>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rivalo - 100% bonus aż do 200 PLN

S 674

slukasz123

Użytkownik
Chyba nigdy nie spotkałem się z tak problematycznym bukmacherem jak ten. Konto założyłem w tamtym tygodniu, standardowo po wygraniu kilku zakładów wziąłem się za wypłatę i w tym momencie zaczęły się moje problemy. Na starcie poproszono mnie o przesłanie wymaganych dokumentów. Dowód osobisty- problemu brak, przy wyciągu z konta neteller napotkałem się na 3 odmowne odpowiedzi z powodu zbyt małego screena. Największe problemy miałem z rachunkiem z ostatnich 3 miesięcy. Przecież wszystkie rachunki otrzymuje w formie elektronicznej, gdy już wziąłem się za wysyłanie przeróżnych rachunków, spotkałem się z wielokrotną odmową z różnych powodów. Brak adresu, brak imienia, nieprawidłowy rozmiar pliku. Typowe szukanie problemów na siłę. Walka z cudownymi wymaganiami trwała bodajże 2 dni. Gdy już byłem szczęśliwy z powodu zlecenia wypłaty, nastała godzina 14 i telefon z nieznanego numeru. Skąd? Z Rivalo.com, masa durnych pytań tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, iż ten bukmacher nie jest nic wart. Słaba oferta, fatalna weryfikacja to tylko kilka minusów które można im wytknąć. Grałem na wielu portalach, ale nigdy nie spotkałem się z czymś takim.
Stanowczo NIE POLECAM
Kolega ma pełna racje co do weryfikacji ADRESU.Ja spytalem ich wprost czy nie mozna powiekszyc dokumentu...Odpisali ze nie...Ale zgodzili sie ze jak zrobie imie i nazwisko i date zakceptuja dokument i zaakceptowali...Wiec moze tj rada dla nowych graczy jak zrobic zdjecie...
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Czy moze ktos napisac o co pyta rivalo poza danymi osobowymi bo mysle czy konto u nich zalozyc ale troche przeraza mnie ta weryfikacja.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Czy moze ktos napisac o co pyta rivalo poza danymi osobowymi bo mysle czy konto u nich zalozyc ale troche przeraza mnie ta weryfikacja.
ale czemu Cię przeraża? Oczywiście jest upierdliwa i czasem naciągnięta do granic nerwów,
ale jak masz czyste sumienie to w czym problem?
Mnie pytali kiedy założyłem konto, jak składałem depozyt, co najczęściej obstawiam, czemu z różnych IP się loguję (często gram z koma lub tabletu), a na koniec skąd się dowiedziałem o rivalo. Nic strasznego ???? Nie przejmowałbym się tymi pierdołami (najczęściej) napisanymi powyżej, bo weryfikacja mimo, że upierdliwa to ma chronić twoje pieniądze (i przeciągać wypłatę ;) ). Pewnie, że to irytuje jeśli trwa za długo, ale naprawdę nie wiem w czym problem.
pzdr.
 
O 0

osqubany

Użytkownik
Czy moze ktos napisac o co pyta rivalo poza danymi osobowymi bo mysle czy konto u nich zalozyc ale troche przeraza mnie ta weryfikacja.
Ostatnio obróciłem bonus u tego buka i o dziwo weryfikacja nie była aż tak strasznie upierdliwa.Po ok miesiącu ugrałem ok 3 krotność depozytu i wysłałem dokumenty.Po godzinie przyszedł email i zatwierdzili mi 2 dokumenty(dowód i rachunek) i nie pasował im tylko wyciąg z konta skrill.Zrobiłem zdjęcie smartfonem tego przelewu na monitorze i wysłałem im, jeszcze tego samego dnia wieczorem kasa była na koncie.Nikt nie robił mi też żadnej weryfikacji telefonicznej.Więc jeżeli nie masz nic do ukrycia to powinno być wszystko ok u tego buka.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy ktoś miał już taką sytuację:
Wprawdzie przez Rivalo zostały zatwierdzone dokumenty weryfikujące moją tożsamość gracza, ale jak chcę zlecić wypłatę to pojawia się taki komunikat:
&quot;Linia mety&quot;
&quot;Poświęć chwile i wypełnij następujące pola&quot;
Tu pojawia się pole, gdzie już automatycznie jest wpisany mój e-mail: XXXXXXXXXX
oraz pole &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot;
I jak klikam w te pole &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot; to nic się nie dzieje. Nie mogę przejść dalej ze zleceniem wypłaty. Znowu w kółko pojawia się ten sam opisany przeze mnie wyżej obraz na ekranie z polem &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot; i po jego kliknięciu nic się nie zmienia i nadal nie mogę zlecić wypłaty.
Czy ktoś miał taki problem techniczny przy zleceniu wypłaty ? Pytam się was bo support już dłuższy czas nie odpowiada na to pytanie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Pogralem troche i zlecilem kolejna wyplate i dzwonili do mnie ale akurat bylem w pracy i nie moglem odebrac o co jeszcze pytaja oprocz tego co kolega napisal???Wg mnie debile skoro juz raz wyplacalem po co dzwonia??????
 
G 0

gucio90

Użytkownik
mnie pytali:
-adres zamieszkania
-datę urodzenia
-kwotę wpłaty
-metodę wpłaty
-adres e-mail
-imiona rodziców
-kiedy otworzyłem konto ile wpłaciłem
-jaka była moja najwyższa wygrana
-jaki był ostatnio zagrany zakład, stawka, i czy wygrany czy przegrany
-jakie sporty obstawiałem
-jakie dokumenty przesyłałem do weryfikacji i czy były problemy z zatwierdzeniem jakiegoś
Chyba tyle, czyli prawie wszystko chcą wiedzieć. A gdy powiedziałem do babeczki, że bez zanotowanie sobie tego co grałem i za ile to jak ktoś gra na różnych bukmacherach wiele zakładów to nie jest się w stanie zapamiętać i że mają weryfikację najgorszą z wszystkich bukmacherów.
To wyjechała mi czy czasem nie jestem graczem zawodowym, a to jest zabronione zgodnie z ich regulaminem to się zaśmiałem że nie i skonczyłem dyskusję bo później jeszcze kasy nie wypłacą. Ale wypłata 10min po rozmowie na koncie skrill. Ogólnie tragiczna weryfikacja zniechęcająca do zakładania tam konta.
Ja miałem też przypadek, że chyba dopiero za 3cim razem odebrałem.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
mnie pytali:
-adres zamieszkania
-datę urodzenia
-kwotę wpłaty
-metodę wpłaty
-adres e-mail
-imiona rodziców
-kiedy otworzyłem konto ile wpłaciłem
-jaka była moja najwyższa wygrana
-jaki był ostatnio zagrany zakład, stawka, i czy wygrany czy przegrany
-jakie sporty obstawiałem
-jakie dokumenty przesyłałem do weryfikacji i czy były problemy z zatwierdzeniem jakiegoś

Chyba tyle, czyli prawie wszystko chcą wiedzieć. A gdy powiedziałem do babeczki, że bez zanotowanie sobie tego co grałem i za ile to jak ktoś gra na różnych bukmacherach wiele zakładów to nie jest się w stanie zapamiętać i że mają weryfikację najgorszą z wszystkich bukmacherów.
To wyjechała mi czy czasem nie jestem graczem zawodowym, a to jest zabronione zgodnie z ich regulaminem to się zaśmiałem że nie i skonczyłem dyskusję bo później jeszcze kasy nie wypłacą. Ale wypłata 10min po rozmowie na koncie skrill. Ogólnie tragiczna weryfikacja zniechęcająca do zakładania tam konta.

Ja miałem też przypadek, że chyba dopiero za 3cim razem odebrałem.

Dzieki za pomoc a duzo wyplacales bo u mnie w gre wchodzi kolo 3 tys...Wiec dlatego pytam bo obawiam sie problemow..Jesli nie mozesz podac jaka tj kwota daj znak na priv...
 
vexi 23

vexi

Użytkownik
Czy ktoś miał już taką sytuację:
Wprawdzie przez Rivalo zostały zatwierdzone dokumenty weryfikujące moją tożsamość gracza, ale jak chcę zlecić wypłatę to pojawia się taki komunikat:
&quot;Linia mety&quot;
&quot;Poświęć chwile i wypełnij następujące pola&quot;
Tu pojawia się pole, gdzie już automatycznie jest wpisany mój e-mail: XXXXXXXXXX
oraz pole &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot;
I jak klikam w te pole &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot; to nic się nie dzieje. Nie mogę przejść dalej ze zleceniem wypłaty. Znowu w kółko pojawia się ten sam opisany przeze mnie wyżej obraz na ekranie z polem &quot;OK &amp; Kontynuuj&quot; i po jego kliknięciu nic się nie zmienia i nadal nie mogę zlecić wypłaty.
Czy ktoś miał taki problem techniczny przy zleceniu wypłaty ? Pytam się was bo support już dłuższy czas nie odpowiada na to pytanie.
Mam dokładnie to samo. Coś czuję, że pierwszy raz będę miał problemy z wypłatą..
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Widzę,że zaczęły padć nieco wyższe wygrane również dzięki pieniądzom bonusowym i powoli zaczyna to nie być im na rękę.
Ciekaw jestem dalszego rozwoju wypadków.Sam nieraz mam ochotę przyłożyć singla za większa stawkę np: na Serie A chyba jako jedyni mają czasem linie 4,5 na żółte kartki z dobrym kursem typu 1,70-1,85 ,podczas gdy inne firmy w zakładach na kartki mają 5,5 a nawet i 6,5 w tej samej lidze i na te same spotkania.
 
M 0

moniamufc

Użytkownik
100% AŻ
DO 200 PLN

Specjalnie dla Ciebie na Ligę Mistrzów!


Witaj ...

Twój Login: ...

Zbliża się kolejny etap rozgrywek Ligi Mistrzów, a my
oferujemy 100% Bonus na Ligę Mistrzów, aż do 200 PLN.
Nie zwlekaj! Utwórz konto zakładów sportowych, na
Ligę Mistrzów i postaw zakłady na swojego faworyta!

Ta oferta jest specjalnie dla Ciebie, ważna do 5.10.2014.

Nasza szeroka oferta zakładów sportowych, na Ligę Mistrzów,
z atrakcyjnymi kursami, dostępna jest tutaj.

Życzymy powodzenia

Twój zespół Rivalo

1Zaloguj się na swoje konto

2Wpłać co najmniej 20 PLN,
a podwoimy Twój depozyt,
aż do 200 PLN!

3 Rozpocznij dobra zabawę
z zakładami sportowymi!

Warunki bonusu 100% Ligia Mistrzów:

· Kwota bonusa to 100 % depozytu, aż do 200 PLN.
· Bonus obowiązuje klientów, którzy otrzymali ofertę drogą mailową.
· Każdy bonus może być wykorzystany tylko jeden raz na klienta, konto, domostwo, metodę płatniczą oraz adres IP.
· Aby otrzymać 100% bonus, należy wpłacić co najmniej 20 PLN, jednokrotnie, podczas trwania promocji.
· Bonus moze być wykorzystany od 29/9 do the 5/10/2014 23 h 59 CET.
· Zanim zdeponowane środki, łącznie z bonusem Rivalo, będą mogły zostać wypłacone, cała kwota musi zostać obrócona minimum pięć razy na zakładach sportowych. Minimalny kurs dla tego wynosi 2.00, zarówno dla singli jak i sumy zakładów łączonych.
· Zakłady na anulowane zdarzenia są unieważnione.
· Jeśli dwa lub więcej zakłady zostały postawione na różne wyniki w jednym wydarzeniu sportowym, wtedy stawka pierwszego przesłanego kuponu będzie brana pod uwagę.
· Bonus obowiązuje na zakładach sportowych Rivalo oraz zakładach na żywo.
· Obowiązują warunki i zasady Rivalo.
· W każdej chwili Rivalo zachowuje sobie prawo do korekty i anulowania typu oraz czasu trwania bonusa.
 
N 0

norciu

Użytkownik
Witam
Mam pytanie.
Co zrobić w sytuacji takiej, gdyż dopiero co skończyłem 18 lat. Nie mam jeszcze ani konta w banku ani nie płacę rachunków, gdyż mieszkam z rodzicami.
Jedynie co posiadam to konto Skrill które wykorzystuje do bukmacherki.
Więc jak mam przejść weryfikację?
Dowód Osobisty nie problem, weryfikacja telefoniczna także. Ale co z resztą ?
Czy miał ktoś taką sytuację?&gt;
Proszę o pomoc.
Udało mi się wygrać z tego bonusu prawie 5tyś i myślę że teraz jak im napiszę prawdę że nie mogę wysłać skanu rachunków czy wyciągu z konta bankowego mogą uznać że coś kręcę.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Witam
Mam pytanie.

Co zrobić w sytuacji takiej, gdyż dopiero co skończyłem 18 lat. Nie mam jeszcze ani konta w banku ani nie płacę rachunków, gdyż mieszkam z rodzicami.

Jedynie co posiadam to konto Skrill które wykorzystuje do bukmacherki.
Więc jak mam przejść weryfikację?
Dowód Osobisty nie problem, weryfikacja telefoniczna także. Ale co z resztą ?
Czy miał ktoś taką sytuację?&gt;

Proszę o pomoc.

Udało mi się wygrać z tego bonusu prawie 5tyś i myślę że teraz jak im napiszę prawdę że nie mogę wysłać skanu rachunków czy wyciągu z konta bankowego mogą uznać że coś kręcę.
faktura VAT, na kazdej stacji Ci taka wypisz, zatankuj rodzicom samochod, wez fakture na siebie i po problemie
 
N 0

norciu

Użytkownik
faktura VAT, na kazdej stacji Ci taka wypisz, zatankuj rodzicom samochod, wez fakture na siebie i po problemie
jesteś pewny że to przejdzie? Bo przekopałem temat i niektórym taki skan odrzucano. A jak wytłumaczyć brak konta bankowego? Przecież nie żyjemy w średniowieczu i każdy powinien mieć konto, choć ja nie mam bo mi na razie nie trzeba po co opłacać je.
Nie wiem czy poprostu napisac im prawdę czy co? Mówię nie chcę by pomyśleli ze coś kombinuję.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
jesteś pewny że to przejdzie? Bo przekopałem temat i niektórym taki skan odrzucano. A jak wytłumaczyć brak konta bankowego? Przecież nie żyjemy w średniowieczu i każdy powinien mieć konto, choć ja nie mam bo mi na razie nie trzeba po co opłacać je.

Nie wiem czy poprostu napisac im prawdę czy co? Mówię nie chcę by pomyśleli ze coś kombinuję.
ja z tego co pamietam to do Rivalo dawalem skan dowodu (2 strony) i skan faktury VAT( faktycznie przyjeli dopiero za 3 razem bo niby zdjecia byly nie wyrazne) mi sie wydaje ze u Ciebie tez to powinno przejsc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

norciu

Użytkownik
ok, dzięki.Spróbujemy tak na razie wyślę im to co mam zobaczymy co odpiszą, ale patrząc na ich weryfikację odrzucą. A potem to trzeba będzie im napisać chyba jaka jest sytuacja. Tylko jeśli będą chcieli skan z zrzutem konta bankowego co napisać?
 
Do góry Bottom