>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
takie cos znalazlem w regulaminie obrotu bonusem
&quot;Wypłata bonusa powitalnego Rivalo jest przyznawana w pełni według uznania Rivalo&quot;.
Co to znaczy? :grin:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mogą odmówić przyznania Ci bonusu bez powodu powołując się na ten punkt.
Wtedy ty wypłacasz i usuwasz konto i nie ma to żadnego sensu, więc na ten punkt będą się powoływać zapewne w przypadku wyłudzeń bonusa(jedna osoba i kilka kont).
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
to co piszesz to jeszcze półbiedy, byleby po wykonaniu obrotu nie przyblokowali wypłaty lub w ogóle nie zajumali bonus. Rpg robiłeś u nich ten bonus? nie bylo problemów?
 
M 0

maniok92

Użytkownik
Aktualnie znajduje się na terenie Holandii i wyskakuje mi okienko z napisem: &quot;Niestety nie możemy zaakceptować rejestracji z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.&quot;
Da się na to coś poradzić ?
Z góry dzięki za pomoc ;)
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Aktualnie znajduje się na terenie Holandii i wyskakuje mi okienko z napisem: &quot;Niestety nie możemy zaakceptować rejestracji z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.&quot;
Da się na to coś poradzić ?
Z góry dzięki za pomoc
Niestety, obecnie nie oferujemy rejestracji z Holandii. Rozwiązaniem jest rejestracja z innego kraju, na przykład z Polski.
-----
Czy wiesz, że w Rivalo nie ma ograniczenia czasowego na obrót bonusem?

Czy wiesz, że Rivalo ma zawsze jedne z najlepszych kursów na piłkę nożną?

Czy wiesz, że w Rivalo możesz podwyższyć wygraną na kuponach kombi nawet o dodatkowe 25% (dodajemy 5% za każde pięć zakładów na kuponie)?

Czy wiesz, że 1 maja użytkownik Lu... stawiając równowartość 579,23 zł na kupon z 11 wydarzeniami Live wygrał 100 799,10 zł na Rivalo?

Zarejestruj się przez ten link do Rivalo i zgarnij swoje 200 PLN za najlepszy bonus powitalny na rynku teraz!
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
&quot;Wypłata bonusa powitalnego Rivalo jest przyznawana w pełni według uznania Rivalo&quot;.
Co to znaczy?
To jest zapis, który musieliśmy wstawić, aby nie tłumaczyć osobom zakładającym kilka kont, dlaczego na ich 2., 3., 4., i następnych kontach nie pojawia się bonus.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Oni nie akceptują print screenów, tylko zdjęcie cyfrowe dokumentów. Pewnie Ci to napisali na e-mail, ale nie zrozumiałeś i teraz lamentujesz na forum.
To co zrobiłeś to nic innego jak wydrukowany print screen przelewu ze skrill...
Ja wszystkie rachunki mam w postaci elektronicznej. Nie mam drukarki, ale pech chciał że w ostatnim miesiącu dostałem mandat karny. Zrobiłem fote telefonem i wysłałem. Do 10 minut mail zwrotny, że dokument zatwierdzony. Da się? Da. Tylko trzeba chcieć, a niektórym się nie chcę i wolą gorzkie żale wylewać po forach...
Jak nie masz mandatu to na pewno masz dokument, który potwierdza twoje dane.
Ty tak każdego buka bronisz ? Ja nie wiem jakim cudem Ci zatwierdzili mandat karny, bo u mnie to nie przeszło, a tobie po znajomości zatwierdzili czy jak ? :razz:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli zrobiłeś zdjęcie dobrej jakości, gdzie masz widoczne te same dane co w dowodzie osobistym, który wysłałeś, masz podpis i pieczątkę na autentyczność dokumentu to to musi przejeść. (przynajmniej w moim przypadku tak było).
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
No chyba nie musi:
Witam Panie,
pragne poinformowac, ze nie akceptujemy dokumentow wypisywanych recznie. Mozliwym jest zaakceptowanie jedynie elektronicznego wydruku, jesli to byl mandat.

Przeszło za to prntscreen z rachunku za internet z playa, choć teoretycznie akceptują tylko zdjęcia.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
weryfikacja to jakiś śmieszny żart, nie akceptują pieprzonego PDFa więc wysłałem im już 5 (!!) screenów, za każdym razem im się nie podoba (daj przybliżenie, nie widać całej strony etc), jakaś szopka poprostu
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
weryfikacja to jakiś śmieszny żart, nie akceptują pieprzonego PDFa więc wysłałem im już 5 (!!) screenów, za każdym razem im się nie podoba (daj przybliżenie, nie widać całej strony etc), jakaś szopka poprostu
Podaj swój nick w prywatnej wiadomości. Postaram się przyśpieszyć proces.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Witam, jak w RZECZYWISTOŚCI wygląda weryfikacja konta? Skan dowodu przód + tył i do tego co jeszcze? Wymagają zdjęć twarzy z dowodem, weryfikacja tel? Jest w porządku czy są na zasadzie WPŁACASZ, jesteś ok kochamy Cie - WYPŁACASZ, zrobimy wszystko by to uniemożliwić. I jakie minimum do wypłaty na konto bankowe?

Wole zapytać bo zauważyłem że tylko bet-at-home i williamhill działają jak powinny a z całą resztą bywa różnie ;]
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Witam, jak w RZECZYWISTOŚCI wygląda weryfikacja konta? Skan dowodu przód + tył i do tego co jeszcze? Wymagają zdjęć twarzy z dowodem, weryfikacja tel? Jest w porządku czy są na zasadzie WPŁACASZ, jesteś ok kochamy Cie - WYPŁACASZ, zrobimy wszystko by to uniemożliwić. I jakie minimum do wypłaty na konto bankowe?
W niektórych sytuacjach wymagamy zdjęcia dowodu przy twarzy. Jeśli nie ma podejrzeń, standardowa procedura wystarcza ;)
 
H 430

hanii

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie zamykania zakładów na rivalo... a mianowicie dzisiaj usilnie próbowałem zamknąć 2 zakłady w 2 przeglądarkach i ostatecznie nawet po kilkukrotnej próbie na tak nic się nie działo. Czasami mi wyskoczyło, że stawka zwrotu uległa zmianie, ale po próbie ponownej zamknięcia nic się nie działo chociaż taka opcja była ciągle dostępna. Jakieś wskazówki?
 
A 63

awax

Użytkownik
zauważyłem że tylko bet-at-home i williamhill działają jak powinny a z całą resztą bywa różnie ;]
otóż William Hill nie działa jak powinien
poczytaj w sieci jak zamykają konta bez podania przyczyny i konfiskują pieniądze albo blokują konto i prowadzą śledztwo 1,5 roku
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
otóż William Hill nie działa jak powinien
poczytaj w sieci jak zamykają konta bez podania przyczyny i konfiskują pieniądze albo blokują konto i prowadzą śledztwo 1,5 roku
To nie jest temat do dyskusji na temat WH, tylko na temat bonusu w Rivalo. Poza tym Twoje ataki w kierunku WH prawdopodobnie są bezpodstawne. Internet wszystko przyjmie, a tak naprawdę jest to jedna z najsolidniejszych firm na rynku.
Kolejne posty nie na temat będą usuwane.
 
Do góry Bottom