>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Warto si tu zarejestrowac ? Podobno walą w ciula w wypłatami czytałem na jednej stronie ze koleś wygrał 5 tysięcy i mu nie wypłacili bo zły nr telefonu podał nie chcacy i złamał regulamin.Wypłacali są??? .. Polecacie się zarejestrować ?
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Podobno walą w ciula w wypłatami czytałem na jednej stronie ze koleś wygrał 5 tysięcy i mu nie wypłacili bo zły nr telefonu podał nie chcacy i złamał regulamin.
Jest to nieprawda. Nie ma takiej możliwości, iż to jest powodem ewentualnej &quot;zawieszenia&quot; wypłaty.
Wypłacali są
Jak najbardziej.
Polecacie się zarejestrować ?
Proszę poczytać obiektywne opinie na tym forum.
W razie problemów (a ich nie powinno być) zawsze można napisać do mnie na PW.
 
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Jest to nieprawda. Nie ma takiej możliwości, iż to jest powodem ewentualnej &quot;zawieszenia&quot; wypłaty.
Jak najbardziej.
Proszę poczytać obiektywne opinie na tym forum.
W razie problemów (a ich nie powinno być) zawsze można napisać do mnie na PW.
Dziękuje niebawem u was zagoszczę
 
G 27

gumos

Użytkownik
Po przeczytaniu wielu opini moza miec rozne zdanie. Ja jednak nie moge powiedziec zlego slowa na rivalo. Nie mialem problemow z weryfikacja musialem wyslac zdjecie przodu dowodu oraz tylu, rachunek z orange wszystko zaakceptowane po 15 minutach. Gralem stawkami od 4zl-500zl. Wyplata na skrill w 90 minut. Dodatkowym plusem jest fakt ze nie ma okreslonego czasu, w ktorym nalezy obrocic bonus. Odnosnie kursow sprawa wyglada tak ze niekiedy byly wyzsze niz u wielu czolowych na Polskim rynku bukow. Zaklady rozliczane bardzo szybko.
Jak najbardziej polecam :)
 
K 0

kamgun

Użytkownik
Ja proponuję uaktualnić regulamin bukmachera z 1 strony tego tematu. Bonus nie jest już możliwy przy wpłacie metodą skrill. Ja niestety zasugerowałem się regulaminem tym z forum :/ .
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Ja proponuję uaktualnić regulamin bukmachera z 1 strony tego tematu. Bonus nie jest już możliwy przy wpłacie metodą Skrill. Ja niestety zasugerowałem się regulaminem tym z forum :/ .
ja natomiast proponuję zawsze czytać regulamin, zwłaszcza odnośnie metody wpłaty depozytu by otrzymać bonus, bo jak wiadomo buk dość często potrafi zmieniać warunki przyznawanego bonusu (ilość obrotu, kurs). Kompletnie nie rozumiem jak można się sugerować regulaminem sprzed bodaj 8 miesięcy?????

pisz do adminów, bo takim użytkownikom jak ja czy ty przysługuje niewielki czas edycji postu.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Ja od siebie polecam. Wpłata poprzez P24 w celu otrzymania bonusa. Po wyrobieniu obrotu wypłata na skrill po 30 min !!!
Weryfikacja. Dokonałem zaraz po zarejestrowaniu.
- dowód, rachunek, potwierdzenie przelewu do Rivalo
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Rivalo.com
Eksytujący i na najwyższym poziomie sezon tenisowy 2014 zbliża się ku
końcowi, gdzie pozostało ośmiu najlepsyzch w światowym rankingu ATP
rywaliyują oni na ATP World Tour Finals 2014 w Londynie.
Na Rivalo przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zakładów o
atrakcyjnych kursach
na zderzenia z listy A w kategorii tenis męski.
Czy wygra faworyt do tytułu na O2-Arena czy to będzie niespodzianka?
Postaw na swojego faworyta!

Zwzcięskie kursy: Novak Djokovic 1,80 Roger Federer 4,00 Andy Murray 6,50 Kei Nishikori 15,0 Marin Cilic 17,0 Pozostałe kursy na finały ATP World 2014 możesz znaleźć tutaj. --- Kupon dnia - nowy konkurs, codziennie bonusy dla najlepszych typerów.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
NOWOŚĆ: BONUS NA ZAKŁADY KONBINACYJNE

Podwój swoje wygrane z naszym specjalnym bonusem na zakłady konbinacyjne!
Otrzymasz bonus 25% na wszystkie zakłady konbinacyjne składające się z minimum 5 zakładów! Bonus od wygranych pojawi się automatycznie na Twoim kuponie.
Bonus Kombinacji Zakładów Rivalo
Skorzystaj z Bonusem Kombinacji Zakładów Rivalo od teraz podwójnie w zakładach kombinacyjnych i otrzymaj oprócz normalnej wygranej także 25% ekstra.
Oto jak to działa:
Postaw zakład kombinacyjny zawierający co najmniej 5 pojedynczych zakładów. W momencie kiedy wygrasz dodamy Ci jeszcze do wygranej następującą liczbę procent:

  1. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 5-9 pojedynczych zakładów: 5 %
  2. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 10-14 pojedynczych zakładów : 10 %
  3. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 15-19 pojedynczych zakładów : 15 %
  4. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 20-24 pojedynczych zakładów : 20 %
  5. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z więcej niż 25 : 25 %

Twój dodatkowy zysk jest pokazany automatycznie w Twoim kuponie.
Na co jeszcze czekasz?
Postaw dzisiaj zakład kombinacyjny z ogromnej oferty Rivalo i wygraj podwójnie!

Rivalo.com - BONUS 200PLN

Kupon dnia - nowy konkurs, codziennie bonusy dla najlepszych typerów.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Pytanie do Support Rivalo- Dajecie jakieś bonusy lojalnościowe ?
Tak, są bonusy lojalnościowe dla aktywnych użytkowników Rivalo. Są one przyznawane według różnych kryteriów i algorytmów. Generalnie regularni użytkownicy Rivalo z pewnością będą mieli ciekawszą ofertę niż Ci, którzy mają nieaktywne konta, chociaż i dla tych coś ciekawego się znajdzie. No i mamy nieustający bonus dla wszystkich do zakładów kombinacyjnych, aż do 25%

Pozdrawiam
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
NOWOŚĆ: BONUS NA ZAKŁADY KONBINACYJNE

Podwój swoje wygrane z naszym specjalnym bonusem na zakłady konbinacyjne!
Otrzymasz bonus 25% na wszystkie zakłady konbinacyjne składające się z minimum 5 zakładów! Bonus od wygranych pojawi się automatycznie na Twoim kuponie.
Bonus Kombinacji Zakładów Rivalo
Skorzystaj z Bonusem Kombinacji Zakładów Rivalo od teraz podwójnie w zakładach kombinacyjnych i otrzymaj oprócz normalnej wygranej także 25% ekstra.
Oto jak to działa:
Postaw zakład kombinacyjny zawierający co najmniej 5 pojedynczych zakładów. W momencie kiedy wygrasz dodamy Ci jeszcze do wygranej następującą liczbę procent:

  1. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 5-9 pojedynczych zakładów: 5 %
  2. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 10-14 pojedynczych zakładów : 10 %
  3. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 15-19 pojedynczych zakładów : 15 %
  4. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z 20-24 pojedynczych zakładów : 20 %
  5. Do zakładu kombinacyjnego składającego się z więcej niż 25 : 25 %

Twój dodatkowy zysk jest pokazany automatycznie w Twoim kuponie.
Na co jeszcze czekasz?
Postaw dzisiaj zakład kombinacyjny z ogromnej oferty Rivalo i wygraj podwójnie!

Rivalo.com - BONUS 200PLN

Kupon dnia - nowy konkurs, codziennie bonusy dla najlepszych typerów.

Nie ma 200% Na stronie jest 100% pomylka czy celowe dzialanie ?!
Od razu powiem , ze wyslalem zapytanie z linkiem do supportu Rivalo
info z oficjalnego supportu &quot;Informujemy, że nie mamy w ofercie bonusu 200%&quot;
 
Do góry Bottom