matex

Użytkownik
zal Ci...
zal Ci tego ze robie kase, ze w weekend zarobie wiecej niz babina w biedronce przez miesiac??
zal Ci ze ty nie robisz??
wiesz, moim zdaniem to ty tych pieniędzy nie zarobiłeś, a ukradłeś.... i nie żal mi tego, że ja tak nie robię, bo wolę miec mniej, a uczciwie zdobyte. Kiedys na takim toku myślenia się przejedziesz...

Tyle ode mnie na ten temat. Koniec offtopa, rob jak chcesz...
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
ehhhh Polacy.... a potem się człowiek dziwni czemu nie ma dla nas żadnych promocji ???? wpłacam tam szybko kasę, obracam i wypłaca, bo jak znajdzie się więcej takich cwaniaczków to długo się z niej nie nacieszymy ... zal mi co poniektórych ...
ty myslisz ze tylko polacy tak robia? =/ Ja np zrobilem konto na siebie i na dziewczyne, czy czuje sie w jakis sposob winny ? nie. Skoro taki bwin moze robic w bambuka to od czasu do czasu ja bukmachera zrobie w bambuko i jest mi z tym dobrze :]
 
matex 0

matex

Użytkownik
OK. Juz mowilem, robcie co chcecie.. nie moja brocha.... ja tam jakos nigdy nie mialem pociagow do tego typu praktyk. A jak jakies Rumuny tak robia to tez mi to zwisa...

P.D Dzieki za ciekaw rozmowe i pozdrawiam.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
zal Ci...
zal Ci tego ze robie kase, ze w weekend zarobie wiecej niz babina w biedronce przez miesiac??
zal Ci ze ty nie robisz??
zal Ci ze juz nie bedzie promocji? zapeniam Cie ze bedza zawsze bo ten rynek sie w bardzo szybkim tepie rozwija i bedzie coraz wiecej nowych bukmacherow wchodzacych, a czym nas zacheca do wplaty pieniedzy.. wlasnie bonusami

wlace nie dumny, poprostu sprytny
Bo pomyslcie ile ludzi zacheconych bonusem wplaci pieniadze i je przegra, tylko nieliczni cos z tego maja
Czlowieku co Ty gadasz? Zastanow sie co piszesz? Kradniesz kase i zarabiasz wiecej niz babina w Biedronce to spoko, Twoj wybor, ale nie chwal sie czyms takim na forum...
I nie pisz, ze bonusy beda ciagle itd. Wlasnie bonusow jest coraz mniej przez takich ludzi jak Ty, sa buki, ktore wyraznie zaznaczaja ze promo nie dotyczy Polakow. Mi jest wstyd za takich ludzi jak Ty, wcale nie jestes sprytny. Kazdy glupi wie, ze tak mozna zrobic, jednak nie kazdy to robi. Miej choc troche przyzwoitosci (o co ja prosze????) i przynajmniej nie pisz o takich rzeczach w takim miejscu, bo to jest forum bukmacherskie a nie forum zlodziejskie. Potem ludzie sie dziwia, ze wprowadzaja coraz trudniejsze warunki do spelnienia w celu obrotu bonusa, albo uczciwym ludziom robia problemy z wyplatami. Pomysl zanim cos napiszesz....
I nie podejme zadnej polemiki z Toba, to jest moje zdanie na temat takich ludzi jak Ty i wiecej w tym temacie o tym nic nie napisze. Mysle, ze moje zdanie podziela wiekszosc normlanych typerow ktorych pozdawiam.
 
S 11

support75

Użytkownik
A czy buki sa uczciwe wzgledem nas? W wiekszosci przypadkow tak ale jest pelno przykladow potwierdzajacych niezetelnosc wielu serwisow, wystarczy poszukac
jak ktos ukradnie Ci samochod, mam rozumiec ze Ty ukradniesz go mi badz sasiadowi ?
Przeciez w koncu Tobie ktos ukrad to Ty tez mozesz ?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
no i pozniej przez takich jak ruchman juz nawet nie chca odpisywac na maile. odkad kasa zniknela z mojego konta wyslalem do nich chyba 3 maile i na zadnego nie odpisali. nawet z innego adresu pytalem co sie stanie w podobnej sytuacji. i cisza.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
tylko nie obwiniaj za to mnie bo to ze ja mam zalozone kilka kont nie oznacza ze sa one wykryte lub blokowane przez scandic, z nimi jest wszysko ok.. to z twoim jest problem

a kasy juz nie odzyskasz bo jezeli masz zewnetrzne IP to wystarczylo ze ktos przed toba sie zarejestrowal albo zalogowal z tego IP, wedlug ich regulaminu nie nalezy ci sie bonus..

chyba ze to jest ich blad, wtedy trzeba inaczej z nimi gadac
najlepiej napisz do nich maila z zapytaniem czy twoje IP(podajac je) bylo juz uzyte do wykozystania bunusu
 
L 72

loozer21

Użytkownik
i co teraz kurde przez takich kombinatorów jak niektorzy tutaj na forum wprowadili wieksyz obrot nie 800zł tlyko 1200 przy wplacie 200zł szkoda słow co do niektorych. I co zadowoleni jetsescie?
 
Do góry Bottom