>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

S 674

slukasz123

Użytkownik
Przez ukash nie musisz bo sam kiedys wplacalem przy innych opcjach musisz...Pewnie wplaciles przez skrill dlatego nie dostales a ta metoda nie mozna...
Polecam spytac support rivalo lub spytac sie ich live chat...Pozdro
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Bonus jest automatycznie dopisywany? Bo juz troche minelo od depozytu a ja wciaz go nie otrzymalem...
Witam,

Bonus jest dopisywany automatycznie od razu po zaksięgowaniu depozytu na koncie gracza. Proszę zauważyć, wpłata za pomocą Skrill jest wykluczona z warunków promocji.
 
jeers 54

jeers

Użytkownik
Promocja jest wciąż aktualna ? Rozumiem, że ako 2.0 może być łączone ? Obrót 5 razy to bardzo dobra oferta. Czekam na opinie i wpadam.
 
jeers 54

jeers

Użytkownik
Okazało się, że jestem u Państwa zarejestrowany już od 2013 roku, ale z tego co widzę to nigdy nie robiłem depozytu. Czy po takim czasie bonus wciąż mnie obowiązuje ?
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Niestety, ale stanowczo odradzam tego bukmachera. Korzystałem już z ofert konkurencji i naprawdę wyglądało to o niebo lepiej. Można usprawiedliwić fakt, że jest to nowy buk, ale naprawdę jeszcze dużo brakuje do ideału. Może użytkownik &quot;Rivalo&quot; odniesie się jakoś do mojego postu. Moje spostrzeżenia:

Najbardziej co mi się nie spodobało to ta weryfikacja swojej tożsamości. Albo rozmawiałem z niekompetentną osobą na czacie na żywo. Pani konsultantka jako dowód wpłaty zażądała ode mnie wyciąg z karty (bo z karty kredytowej był robiony przelew). okej. nie ma tu nic dziwnego. Ale dlaczego nie chciała zaakceptować wyciągu z konta bankowego, gdzie była pokazana transakcja kartą kredytową (numer karty, data, kwota, numer konta bankowego, dane osobowe) tego już nie wiem. Z tego względu musiałem dzwonić do banku i prosić ich o wyciąg z KARTY KREDYTOWEJ. Druga rzecz, że na stronie nie można załadować plików o rozszerzeniu .pdf, a mój dokument zawierał dwie strony. Więc napisałem do administracji - odpisali, aby wrzucić dwa zrzuty ekranu, tak uczyniłem. Jednak dokument odrzucony... nie wiem dlaczego. No mówię dobra, spróbujemy inaczej... Wtedy ustawiłem dokument, aby na jednym zrzucie ekranu uchwycić dwie strony. tak mi się udało. Zrobiłem zdjęcie, wrzuciłem. Myślałem, że w końcu zostanie zaakceptowany, ale niestety się pomyliłem. Jaki powód? Zdjęcie zbyt małe! Faktycznie z daleka nie było widać wszystkich szczegółów, ale przecież to jest zdjęcie i można je przybliżyć i wszystko zobaczyć! żadna literka nie była nieczytelna. Wkurzyłem się i napisałem maila, w końcu mi odpisali, że jednak mi zaakceptują to. Następnie zleciłem wypłatę, dzisiaj otrzymuję odpowiedź, że moja wypłata została odrzucona z powodów technicznych i żeby spróbować wypłacić ponownie. No to próbuję po raz kolejny zlecić wypłatę jednak odmowa, bo muszę czekać 2 dni przed kolejną wypłatą na kartę (inne możliwości odpadają, bo przelew bankowy od 500zł chyba, a skrillów itp nie posiadam). Szkoda, bo zależy mi na tych pieniądzach jak najszybciej.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
A co z bonusem na urodziny, aktualny jest? Bo dziś mam i ciekaw jestem czy dostane ;&gt;
Aktualny. Bonusy są przyznawane na podstawie aktywności graczy.
@sedanCFC
Pracujemy nad poprawą procesu weryfikacji. Niestety, dużo mamy prób wymuszenia bonusu dlatego dział bezpieczeństwa skrupulatnie sprawdza dokumenty.
Proszę na podstawie weryfikacji nie zrażać się do Rivalo. Przy następnych wypłatach nie będzie Pan przechodził tego etapu.
Pozdrawiam
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Niestety, ale stanowczo odradzam tego bukmachera. Korzystałem już z ofert konkurencji i naprawdę wyglądało to o niebo lepiej. Można usprawiedliwić fakt, że jest to nowy buk, ale naprawdę jeszcze dużo brakuje do ideału. Może użytkownik &quot;Rivalo&quot; odniesie się jakoś do mojego postu. Moje spostrzeżenia:

Najbardziej co mi się nie spodobało to ta weryfikacja swojej tożsamości. Albo rozmawiałem z niekompetentną osobą na czacie na żywo. Pani konsultantka jako dowód wpłaty zażądała ode mnie wyciąg z karty (bo z karty kredytowej był robiony przelew). okej. nie ma tu nic dziwnego. Ale dlaczego nie chciała zaakceptować wyciągu z konta bankowego, gdzie była pokazana transakcja kartą kredytową (numer karty, data, kwota, numer konta bankowego, dane osobowe) tego już nie wiem. Z tego względu musiałem dzwonić do banku i prosić ich o wyciąg z KARTY KREDYTOWEJ. Druga rzecz, że na stronie nie można załadować plików o rozszerzeniu .pdf, a mój dokument zawierał dwie strony. Więc napisałem do administracji - odpisali, aby wrzucić dwa zrzuty ekranu, tak uczyniłem. Jednak dokument odrzucony... nie wiem dlaczego. No mówię dobra, spróbujemy inaczej... Wtedy ustawiłem dokument, aby na jednym zrzucie ekranu uchwycić dwie strony. tak mi się udało. Zrobiłem zdjęcie, wrzuciłem. Myślałem, że w końcu zostanie zaakceptowany, ale niestety się pomyliłem. Jaki powód? Zdjęcie zbyt małe! Faktycznie z daleka nie było widać wszystkich szczegółów, ale przecież to jest zdjęcie i można je przybliżyć i wszystko zobaczyć! żadna literka nie była nieczytelna. Wkurzyłem się i napisałem maila, w końcu mi odpisali, że jednak mi zaakceptują to. Następnie zleciłem wypłatę, dzisiaj otrzymuję odpowiedź, że moja wypłata została odrzucona z powodów technicznych i żeby spróbować wypłacić ponownie. No to próbuję po raz kolejny zlecić wypłatę jednak odmowa, bo muszę czekać 2 dni przed kolejną wypłatą na kartę (inne możliwości odpadają, bo przelew bankowy od 500zł chyba, a skrillów itp nie posiadam). Szkoda, bo zależy mi na tych pieniądzach jak najszybciej.

Tez mialem podobne przygody na twoim miejscu bym sie cieszyl ze nie zawolali zdjecia twarzy jak trzymasz dowod bo w tej firmie stalo sie to standardem a dla wielu uzytkownikow jak i dla mnie jest to upokazajace????
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Witam,
Chciałbym poinformować, iż firma Rivalo nawiązała współpracę ze sportowym kanałem sportowym - Sportklub.
Wkrótce więcej informacji na ten temat.
Pozdrawiamy
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
NOWOŚĆ: BONUS NA ZAKŁADY KOMBINACYJNE
Podwój swoje wygrane z naszym specjalnym bonusem na zakłady kombinacyjne!
Otrzymasz bonus 25% na wszystkie zakłady kombinacyjne składające się z minimum 5 zakładów! Bonus od wygranych pojawi się automatycznie na Twoim kuponie.

Szczegóły:

Bonus na zakłady kombinacyjne Rivalo

Skorzystaj z Bonusu na zakłady Kombinacyjne Rivalo i wygrywaj po 25% lepszym kursie.
Oto jak to działa:
Postaw zakład kombinacyjny zawierający co najmniej 5 pojedynczych zakładów. Kiedy wygrasz, powiększymy Twoją wygraną o:

  1. Zakład kombinacyjny składający się z 5-9 pojedynczych zakładów: 5 %
  2. Zakład kombinacyjny składający się z 10-14 pojedynczych zakładów: 10 %
  3. Zakład kombinacyjny składający się z 15-19 pojedynczych zakładów : 15 %
  4. Zakład kombinacyjny składający się z 20-24 pojedynczych zakładów: 20 %
  5. Zakład kombinacyjny składający się z więcej niż 25 : 25 %

Twój dodatkowy zysk jest pokazany automatycznie na Twoim kuponie.
Na co jeszcze czekasz?
Postaw teraz zakład kombinacyjny wybierając z ogromnej oferty Rivalo i wygrywaj więcej!

Rivalo

 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Mozna u Was uzywac kart elektronicznych prepaid do robienia wplat/wyplat? Czy robicie z tym problemy?
Ja kilka razem wpłacałem Ukashem zakupionym przez internet.
Co ważne wpłaty są bezprowizyjne.Jeśli dobrze pamiętam to Paysafecard też.
Potem można wypłaćić na MB lub Neteller.
 
Do góry Bottom