>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zakończyliśmy konkurs, oto jego wyniki:
1 miejsce - 200 zł + koszulki - Visca el Pakerzy United
2 miejsce - 150 zł + zestawy kart - Imperatore&#39;s Team
3 miejsce - 120 zł + talie kart - UC Stokrotka
4 miejsce - 100 zł - Włatcy Móch
5 miejsce - 70 zł - NYSA TEAM
6 miejsce - 60 zł - Samo zŁo
7 miejsce - 50 zł - Plejsony
8 miejsce - 50 zł - Kastraci

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców ;)

Od każdego uczestnika konkursu, który załapał się na nagrodę oczekuję PW z następującymi danymi:

Drużyna w konkursie:
Imię i Nazwisko:
Adres:
nick Ladbrokes:
ew. rozmiar:
Oczywiście imię, nazwisko, adres i rozmiar nie dotyczą wszystkich, więc te informacje podają Ci, od których jest to wymagane, czyli Ci, którzy wygrali nagrody rzeczowe. Rozmiar oczywiście tylko dla tych, którzy otrzymać mają koszulki.

Przy okazji chciałbym podziękować tym, którzy dotrwali do końca konkursu i tym, którzy potrafią się bawić w konkursie i docenić to, że administracja poświęca swój czas, żeby takie konkursy organizować. Tym, którzy tego nie rozumieją nie mam nic do powiedzenia.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja mam pytanie dla Imperatores Team ???? nie chciał by ktoś z Was zamienić zestaw kart na koszulkę ?? Karty mi się bardziej przydadzą. I wogóle dla administracji czy jest taka możliwość ??
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Z tego co wiem to mój partner z zespołu byłby zainteresowany. Napisz do niego PM - myślę, że się dogadacie bez problemu, jeśli będzie tylko zgoda Administracji ???? .

BTW Podziękowania i gratulację dla wszystkich ekip oraz dla moderatorów konkursu za organizację i wytrwałość. Pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Napiszę napiszę ;)
Również chciałem postawić po &quot;piwku&quot; sponsorom i organizatorom tego konkursu bo większych przygód raczej nie było. Konkurs się udał bardzo dobrze i frekwencja aktywnych w nim zespołów była w moim odczuciu bardzo dobra bo aby raz w 1 fazie spotkałem się że rywale nie podali typów. Nie to co było np w konkursie Uczta Piłkarska. Konkurs bardzo fajny ???? pozdro
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dobry konkurs, tym bardziej ze ja poza skokami to nie miałem i cały czas nie mam pojęcia o innych dyscyplinach to przynajmniej troche pooglądałem ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
hehe można było się spodziewać w końcu takiego pytania, bo to jest standardowe pytanie po zakończeniu konkursów
Jak zauważyłeś na górze Olo13 napisał że tydzień na przesłanie nicków, czyli pewnie zostaną do bukmachera wysłane w poniedziałek, a kiedy dopisze je do konta zależy tylko i wyłącznie od bukmachera...
Pozdrawiam
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
nagrody w postaci free betow zostana przyznane dzis - kazdy free bet jest wazny przez 7 dni!
Nagrody rzeczowe zostana rozeslane do konca tego tygodnia.
Gratulacje dla zwyciezców
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy okazji wspomnę o:
-&gt; Na wykorzystanie ich będzie 7 dni.
-&gt; Free bet dostępny jest w zakładce moje konto - darmowe zakłady a nie jako dodatkowa kasa na konto.
-&gt; Żeby wykorzystać trzeba wybrać zakład pojedynczy wpisać kwotę (taka jaka ma wysokość free bet) i zamiast zatwierdzać normalnie zakład wybrać opcje - sprawdź darmowe zakłady - wyskoczy ramka z dostępnymi free betami i wtedy musicie wybrać i potwierdzić.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam. Free Bet jest ale tylko 50 zł, a wygraliśmy z kolegą 100 zł, albo to nasz błąd albo Ladbrokes.

Nagrody są oczywiście na parę/drużynę.

Czy to oznaczało że kwota będzie na pół rozłożona między zawodnikami czy też że na jedno konto idzie ? Bo ja ze swoim kolegą zdecydowaliśmy aby poszło na moje konto i tam ustalimy jeden zakład, a widzę tylko 50 zł ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Witam. Free Bet jest ale tylko 50 zł, a wygraliśmy z kolegą 100 zł, albo to nasz błąd albo Ladbrokes.

Nagrody są oczywiście na parę/drużynę.

Czy to oznaczało że kwota będzie na pół rozłożona między zawodnikami czy też że na jedno konto idzie ? Bo ja ze swoim kolegą zdecydowaliśmy aby poszło na moje konto i tam ustalimy jeden zakład, a widzę tylko 50 zł ?
Na Twoje pytanie odpowiedź masz tutaj:

Zakończyliśmy konkurs, oto jego wyniki:

1 miejsce - 200 zł + koszulki - Visca el Pakerzy United
2 miejsce - 150 zł + zestawy kart - Imperatore&#39;s Team
3 miejsce - 120 zł + talie kart - UC Stokrotka
4 miejsce - 100 zł - Włatcy Móch
5 miejsce - 70 zł - NYSA TEAM
6 miejsce - 60 zł - Samo zŁo
7 miejsce - 50 zł - Plejsony
8 miejsce - 50 zł - Kastraci


Od każdego uczestnika konkursu, który załapał się na nagrodę oczekuję PW z następującymi danymi:


Drużyna w konkursie:
Imię i Nazwisko:
Adres:
nick Ladbrokes:
ew. rozmiar:
Więc jak ktoś nie przysłał to ma problem.


u mnie ten sam problem, powinno byc 60zl a jest tylko 30 ;/
A Ty przeczytaj tu:

Nagrody:


Podział nagród (pula 800 zł + nagrody rzeczowe):
1 miejsce - 200 zł + koszulki
2 miejsce - 150 zł + zestawy kart
3 miejsce - 120 zł + talie kart
4 miejsce - 100 zł
5 miejsce - 70 zł
6 miejsce - 60 zł
7 miejsce - 50 zł
8 miejsce - 50 zł


Nagrody są oczywiście na parę/drużynę.


Nagrody ufundował bukmacher ladbrokes i są wypłacane na konto gracza w ladbrokes.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom