>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Rivalo wprowadza Bonusy urodzinowe. A to nie ostatnia w tym roku niespodzianka dla regularnych użytkowników Rivalo. Najciekawsze oferty będą skierowane dla graczy, którzy przynajmniej raz dokonali wpłaty i grali w Rivalo za pieniądze z własnych depozytów (a nie tylko np. za freebety z konkursów). Jak ktoś jeszcze nie dokonał pierwszej wpłaty, to radzimy się pospieszyć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 15PLN w Rivalo!
Każdy użytkownik, który w ten weekend (28-30.11.2014) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na dwa lub więcej wydarzeń z kategorii Sporty zimowe, otrzyma freebet o wartości 15 PLN na następny zakład z kategorii Sporty zimowe.
Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: Zimowa promocja w Rivalo. W treści wpisać proszę login z Rivalo.
Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!
www.rivalo.com
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Promocja Mikołajkowa Rivalo - tylko na Forum.Bukmacherskie.com

Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 15PLN w Rivalo!


Każdy użytkownik, który w tym tygodniu (3-7.12.2014) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na dwa lub więcej wydarzeń (na dowolne sporty), otrzyma freebet o wartości 15 PLN na następny zakład.

Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: Promocja Mikołajkowa Rivalo. W treści wpisać proszę login z Rivalo.

Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!

www.rivalo.com

* Promocja jest tylko dla użytkowników forum. W razie pytań, wątpliwości proszę kontaktować się w tym temacie.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Promocja Mikołajkowa Rivalo - tylko na Forum.Bukmacherskie.com



* Promocja jest tylko dla użytkowników forum. W razie pytań, wątpliwości proszę kontaktować się w tym temacie.


OK to pytanie i watpliwosc jest w jaki sposob sprawdzacie czy ktos jest uzytkownikiem forum ??
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Mam takie pytanie: wplacilem 100 zl. dostalem bonus drugie 100. Z lacznej kwoty ugralem 500 zl, ale zeby wyplacic musze obrocic 5 razy po 2.00. I teraz pytanie czy cala kwote, czy tylko bonus z wplata? Tzn 200 zl? I napisalem maila o freebeta 15 pln. ???? Dziekuje za odpowiedz.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
sprawdzicie poczte ????
Święty Mikołaj wpadł z wizytą do Rivalo i
przypisał do Twojego koncta darmowy zakład
20 PLN, brak dodatkowych warunków – bez
minimalnego kursu, czy innych wymagań.
Użyj swojego darmowego zakładu 20 PLN, na
przykład stawiając na mecz w Ekstraklasie w
ten weekend i typując swoich faworytów.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
OK to pytanie i watpliwosc jest w jaki sposob sprawdzacie czy ktos jest uzytkownikiem forum ??
Nie sprawdzamy, ponieważ osoba, która wzięła udział w promocji albo przeczytała informację o promocji tu na forum, albo dowiedziała się o niej od swojego przyjaciela, użytkownika forum - a nie będziemy wykluczać z promocji przyjaciół użytkowników forum ????
I teraz pytanie czy cala kwote, czy tylko bonus z wplata? Tzn 200 zl?
Depozyt i bonus, czyli 200zł x 5.
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Mam pytanie i bardzo bym prosił o szybką odpowiedź. Wpłaciłem 150zł i skorzystałem z bonusu 100%. Niestety mam problemy z internetem. I tutaj moje pytanie: czy nie stanie się nic złego (m.in cofnięcie bonusu czy coś podobnego) jeśli robiąc dzisiejsze zakłady na LM zaloguje się i skorzystam z innego adresu IP? Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Na czacie mowia, ze promocje sie nie lacza i ze nic takiego nie ma. Wiec zostalismy wprowadzeni w blad. ????
Na czacie tak powiedzieli bo o tej promocji z forum oni nie wiedza, spokojnie powinienes dostac ten freebet tez. Teraz cos dlugo trzeba czekac na zwrot, przy promocji na sporty zimowe byl nastepnego dnia;)
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Mam pytanie i bardzo bym prosił o szybką odpowiedź. Wpłaciłem 150zł i skorzystałem z bonusu 100%. Niestety mam problemy z internetem. I tutaj moje pytanie: czy nie stanie się nic złego (m.in cofnięcie bonusu czy coś podobnego) jeśli robiąc dzisiejsze zakłady na LM zaloguje się i skorzystam z innego adresu IP? Z góry dzięki za odpowiedź
Rivalo zdaje sobie sprawę, że użytkownicy mogą korzystać z różnych IP, czy różnych urządzeń do łączenia się ze stroną Rivalo. Różne adresy IP nie są nigdy jedynym powodem do cofnięcia bonusu. No chyba, że jest to numer IP, który już wcześniej został używany przez osoby wyłudzające bonusy. Wtedy z pewnością weryfikacja klienta będzie bardziej szczegółowa. Ale przy korzystaniu z różnych IP z powodu łączenia się ze swoich różnych sprzętów (telefon, komputer, tablet?) z pewnością nie spowoduje żadnych konsekwencji. Prosimy spokojnie obstawiać.
Teraz cos dlugo trzeba czekac na zwrot, przy promocji na sporty zimowe byl nastepnego dnia
Podczas promocji zimowej było zdecydowanie mniej zgłoszeń niż w obecnej promocji. Proces weryfikacji wydłużył czas dopisywania freebetu. Wczoraj darmowe zakłady zostały zaksięgowane, a do jutra zostaną kolejne, które zostały wysłane w tygodniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom