>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik
Sorry za double post, ale tak w ogóle to...
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny:
- informacja o kolejce (czyli która kolejka),
- z kim rywalizujemy,
- data, godzina rozpoczęcia spotkania/zdarzenia (każdego),
- dyscyplina,
- dokładny typ i kurs,
- AKO naszego kuponu,
- nazwa bukmachera, od którego bierzemy typy - Ladbrokes.
A więc wszystko uwzględniłem mimo, że nie podałem nazwy zdarzenia. Zresztą samo group A game 1 oznacza, że jest to mecz USA - Szwajcaria (według terminarza, który został podany wyżej w temacie), więc myślę, że ten typ powinien byc normalnie uznany.

@gesio
nie denerwuj się - relax ;p
 
vde 119

vde

Użytkownik
Chciałbyś się dowiedzieć co mam zrobić jak nie ma żadnych konkurencji z narciarstwa !?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Mam nadzieję że uwzględnione to będzie to co pisze w regulaminie:
W każdym dniu rozgrywek drużyna podaje jeden kupon, na który składa się pięć typów, przynajmniej jeden musi dotyczyć narciarstwa jako koronnej dyscypliny zimowej. Na narciarstwo składają się: narciarstwo dowolne, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, kombinacja norweska, skoki narciarskie i snowboard.
Dziś jest tylko snowboard i zjazd był ( zjazd odwołany jak ktoś go podał to pewnie będzie miał zaliczone według regulaminu bo nie wiedział że go odwołają) ale jeżeli ktoś podawał kupon i w nim nie podał zjazdu oraz również typu ze snowboardu to jak się domyślam automatycznie jego kupon jest nie uznawany i ako = 0.0
Mój rywal tak zrobił i choć jest moderatorem to regulamin każdego obowiązuje, z resztą popatrzyłem to nie tylko on a jeszcze kilka osób by się znalazło.
Pozdrawiam

// kukla
Zgadza się - każdego obowiązuje ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Fakt, alpejskie odwołane, ale Snowboard również liczymy do narciarstwa. Regulamin się kłania.
Tobie się oferta TOBET kłania... brak snowboardu i o to chodzi, snowboard też możliwe że odwałają bo kwalifikacje już przesunęli
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w ladbrokes jest snowboard, przez co stracilem kilkanascie minut bo juz miałem 4 typy z tobetu i musialem od nowa ;) ale reg to reg.
 
vde 119

vde

Użytkownik
w ladbrokes jest snowboard, przez co stracilem kilkanascie minut bo juz miałem 4 typy z tobetu i musialem od nowa ;) ale reg to reg.
Dokładnie tak samo miałem. ;) Ale mój przeciwnik podał snowboard chociaż nie ma go w Tobet nie wiem jak on to zrobił ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tobie się oferta TOBET kłania... brak snowboardu i o to chodzi, snowboard też możliwe że odwałają bo kwalifikacje już przesunęli
Wyobraź sobie, że nie siedzę cały czas i nie przeglądam oferty tobetu, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Poza tym główny sponsor konkursu czyli Ladbrokes ma w ofercie dzisiejszy snowboard.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
co za burdel, tobet ma snowbord, brak slow, wejdzcie sobie na tobet a pozniepiszcie te glupoty , zal
A Tobie się kłania kalendarz IO, halfpipe jest jutro.



Wgl to od teraz żaden moderator nie będzie tu odpowiadał na pytania, na które odpowiedź można znaleźć w regulaminie. Może to zmusi co niektórych do odrobiny samodzielności i wysilenia szarych komórek.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1 kolejka podliczona (oczywiście na tyle, na ile to było możliwe w tej chwili)!
W razie problemów/niejasności/błędów prosiłbym o kontakt przez PW, bo szczerze mówiąc kolejne wiadomości tutaj czytam bardzo niechętnie.

12 zespołów (grubo ponad 30%) zostało ukaranych za złamanie 12 punktu regulaminu.
Kupony nie są brane pod uwagę a AKO za to kolejkę dla całej dwunastki to 0,00
Regulamin może się podobać lub nie jednak wszyscy na niego przystaliście przed konkursem więc proszę się powstrzymać od komentarzy &quot;ale żal&quot; czy innych &quot;zaraz poskarżę mamie&quot;


Pozdrawiam i mam nadzieję, że to już ostatni przypadek gdy jesteśmy zmuszeni kogoś ukarać.


kukla

Edit:
P.S. Od komentarzy &quot;dobrze zrobiliście&quot; czy &quot;brawo za decyzję&quot; też proszę się powstrzymać ;)
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
kolego w regulaminie jest napisane co zaliczamy do narciarstwa klasycznego a biathlonu niema tam ujętego wiec o co Kaman ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom