>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
mam pytanie, nasi przeciwnicy zagrali taki zakład:
5. 22.02 10:00 - Ski Jumping - Team
[Group of five ( Most points taken individual) (Zwycięzca)]
Andreas Wank 3,45
jak znaleźć nazwiska pozostałych 4 zawodników w tej group of five, żeby móc sprawdzic trafność typu?

z góry dziekuje za popdpowiedż (niekoniecznie od Moda:))
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
2 kolejka podliczona.
Gdyby były jakieś problemy/błędy/niejasności - piszcie do Olo bo mnie nie będzie do wieczora
 
G 35

gesio

Użytkownik
mam pytanie tego typu .... chodzi mi o druzyne stokrotka, gr 3

uzytkownik 1 czyli wojtek_odra podal kupon w ktoryms czegos tam zapomnial przez co dostal od organizatora 0 pkt, tak wiec...
uzytkownik 2 czyli madangel podal ten sam kupon ale z wszystkimi danymi co musza byc w kuponie i ma juz rozliczany kupon pozytywnie (zielone kolorki)

tak wiec jak jeden zapomni czegos tam to drugi moze uzupelniac ? prosze o rozpatrzenie ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
mam pytanie tego typu .... chodzi mi o druzyne stokrotka, gr 3

uzytkownik 1 czyli wojtek_odra podal kupon w ktoryms czegos tam zapomnial przez co dostal od organizatora 0 pkt, tak wiec...
uzytkownik 2 czyli madangel podal ten sam kupon ale z wszystkimi danymi co musza byc w kuponie i ma juz rozliczany kupon pozytywnie (zielone kolorki)

tak wiec jak jeden zapomni czegos tam to drugi moze uzupelniac ? prosze o rozpatrzenie ;)
Gdzie podał ten sam kupon??
 
G 35

gesio

Użytkownik
albo ja cos zle rozumuje, bo stokrotka juz 4 razy jest w pojedynkach zrobiony pogrubiona czciona, a wlasnie 3.kolejka..;p no ale to nie moja sprawa, nie wcinam sie :]

//kukla
wojtek_odra - przedstawiciel &quot;siedmiu w jednym mantlu&quot; - pomylił się w 1 kolejce i &quot;zaznaczył&quot; rywali.
Wynik konkursu i tak by się nie zmienił jakbym mu dał 0,00 za ten typ... no ale oczywiście musiałeś od razu zwietrzyć wielki przekręt
 
G 35

gesio

Użytkownik
wedlug moich niezwykle skomplikowanych obliczen powinienem awansowac do top6 chyba z 2.miejsca, ale ze to obliczenia bardzo skomplikowane :grin: to trzeba czekac na wyniki prezesow... :]

//kukla
była to tak ważna wiadomość, że trzeba ją było tutaj zakomunikować :| ?
Proszę nie róbcie tu czatu (póki co9 proszę :] )
Typy są właśnie podliczane. Za pół godziny będzie wiadomo oficjalnie kto wyszedł
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
3 kolejka a tym samym cała 3 faza - podliczona.
Dale awansują zwycięzcy grup:
Pierwszej: Visca el Pakerzy United
Drugiej: Imperatore&#39;s Team
Trzeciej: UC Stokrotka
Czwartej: Włatcy Móch

oraz 2 ekipy z drugich miejsc:
NYSA TEAM oraz Samo zŁo

Miejsca siódme i ósme w turnieju zajęły odpowiednio zespoły:
7. Plejsony
8. Kastraci

Już niedługo przedstawimy formę rozgrywania kolejnej rundy ????


edit: mały błąd ????
z drugiego miejsce w grupie pierwszej awansował NYSA TEAM
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Faza 4 rozlosowana... ale zanim poznacie swoich przeciwników, krótko opiszę dalszy przebieg turnieju:
Powstały dwie grupy po 3 drużyny.
W grupach nie ma już pojedynków w parach. W obydwu kolejkach można wiele zyskać ale też wiele stracić.
Każda grupa podaje 2 kupony (mogą być w osobnych postach). Na 24-y i 25-y lutego. O kolejności w grupie decyduje suma trafionego AKO.
Nadal jednak nie można podać takiego samego typu jak przeciwnik - tym razem jest ich dwóch, więc zadanie jest utrudnione.

Zwycięzcy grup spotykają się w dwudniowym wielkim finale.

Drugie miejsca będą walczyć o najniższy stopień podium w turnieju a trzecie zespoły z każdej grupy powalczą o 70 złotych przewidziane za 5 miejsce.

&quot;Finały&quot; również potrwają dwa dni, jako że 28-ego lutego nie będzie już wiele typowania.
W finałach zwycięża para, która 2 razy wygrała, lub co bardziej prawdopodobne, para która uzyskała lepszą sumę trafionego AKO.
W przypadku &quot;podwójnego remisu&quot; obydwa zespoły będą musiały podać po jednym typie z każdej konkurencji rozgrywanej 28 lutego. Jeżeli nadal nie wyłonimy zwycięzcy w danej parze o wygranej zadecyduje suma trafionego AKO z całego turnieju.


Myślę, że wszystko jasne (gdyby ktoś zauważył jakąś nieścisłość - proszę o szybką reakcję), więc można przejść do grup.
Zespoły NYSA TEAM i Samo zŁo zostały &quot;rozstawione&quot; (dwa drugie miejsca) aby nie być w jednej grupie. U reszty zdecydował przypadek i maszyna losująca kukły ????

GRUPA A
Włatcy Móch
Visca el Pakerzy United
NYSA TEAM

GRUPA B
UC Stokrotka
Imperatore&#39;s Team
Samo zŁo

Życzę powodzenia ????​
 
B 94

bart7890

Użytkownik
wielki dzięki !
po drugiej kolejce dwa zwycięstwa i już myśleliśmy, że awans z grupy pewny, więc trzecią ostatnią kolejkę obstawiłem sobie w 3 minuty, a tu nagle po konkursie info, że jednak nie przechodzimy dalej, bo moderator zauważył, że nie ma godzin podanych w drugiej kolejce, sprawdzenie wyników bez godzin naturalnie nie sprawiło mu problemów, ale po konkursie sam fakt, że ich nie ma nagle zauważył... nie miałbym ŻADNYCH pretensji gdyby od razu kupon został rozliczony jako przegrany, bo do trzeciej kolejki byśmy bardziej się przyłożyli, a jak na razie wygraliśmy wszystkie.
ahha i nawet nie zajmiemy 7 i 8 miejsca co byłoby chociaż pocieszeniem, bo oczywiście ako 8,88 z trafienia wszystkich pięciu typów zostało wyzerowane...
jeszcze raz dziękuje wszystkim :*


//kukla

1. Podlicz około 50-60 zdarzeń to zobaczymy czy za każdym razem zauważysz jakiś błąd
2. Moderator też człowiek - może się pomylić... jednak chyba każdy z opiekunów konkursu pisał tutaj, żeby sprawdzać i zgłaszać ewentualne problemy przez PW. Ja zaspałem ale na szczęście Wasi grupowi rywale byli czujni.
3. W ostatniej kolejce trafiliście 2 razy wyższe AKO niż w 1. Może to znak, że zawsze powinieneś tworzyć kupon &quot;w 3 minuty&quot;
4. Nie zajęliście 7 ani 8 miejsca bo macie tylko 1 mecz wygrany.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
//kukla

4. Nie zajęliście 3 miejsca bo macie tylko 1 mecz wygrany.
w grupie nie zajęliśmy 3 miejsca?

Miło być &quot;7 ani 8&quot; - to pytałeś


kupon podawał kumpel. mówi, że przed podaniem typów jeszcze raz przeczytał to, aby się upewnić:

nie ma tutaj nic o podaniu godziny, więc nie podał.

A jak wyobrażasz sobie dokładną datę?Wszyscy od początku podają godziny... i Wy też to robiliście...teraz popełniliście błąd i wypadałoby się do tego przyznać oraz przyjąć porażkę honorowo

Na ponad 40 postów w 3 fazie tylko u Was brakowało godziny... ale to oczywiście tylko Wy dobrze interpretujecie regulamin.

następna sprawa to taka, że przez cały turniej bardzo się staramy, podawane przez nas typy są czytelne, staramy się ułatwić pracę moderatorom, a tutaj przez jedno nie podanie godzin spotkań cała zabawa zostaje popsuta.

Bardzo się staracie ale już jakoś dziwny trafem, raz mieliście problem z postem:
http://forum.bukmacherskie.com/f259/pytania-41032-10.html#post1462126
http://forum.bukmacherskie.com/f259/faza-1-grupa-18-a-41460.html#post1459962

Zaczynam żałować, że wtedy Benek Wam wybaczył... regulamin jest jeden dla wszystkich.

czy, aby na pewno tak wygląda wyłonienie zwycięscy turnieju? chyba wygrać powinien najlepszy, a uważam, że w grupie byliśmy zdecydowanie lepsi, został nam anulowany kupon gdzie trafiamy 5 zdarzeń, a licząc wszystkie grupy mielibyśmy chyba drugie największe ako, okazuje się, że nawet do czołowej ósemki nie da rady się dostać...

Zwycięzca powinien znać reguły gry... zawsze i we wszystkim.

to wszystko jest trochę smutne muszę przyznać, a i z tym regulaminem bym się kłócił... pozdrawiam

Kolejny...
Czepiasz się, że ja zmieniłem wynik Twojej kolejki kilka godzin po pierwszy rozliczeniu a sam krytykujesz regulamin 2 tygodnie po rozpoczęciu turnieju?
Jak go akceptowałeś to Ci odpowiadało :cool:



Koniec dyskusji.
Decyzja o rozliczeniu 2 kolejki na korzyść waszych przeciwników jest ostateczna
 
B 94

bart7890

Użytkownik
proszę Cię, tylko nie wspominaj nic o poprzednim &quot;problemie&quot; ponieważ tam ewidentnie zostaliśmy skrzywdzeni, a dlaczego? bo za niepodanie drużyny Benek rozliczył nam kupon jak przegrany, a tutaj ciekawostka trzech moderatorów w innych grupach również nie zaznaczyło, z której są drużyny, ale jakoś ich kupony zostały policzone normalnie.
jeśli nie wierzysz to sprawdź w pierwszej fazie grupy i zobaczysz ilu graczy nie przestrzegało regulaminu, a mimo wszystko nikt nie zwracał na to uwagi... no chyba, że ktoś edytował tamte posty, ale jako moderator powinieneś mieć wgląd w historię edycji.

nie będę się już wykłócał i wiem, że popełniliśmy błąd, która kosztował nas bardzo dużo. nadal również uważam, że to my powinniśmy przejść dalej, bo jak patrzyłem na typy innych drużyn gdzie nie trafiali żadnego zdarzenia lub tylko jedno to aż słabo się robiło.
konkurs bardzo fajny, dobrze zorganizowany, jedyne co skrytykuje to właśnie taką dokładność do bólu jeśli chodzi o regulamin. dobrze wiem, że nie sprawiło Ci żadnego problemu to, że nie podaliśmy godzin zdarzeń, bo podliczyłeś typy i nawet nie zauważyłeś braku godzin, więc Twoje pisanie, że musicie poprawić sporą liczbę typów, a my wam to utrudniliśmy jest trochę nie na miejscu.

pozdrawiam wszystkich przeciwników i niech wygra najlepszy !
 
G 35

gesio

Użytkownik
jak bedzie ze zjazdem kobiet? bedzie rozliczony normalnie jak sie odbedzie? bo nie zostal przeniesiony planowo tylko sila wyzsza... ;p
czy moze beda brane wyniki z pierwszego zjazdu jako koncowe ???
 
G 35

gesio

Użytkownik
do Olo_13

dlaczego u rywala z mojej grupy zaliczyles Szwedow w curlinga? przeciez bylo 6-6, a 7-6 po dogrywce
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
do Olo_13

dlaczego u rywala z mojej grupy zaliczyles Szwedow w curlinga? przeciez bylo 6-6, a 7-6 po dogrywce
Jak piszesz to wypadałoby żebyś wiedział co piszesz... Widzisz gdzie przy Curlingu zakłady trój drogowe (1X2)? Zakłady na curling są zawsze dwu drogowe (12) i w tym sporcie tak jak np. w tenisie, siatkówce czy też ping-pongu remis nie występuje - zawsze musi być zwycięzca. Po 10 endach było 6:6 i został zarządzany tzw. extra end, który normalnie liczy się do meczu. Tobet zakłady rozliczył z wynikiem 7:6, bo nie mogło być inaczej i Olo_13 rozliczył tak samo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zwroty lecą za slalom gigant wczorajszy.
Jakbym czekał do dziś to by było, że źle bo planowo miało być wczoraj, jakbym policzył tylko 1 przejazd też by było, że źle. Więc za wszystko są zwroty i już.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tematy już są, jest podliczone, bardzo przepraszam za zwłokę, uczelnia mnie wciągnęła na cały dzień i rehabilitacja nogi.
Wszystkim userom wysłałem PW z odpowiednią informacją, mam nadzieję, że wszyscy dadzą radę podać typy.

//kukla
Ja również przepraszam. Od dwóch dni nie było mnie w domu a na forum dałem radę wejść wczoraj przez komórkę i nie zauważyłem żadnych problemów.
Mam nadzieję, że mimo opóźnienia wszyscy typowali to co chcieli ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom