>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

rivalo 116

rivalo

Użytkownik
A moze napiszesz jak z limitami podobno po 3 grubszych wygranych limit do 100 euro jak nie mniej....
Podobno...
Ewentualne limity sa nakładane indywidualnie. Zależy od różnych czynników. Jak ktoś obstawia popularne dyscypliny i ligi (jak wyżej niemiecka bundesliga) to na pewno limitów nie otrzyma i może grać za wysokie stawki.
Jak weryfikują konto? Skan dowodu wystarczy?
Skan dowodu + zdjęcie cyfrowe rachunku - 90% klientów Rivalo ma taką weryfikacje.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
W tym tygodniu nasz gracz trafił oto taki kuponik ????
Łączna wygrana ponad 20.000 euro. Robi wrażenie ;)
 
koval 161

koval

Użytkownik
żałosny bukmacher, 20 razy wysyła im sie dokument i caly czas odrzucają bo cos im nie pasuje. pozostaje jedynie wytransferowac jakos kase od nich do innego bukmachera ;)
wysyłałem im zdjęcie gdzie widać przelew ze skrilla na konto rivalo, ale nie wiem cyz pracują tam jakieś ułomy czy co, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
wysyłałem im zdjęcie gdzie widać przelew ze skrilla na konto Rivalo, ale nie wiem cyz pracują tam jakieś ułomy czy co, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
Oni nie akceptują print screenów, tylko zdjęcie cyfrowe dokumentów. Pewnie Ci to napisali na e-mail, ale nie zrozumiałeś i teraz lamentujesz na forum.
To co zrobiłeś to nic innego jak wydrukowany print screen przelewu ze skrill...
Ja wszystkie rachunki mam w postaci elektronicznej. Nie mam drukarki, ale pech chciał że w ostatnim miesiącu dostałem mandat karny. Zrobiłem fote telefonem i wysłałem. Do 10 minut mail zwrotny, że dokument zatwierdzony. Da się? Da. Tylko trzeba chcieć, a niektórym się nie chcę i wolą gorzkie żale wylewać po forach...
Jak nie masz mandatu to na pewno masz dokument, który potwierdza twoje dane.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Oni nie akceptują print screenów, tylko zdjęcie cyfrowe dokumentów. Pewnie Ci to napisali na e-mail, ale nie zrozumiałeś i teraz lamentujesz na forum.
To co zrobiłeś to nic innego jak wydrukowany print screen przelewu ze skrill...
Ja wszystkie rachunki mam w postaci elektronicznej. Nie mam drukarki, ale pech chciał że w ostatnim miesiącu dostałem mandat karny. Zrobiłem fote telefonem i wysłałem. Do 10 minut mail zwrotny, że dokument zatwierdzony. Da się? Da. Tylko trzeba chcieć, a niektórym się nie chcę i wolą gorzkie żale wylewać po forach...
Jak nie masz mandatu to na pewno masz dokument, który potwierdza twoje dane.
zrobilem zwykła fotę tak jak mi powiedzial Pan na czacie wiec nie wiem o co Ci chodzi. Pozniej pisali, ze albo nieczytelne, albo niekompletne ???? Gów.. nie buk, nie polecam.
 
E 0

ewelt

Użytkownik
Zarejestrowalam się z linka z forum. Wpłata 200zł+bonus 200zł postawione na remis w bundeslidze. Wygrany zakład. Wypłata zablokowana i chcą ode mnie dowód, rachunki i zdjęcie dokumentu trzymanego przy twarzy, cytuję:
&quot;Ze względu na regulacje prawne dotyczące organów zezwalających, uprzejmie prosimy o przesłanie nam zdjęć cyfrowych następujących dokumentów:&quot;
Teraz moje pytanie brzmi: jakie regulacje prawne wymagają &quot;dokumentu&quot; w postaci zdjęcia trzymanego dowodu przy twarzy?
 
koval 161

koval

Użytkownik
Zarejestrowalam się z linka z forum. Wpłata 200zł+bonus 200zł postawione na remis w bundeslidze. Wygrany zakład. Wypłata zablokowana i chcą ode mnie dowód, rachunki i zdjęcie dokumentu trzymanego przy twarzy, cytuję:
&quot;Ze względu na regulacje prawne dotyczące organów zezwalających, uprzejmie prosimy o przesłanie nam zdjęć cyfrowych następujących dokumentów:&quot;
Teraz moje pytanie brzmi: jakie regulacje prawne wymagają &quot;dokumentu&quot; w postaci zdjęcia trzymanego dowodu przy twarzy?
Tak jak mowilem, parodia ???? jeden z najslabszych bukow na rynku
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Faktycznie weryfikacja w tym bukmacherze to droga przez mękę (nie wyraźne, za małe, nie zdjęcie cyfrowe), ale jak już się to uda po &quot;10&quot; mailach z nimi załatwić to potem raczej już problemów nie ma, tylko kursów rewelacyjncych tam nie ma, promocji także, ale kto chce to pogra ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
żałosny bukmacher, 20 razy wysyła im sie dokument i caly czas odrzucają bo cos im nie pasuje. pozostaje jedynie wytransferowac jakos kase od nich do innego bukmachera ;)
wysyłałem im zdjęcie gdzie widać przelew ze skrilla na konto rivalo, ale nie wiem cyz pracują tam jakieś ułomy czy co, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
zrobilem zwykła fotę tak jak mi powiedzial Pan na czacie wiec nie wiem o co Ci chodzi. Pozniej pisali, ze albo nieczytelne, albo niekompletne ???? Gów.. nie buk, nie polecam.
Widziałem przynajmniej kilka razy jak pytałeś o opinię na temat tego buka w &quot;Dyskusjach na tematy bukmacherskie&quot;. Chyba każdy podkreślał, że Rivalo robi duże problemy z dokumentami, trzeba dosyłać/zmieniać/kombinować, ale jak przychodzi co do czego to kasa jest godzinę na koncie po zaakceptowaniu dokumentów.
Dlatego dziwię się tej twojej anty-laurce, czego ty się spodziewałeś?
 
Do góry Bottom