>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

zamer 0

zamer

Użytkownik
panowie a zdażył sie komus taki przypadek ze zarzadali skanu dowodu?
pytam z ciekawosci ?
potwierdzenie żądają chyba przy jakiejś wysokiej wypłacie, rzędu powyżej 8 tys. złotych. Małe sumki raczej bez dowodu. Ja czekam już 4 h. Mam nadzieję, że wszystko będzie oks, bo poszło prawie 1500.. Pozdro ????
 
K 16

kombi

Użytkownik
zarejestrowałem się godzine temu i nadal nie dostałem maila z potwierdzeniem rejestracji ???? tez tak długo czekaliście? z góry dziękuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może to trochę nie na temat. Ale pytam w tutaj.
Wczoraj chciałem postawić zakład akumulowany z 3 pozycji. Chciałem dać 2 zakłady &quot;normalny win + over&quot; oraz jeden mecz MLB z handicapem -1,5. Ale wyskoczyło mi coś takiego, że nie mogę tak połączyć zakładu na kuponie. Że tylko zwykłe win mogę dać. Jeszcze 2-3 dni temu mogłem łączyć spokojnie hcp -1,5 w ramach jednego kuponu z NHL + MLB. A wczoraj (dziś rano) nie mogłem dać hcp -1,5. Nie wiem czy coś zmienili. Być może teraz hcp -1,5 już tylko da się zagrać singlem... sam nie wiem.
Miał ktoś taki problem?
Już pomijając to że dałem ten zakład bez hcp a drużyna &quot;pokryła&quot; -1,5 i wygrana o wiele mniejsza...:kwasny4565:
Pozdr.
Vader
 
michau 84

michau

Forum VIP
Może to trochę nie na temat. Ale pytam w tutaj.

Wczoraj chciałem postawić zakład akumulowany z 3 pozycji. Chciałem dać 2 zakłady &quot;normalny win + over&quot; oraz jeden mecz MLB z handicapem -1,5. Ale wyskoczyło mi coś takiego, że nie mogę tak połączyć zakładu na kuponie. Że tylko zwykłe win mogę dać. Jeszcze 2-3 dni temu mogłem łączyć spokojnie hcp -1,5 w ramach jednego kuponu z NHL + MLB. A wczoraj (dziś rano) nie mogłem dać hcp -1,5. Nie wiem czy coś zmienili. Być może teraz hcp -1,5 już tylko da się zagrać singlem... sam nie wiem.
Miał ktoś taki problem?
Już pomijając to że dałem ten zakład bez hcp a drużyna &quot;pokryła&quot; -1,5 i wygrana o wiele mniejsza...:kwasny4565:

Pozdr.
Vader
Również wczoraj chciałem dać dubla Arizone -1,5 + NHL i to samo wyskoczyło. Pewnie jakieś ograniczenia na ten mecz dali, bo to taki &#39;pewniaczek&#39; był wczorajszy, w który padł wynik 5-4... więc wielkie dzięki dla nich, że mi nie chcieli przyjąc tego handi w akumulowanym :jezora:
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
eh... czekam już 5 godzin, napisałem dwa maile i nic... coraz bardziej boję się o te moje 1.5 kafla...
Wyluzuj, nie pisz co 5 minut postu ze czekasz na kase, bo to nic nie wnosi do tematu. Mi przelali kase po ponad 5 godzinach wiec na razie nie masz sie czym martwic. Pisz, jak kasy nie dostaniesz np. jutro, a na razie to tylko mieszasz w temacie.
Pzdr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Również wczoraj chciałem dać dubla Arizone -1,5 + NHL i to samo wyskoczyło. Pewnie jakieś ograniczenia na ten mecz dali, bo to taki &#39;pewniaczek&#39; był wczorajszy, w który padł wynik 5-4... więc wielkie dzięki dla nich, że mi nie chcieli przyjąc tego handi w akumulowanym :jezora:
Michau pewniaczek to był hcp -1,5 na Seattle... :-D Nawet zapodałem nad ranem analizę do typów dnia. Ale tam pokusiłem się o hcp -2. W TD mam zwrot, grałem też singla SEA -2 w pinnie i też zwrot. A na tryplu w scandicu chciałem dać SEA -1,5 (pewniaczek :jezora ???? + ARI win + over 4.5 SJS-CGY.
Generalnie ako mi wyszło z tych meczów @3.91 A tak miałbym poand @5... bo na hcp -1,5 było chyba ok. @2.
Więc jeśli Ty chciałeś grac ARI a ja SEA handi to może się okazać, że jednak nie da się już grać handicapów w akumulowanych...
Zobaczę może dziś też znajdę &quot;pewniaczka&quot; z hcp -1,5 do jakiego ako z 3-4 pozycji.
Pozdr.
Vader
 
Do góry Bottom