>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytania

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wejdź w google i poczytaj co się zalicza do narciarstwa, przecież gdyby biatlon się zaliczał to by napisane było w regulaminie. Przecież tego nie ustalali organizatorzy tylko powszechnie na całym świecie biatlon się nie zalicza do narciarstwa i to wszystko. Pozdro
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
przepraszam to wczoraj zrobili błąd w wynikach z dziś jest już ze Szwecja wygrała a wczoraj na live ze dania
wczoraj zaraz po zawodach było 6-5 dla Dani

//kukla
Następnym razem sprawdź 3 razy :]
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Witam mam jedno pytanko:
Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego ten post: http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-2-grupa-1-a-41600.html#post1465612 został edytowany. Skoro sam Olo_13 napisał że:
Przypominam również, że nie będzie żadnych edycji postów, nie obchodzi mnie kto czego zapomniał, sprawdzajcie przed wysłaniem posta 2 razy, zanim klikniecie.
Należy również zaznaczać, z której jest się drużyny, bo żaden z moderatorów nie będzie strzelał, po prostu będzie AKO = 0 i koniec.
w tym poście: http://forum.bukmacherskie.com/f259/2-faza-grupy-i-zasady-41599.html#post1463355
Do tego: http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-2-grupa-1-a-41600.html#post1465590 użytkownik drugi raz z rzędu nie podał godziny i daty startu zawodów. Regulamin:
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny:
- informacja o kolejce (czyli która kolejka),
- z kim rywalizujemy,
- data, godzina rozpoczęcia spotkania/zdarzenia (każdego),
- dyscyplina,
- dokładny typ i kurs,
- AKO naszego kuponu,
- nazwa bukmachera, od którego bierzemy typy - Ladbrokes.
Jeżeli przy typie nie ma kursu, informacji jaka to dyscyplina, bądź dokładnej daty typ jest rozliczny jako przegrany. Jeżeli brakuje nazwy bukmachera, informacji z kim rywalizujemy albo AKO to cały kupon jest rozliczany jako przegrany.
Pozdrawiam
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Po konsultacji z administracją uznaję to za mój błąd to zaraz poprawię. I nie chodziło o faworyzowanie kogoś. Uwierzyłem w głupią bajeczkę, ale już jest jak było.

A jak komuś czegoś brakuje, to sam się wyklucza.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
adekwa to teraz trochę dałeś ciała. Po pierwsze była o tym mowa że godziny mogą być zarówno kanadyjskie jak i polskie, wielkiej to różnicy nie robi, wystarczyło poszukać kilka stron wcześniej, z resztą godziny z bukmachera twierdzę że minimum 75 % podaje więc sporo osób by złamało regulamin.
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
&quot;Od 2 fazy zostanie wprowadzona pewna zmiana, która myślę ułatwi podawanie typów. Po prostu będziemy podawali typy na dane dni wg czasu kanadyjskiego. Spowoduje to, że te zawody, które są o 1 w nocy nie będą liczyły się już na następny dzień, ale na ten sam. Bo z czasem naszym to trochę nie do końca jest wszystko jasne. Proponował mi to Robson już wcześniej, ale myślałem, że po naszemu będzie lepiej, ale chyba jednak nie.

Także od 2 fazy typy będziemy podawali wg oficjalnego kalendarza IO w czasie kanadyjskim, który można znaleźć &gt;&gt; TUTAJ &lt;&lt;.



Jednak zmiana ta obowiązuje dopiero od 2 fazy, do końca 1 podajemy wg naszego czasu.&quot;

Gdzie tu jest mowa, że można podawać także godziny naszego czasu?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
adekwa nie chce mi się szukać, było pytanie max do 5 stron wstecz o tym jaki czas mamy podawać, organizator nie pamiętam który odpisał bodajże że obojętne to jest.
A ty chyba nie wiesz czemu służyła ta zmiana ? To nie chodziło o podawane godziny a o to że u nas w naszym czasie między 0.00 a 6.00 jest sporo dyscyplin które można obstawić i one się zaliczają do dnia poprzedniego.
 
B 0

brilliant

Użytkownik
Faza 2 grupa 2, odpowiednio posty 4 i 5
Przegralismy z nimi, ale od czego jest regulamin:
Pkt 12:
„12. W każdym dniu rozgrywek drużyna podaje jeden kupon, na który składa się pięć typów, przynajmniej jeden musi dotyczyć narciarstwa jako koronnej dyscypliny zimowej. Na narciarstwo składają się: narciarstwo dowolne, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, kombinacja norweska, skoki narciarskie i snowboard. Z uwagi na mnogość zdarzeń na IO, na danym kuponie może być tylko jeden typ z danej dyscypliny/konkurencji (czasem są 2 konkurencje z danej dyscypliny jednego dnia, wtedy jest ok).”
Pkt 17
17. Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego typu jak przeciwnik!
Czyli w tym przypadku zdublowali nasz typ, powołując się na punkt 17 nie mogli tego zrobic, a jeśli zrobili to typ jest anulowany, czyli powołując się na punkt 12, nie maja typu na narciarstwo.
Jeżeli organizatorzy nie przestrzegaja regulaminu, to kto ma to robic?
Wedlug regulaminu powinniśmy wygrac, ale moderatorzy tlumacza się ze może przeciwnikcy nie zauważyli.
Jest regulamin organizatorow, jeżeli nie wywiaza się z regulaminu który sam napisali do jutra 17 to rezygnujemy.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Co do czasu kanadyjskiego, to chodziło o dni, a nie godziny.
A co do:
Faza 2 grupa 2, odpowiednio posty 4 i 5
Przegralismy z nimi, ale od czego jest regulamin:
Pkt 12:
„12. W każdym dniu rozgrywek drużyna podaje jeden kupon, na który składa się pięć typów, przynajmniej jeden musi dotyczyć narciarstwa jako koronnej dyscypliny zimowej. Na narciarstwo składają się: narciarstwo dowolne, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, kombinacja norweska, skoki narciarskie i snowboard. Z uwagi na mnogość zdarzeń na IO, na danym kuponie może być tylko jeden typ z danej dyscypliny/konkurencji (czasem są 2 konkurencje z danej dyscypliny jednego dnia, wtedy jest ok).”
Pkt 17
17. Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego typu jak przeciwnik!
Czyli w tym przypadku zdublowali nasz typ, powołując się na punkt 17 nie mogli tego zrobic, a jeśli zrobili to typ jest anulowany, czyli powołując się na punkt 12, nie maja typu na narciarstwo.
Jeżeli organizatorzy nie przestrzegaja regulaminu, to kto ma to robic?
Wedlug regulaminu powinniśmy wygrac, ale moderatorzy tlumacza się ze może przeciwnikcy nie zauważyli.
Jest regulamin organizatorow, jeżeli nie wywiaza się z regulaminu który sam napisali do jutra 17 to rezygnujemy.
To proszę bardzo, bierzcie swoje zabawki i idźcie do innej piaskownicy, bo najwyraźniej bawić się nie umiecie. Najlepiej jeszcze poskarżcie mamusi, jaki to be jest ten konkurs.

To, że typ jest powtórzony, nie znaczy, że go tam nie ma. Proste.
Nie jest typ anulowany, tylko rozliczany jako przegrany, ale nadal na kuponie jest, proste. Trafienie bądź nie typu, nie definiuje jego bytności na kuponie, jak nie jesteście w stanie tego pojąć, to faktycznie możecie zrezygnować, nie będę płakał z tego powodu.

// kukla - ja też nie ;)

Nigdzie w regulaminie nie ma wzmianki o karze za podanie takie samego typu - od zawsze w podobnych konkursach na forum oznaczało to jedynie przegrany typ (czyli również stratę-mniej możliwości trafienia wysokiego ako).
Typ istnieje - na kuponie jest coś z narciarstwa klasycznego - nie ma podstaw do wpisywania AKO równego 0.

Unicaja potrafił zapytać o to z klasą. Brylancik widzę chce odpocząć od forum... a jeśli nie o radzę się pogodzić z trafieniem niższego AKO i walczyć dalej o awans
end of...
kukla ????
 
G 35

gesio

Użytkownik
Olo_13
moj rywal w 2.kolejsce , grupa 6, podal 3 typy po czasie, czyli po polnocy sa rozgrywane
3. 16.02 13:05 Snowboard - Halfpipe mężczyzn
Gregory Bretz - Kazuhiro Kokubo 2 1.85
4. 16.02 16:00 Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn
Jeremy Wotherspoon in top 3 YES 2.25
5. 16.02 21:00 Hokej na lodzie - turniej mężczyzn
Czechy - Słowacja 1 1.65
przeciez to są mecze na jutro a nie na dzisiaj wiec nie rozumiem...:-|


//kukla


Od 2 fazy zostanie wprowadzona pewna zmiana, która myślę ułatwi podawanie typów. Po prostu będziemy podawali typy na dane dni wg czasu kanadyjskiego. Spowoduje to, że te zawody, które są o 1 w nocy nie będą liczyły się już na następny dzień, ale na ten sam. Bo z czasem naszym to trochę nie do końca jest wszystko jasne. Proponował mi to Robson już wcześniej, ale myślałem, że po naszemu będzie lepiej, ale chyba jednak nie.
Także od 2 fazy typy będziemy podawali wg oficjalnego kalendarza IO w czasie kanadyjskim, który można znaleźć &gt;&gt; TUTAJ &lt;&lt;.

Jednak zmiana ta obowiązuje dopiero od 2 fazy, do końca 1 podajemy wg naszego czasu.

//kukla
Ludzie - jak Was zmuszać do czytania regulaminu i ewentualnych zmian?
Typy są prawidłowe... jeśli nie rozumiesz dlaczego - bardzo mi przykro :|
 
P 0

pierre

Użytkownik
Grupa 1 &gt;&gt;&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-2-grupa-1-a-41600.html

1/ Niemcy - Szwecja 2 - 1.60 - Curling - Mężczyźni - Mecze | time ; 14.00 [CAN] , 23.00 [POL]

2/ Kanada - Szwecja - Kanada over 6.5 - 1.65 - Ice Hokey Women | time ; 14.30 [CAN] , 23.30 [POL]
3/ Gregory Bretz - Kazuhiro Kokubo 2 - 1.85 - Snowboard - Men - Halfpipe | time ; 13.05 [CAN] , 22.05 [POL]
4/ Petra Majdic - Rest of the field 1 - 2.5 - Cross Country Women Sprint Classic | time ; 10.15 [CAN] , 19.15 [POL]
5/ Emil Jonsson - Ola Vigen Hattestad 1 - 1.50 - Cross Country Men Sprint Classic | time ; 10.40 [CAN] , 19.45 [POL]


ako ; 4.88
tak powinien wyglądać nasz wczorajszy kupon ponieważ :
3/ Gregory Bretz - Kazuhiro Kokubo 2 - 1.85 - Snowboard - Men - Halfpipe &gt;&gt; został rozliczony na minus a tu macie wynik :
http://www.vancouver2010.com/olympic-snowboard/schedule-and-results/mens-halfpipe-finals_sbm060100Jq.html

Olo // poprawione
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
17.02 19:15 Cross Country - Women - Sprint Classic(Qualification): Aino Kaisa Saarinen - Justyna Kowalczyk 2 @1,72

o ile mi sie zdaje Saarinen byla wyzej, bodajze 2 ..grupa4 .

Olo // ok
 
W 38

wojtek_odra

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-2-grupa-3-a-41603.html
Grupa 3:
2 kolejka:
Siedmiu w jednym mantlu - Fajna drużyna
1.Ice Hockey - Men - Matches, 17.02, 21:00: Czechy - Słowacja @1,65
2.17.02 - 19:15 Biegi narciarskie - sprint (k)
Justyna Kowalczyk - Hanna Falk - 1 - 1,58

3.17.02 - 19:40 Biegi narciarskie - sprint (m)
Nikolay Chebotko - Torin Koos - 1 - 1,55

4.17.02 - 21:00 Hokej na lodzie (m)
Finlandia - Białoruś - Białoruś under 1,5 - 1,80

5.4. 16.02 16:00 Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn
Jeremy Wotherspoon in top 3 YES 2.25

ako: 16,36
buk: Tobet
Dlaczego typ Czechy - Słowacja jest zaliczony, jak nie podanego typu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom