>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przypominam, że temat Pytania, propozycje, niezgodności to nie jest czat gdzie można sobie pogadać. On ma konkretne przeznaczenie, które jest nawet wyrażone w jego tytule. Wszelkie posty niezwiązane z tematem będą kasowane a ich autorzy nagradzani ostrzeżeniami.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
może by tak ograniczenia odnośnie wstawiana typów dnia zrobić? Bo wchodzą nowe kotna z 1 postami i śmiecą w temacie. Np. możliwość pisania w typach dnia od 10 postów.
Popieram, coraz częściej można również zobaczyć obraźliwe komentarze na temat osób piszących w tym dziale jak i obraźliwe komentarze na temat analiz. Przeważnie nowe osoby ze świeżymi kontami piszą takie posty
 
L 0

lukx1

Użytkownik
Popieram, coraz częściej można również zobaczyć obraźliwe komentarze na temat osób piszących w tym dziale jak i obraźliwe komentarze na temat analiz. Przeważnie nowe osoby ze świeżymi kontami piszą takie posty
a jak nie posty to wymagana ilość znaków w poście.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Witam chciałbym się dowiedzieć czemu nie dodaliście mnie do tabeli wyników z września 2016. Zdobyłem 280 pkt.
Poniżej już ci wyjaśniono. Generalnie nie ma cię w tabeli końcowej bo nie chciało ci się przeczytać Regulaminu konkursu w którym bierzesz udział, a my tu premiujemy czytelnictwo.
▶ W ciągu miesiąca należy podać co najmniej 10 typów. Gracz, który nie spełni warunku minimum 10 typów w miesiącu, nie będzie uwzględniany w klasyfikacji końcowej konkursu.
Pozdrawiam//psotnick
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-10-2016-niedziela-138360-3.html#post6132739
Świetna analiza :grin: , proponuję ✅ 200 pkt za zaangażowanie.
Swoje piszę zazwyczaj w kilkanaście -kilkadziesiąt minut, dbając o szczegóły, ale widzę, że nie potrzebnie się wysilam.

Moja skromna propozycja:
Wiem , że na tym forum Moderatorzy mają zapewne mnóstwo roboty, ale przyszla mi na myśl propozycja, która mogła by skłonić do pisania &quot;konkretnych&quot; analiz: a mianowicie, czy ciekawym rozwiązaniem nie było by dodatkowe nagradzanie uzytkowników za pisane analiz do Typów Dnia?
Np. można było by wprowadzić mini konkurs &quot;Analiza tygodnia&quot; , gdzie Moderatorzy wybieraliby jedną analizę z każdego dnia, oczywiście każda innego usera, i po zakończeniu każdego tygodnia, pozostali użytkownicy głosowaliby przez 1 dzień na ich zdaniem najlepszą analizę. Zwycięzca , dostawałby jakieś dodatkowe punkty, np.50 lub 100pkt do konkursu Typy Dnia na koniec miesiąca.
Oczywiście nie można głosować na siebie, a wybór analiz do konkursu byłby na podstawie np. najwyższego trafionego kursu, albo np. rzeczowo napisana , a przy tym trafiona analiza.
To taka luźna propozycja, która mogłaby wnieść większą nutkę rywalizacji i być może skłonić do pisania analiz z większym zaangażowaniem.
Pozdro
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-10-2016-niedziela-138360-3.html#post6132739
Świetna analiza :grin: , proponuję ✅ 200 pkt za zaangażowanie.
Swoje piszę zazwyczaj w kilkanaście -kilkadziesiąt minut, dbając o szczegóły, ale widzę, że nie potrzebnie się wysilam.

Moja skromna propozycja:
Wiem , że na tym forum Moderatorzy mają zapewne mnóstwo roboty, ale przyszla mi na myśl propozycja, która mogła by skłonić do pisania &quot;konkretnych&quot; analiz: a mianowicie, czy ciekawym rozwiązaniem nie było by dodatkowe nagradzanie uzytkowników za pisane analiz do Typów Dnia?
Np. można było by wprowadzić mini konkurs &quot;Analiza tygodnia&quot; , gdzie Moderatorzy wybieraliby jedną analizę z każdego dnia, oczywiście każda innego usera, i po zakończeniu każdego tygodnia, pozostali użytkownicy głosowaliby przez 1 dzień na ich zdaniem najlepszą analizę. Zwycięzca , dostawałby jakieś dodatkowe punkty, np.50 lub 100pkt do konkursu Typy Dnia na koniec miesiąca.
Oczywiście nie można głosować na siebie, a wybór analiz do konkursu byłby na podstawie np. najwyższego trafionego kursu, albo np. rzeczowo napisana , a przy tym trafiona analiza.
To taka luźna propozycja, która mogłaby wnieść większą nutkę rywalizacji i być może skłonić do pisania analiz z większym zaangażowaniem.
Pozdro
jak dla mnie średnia, chodzi o typ dnia bardziej niż analizę, a taki user za taką analizę w jednym zdaniu już ma z góry -100 pkt ????
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego typu z wczoraj w typach dnia. Chodzi dokładnie o punktację, bo coś tam się nie zgadza. Z góry dzięki ��
Poprawione, dzięki za czujność, chciałem Cię sprawdzić, pozdrawiam Krzysiu
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Zeby daleko nie szukac i nie wymyslac , trzy typy obok siebie
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-10-2016-sobota-138337.html#post6130903
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-10-2016-sobota-138337.html#post6130923
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-1-10-2016-sobota-138337.html#post6130929
Pierwszy typ zostal uznany jako kiepska analiza , dwa pozostale juz dobre analizy
Moge wiedziec , jaki jest klucz? Tak z ciekawosci.
Kryterium może być tylko jedno: ocena danego moderatora, która z definicji jest subiektywna. Przy czym rygory są bardzo pobłażliwe, bo inaczej to 60% analiz musiałaby być oceniona jako &quot;kiepska&quot;//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom