>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
marfi 629

marfi

Użytkownik
Tylko ja nie mogę wejść z PC na drugą stronę tematu o dzisiejszych typach dnia? Klikam &quot;Następna strona&quot; i po przeładowaniu strony dalej jestem na pierwszej. Z telefonu śmiga elegancko
Otwórz w innej przeglądarce (bo pewnie chodzi o Firefoxa), albo wyczyść ciasteczka. Czasem tak się dzieje//psotnick
 
O 54

odomrm

Użytkownik
A ja mam do Was pytanie, od początku pazdziernika wrzucam swoje typy w temacie typy dnia. Chciałbym się dowiedzieć jak liczona jest reputacja gdyż jeszcze nie mam zupełnie nic pomimo trafienia 2z 3 typów. Będę wdzięczny za odpowiedz
Reputacja nie jest &quot;liczona&quot;. Każdy ma prawo przyznać komuś reputację jesli mu się spodoba typ lub analiza, od tego jest ikona &quot;dzięki&quot; na dole każdego posta. Tu masz więcej na temat reputacji na forum:
https://forum.bukmacherskie.com/f16/punkty-reputacji-na-forum-49499.html#post1909299
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
A ja mam do Was pytanie, od początku pazdziernika wrzucam swoje typy w temacie typy dnia. Chciałbym się dowiedzieć jak liczona jest reputacja gdyż jeszcze nie mam zupełnie nic pomimo trafienia 2z 3 typów. Będę wdzięczny za odpowiedz
Reputacje przyznają Ci inni użytkownicy przyciskiem &quot;dzięki&quot;. Ilość dodanych punktów zależy od statusu użytkownika (ilość pkt reputacji, data utworzenia konta itp..).
 
piwaronp 61

piwaronp

Użytkownik
Proszę o poprawienie nazwy bukmachera. Wdarla sie tam kropka. Typy dnia wtorek 04.10. Post dodany wczoraj. Na pierwszej stronie.
P/Jest to kiepska analiza, tak więc typ nie jest zaliczony
 
H 902

hank

Użytkownik
Spytam z ciekawości, moderator który rozliczał 3,10. Jaki brak typu? -4,5 jest w jedną stronę, jakbym grał na Paire to bym chyba napisał +4,5. Poza tym od czego jest analiza? Kurs też jasno sugeruje że -4,5 było na Cilica.
Dnia 4 .10 podałem również w w ten sam sposób na -4,5 Goffina. Wziąłem udział pierwszy raz, i widzę że nie było warto. Podałem 4 typy\ 4 trafione, nie podaje typów życzeniowych żeby trafić kurs 5, tylko typy które w mojej opini wejdą. Konkurs generalnie mi powiewa, ale skoro tak traktujecie dział, który powinien być flagowym na forum, to niedługo pisać tutaj będą tylko użytkownicy z 5 postami.
Poprawiać nie musicie, był to ostatni mój post w tym dziale, skoro moderator jest upośledzony i nie potrafi czytać oraz logicznie myśleć to współczuje ludziom w jego otoczeniu.
P/ Ciężko dopisać w typie? Jakoś pozostali userzy potrafią dopisać kogo grają z handi i nie mają z tym problemu. A o moje otoczenie się nie martw...
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Spytam z ciekawości, moderator który rozliczał 3,10. Jaki brak typu? -4,5 jest w jedną stronę, jakbym grał na Paire to bym chyba napisał +4,5. Poza tym od czego jest analiza? Kurs też jasno sugeruje że -4,5 było na Cilica.
Dnia 4 .10 podałem również w w ten sam sposób na -4,5 Goffina. Wziąłem udział pierwszy raz, i widzę że nie było warto.
Hank, po co się tak gorączkujesz? Na pewno Ci poprawią i zaliczą typ , jeśli byl trafiony. Ale chyba nie zawsze typ -4,5 jest w jedna stronę , bo gdyby faworytem była osoba wymieniona jako druga, czyli &quot;gość&quot;, to grajac -4,5, kurs na &quot;gospadarza&quot; musiałby być mega wysoki. Np. dziś był mecz Lorenzi - Nadal , kursy 9,00 - 1,10 , zatem idąc twoim tokiem myślenia grając -4,5 , oznaczałyby , że grasz na Lorenziego? Zatem kurs na ten typ musiałby wynosić jakieś 20,00 lub więcej, a w ogóle nie było takiej możliwosci wyboru. A tym wypadku grając -4,5 raczej chodziłoby o wygraną Nadala przewagą 5 gemów , czyli osoby wymienionej jako druga.
Nie wiem, czy dobrze rozkminiłem Twoje zażalenia. Po prostu pisz przy typie na kogo stawiasz i będzie git. :grin:

pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 902

hank

Użytkownik
P/ Ciężko dopisać w typie? Jakoś pozostali userzy potrafią dopisać kogo grają z handi i nie mają z tym problemu. A o moje otoczenie się nie martw...
Nie, nie ciężko, ale sprawa wydawała mi się oczywista, tym bardziej że wynika to z opisu. Jakoś widziałem typy na &quot;over 2,5&quot; w piłce, które były rozliczone, i się nie czepiałeś że w typie nie było napisane czy było grane na bramki, kartki albo rogi.
P/ Uczysz mnie czytania między wierszami, a u Ciebie z tym nie lepiej. Piszę o handicapach, gdzie userzy wskazują konkretną drużynę. Zakończmy już tą dyskusję, typ masz poprawiony. Następnym razem podawaj &quot;normalnie&quot; typy i nie będzie żadnych problemów.
 
H 902

hank

Użytkownik
P/ Uczysz mnie czytania między wierszami, a u Ciebie z tym nie lepiej. Piszę o handicapach, gdzie userzy wskazują konkretną drużynę. Zakończmy już tą dyskusję, typ masz poprawiony. Następnym razem podawaj &quot;normalnie&quot; typy i nie będzie żadnych problemów.
Dobra, dzięki, jak możesz to dopisz przy -4,5 w temacie 4 Października Goffin, żeby jutro nie było powtórki tej niepotrzebnej dyskusji. Sorry, że się uniosłem.
P/ Dodane
 
F 4

fuu

Użytkownik
Witam, chciałbym podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. Chodzi o jeden zapis w regulaminie:
&quot;Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).&quot;
Faktycznie podałem typ który był mniej ryzykowny w Temacie Typy dnia 03.10 post nr 29 o godz 11:14. Ale był to klasyczny typ na wygraną gospodarzy. Troche dziwna ta zasada bo jeżeli ktoś jako pierwszy typ np w sobotę poda Polska -4 to pozostałych 100 czy tam 200 typerów nie będzie mogło postawić czystej 1?
Pozatym ten zapis jest mylący ponieważ jest napisane że to chodzi głównie o handicapy ;p
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Witam, chciałbym podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. Chodzi o jeden zapis w regulaminie:
&quot;Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).&quot;
Faktycznie podałem typ który był mniej ryzykowny w Temacie Typy dnia 03.10 post nr 29 o godz 11:14. Ale był to klasyczny typ na wygraną gospodarzy. Troche dziwna ta zasada bo jeżeli ktoś jako pierwszy typ np w sobotę poda Polska -4 to pozostałych 100 czy tam 200 typerów nie będzie mogło postawić czystej 1?
Pozatym ten zapis jest mylący ponieważ jest napisane że to chodzi głównie o handicapy ;p
trochę racji, powinno być to bardziej uściślone, np jeżeli typ ktoś podał ryzykowany, ale jednak dość bardzo, np kurs 3 czy 4, to jednak niższy można
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Proszę o poprawienie w typie na dziś (5.10) plusa na minus
Typ: Dobrogea Sud HA -1.5
Tak chyba będzie się zgadzać z treścią analizy, choć u buka było to jako +1.5
P/ Poprawione
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Poważnie? Właśnie zauważyłem, że daliście -100 do mojego trafnego typu z poniedziałku. Ok, nie dałem godziny, nie wiem czemu, bo zawsze kopiuję wzór z góry, ale typ został podany jeszcze w niedzielę, więc nie ma tutaj możliwości żadnego przekrętu. Zwykłe ot niedopatrzenie.
Rozumiem, że dostaje się -100 za beznadziejną analizę, nieregulaminowego buka, czy totalnie zły zapis, na który ciężko patrzeć, ale za tak mało znaczący błąd jakim jest brak godziny? Na dodatek pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło i to w nowym miesiącu, który dobrze zacząłem?
Zamiast 100 na minus mogliście dać radę, upomnienie, albo cokolwiek, ale ok.
Nie mam nic więcej do dodania.
Pozdro
&quot;Zawsze kopiujesz wzór z góry&quot;? Rozumiem z posta poprzedzającego twój? No to nie mam pytań i nie wiem czemu masz do nas pretensje. Wzór posta jest podany jak byk w pierwszym poście kazdego tematu dziennego. Wystarczy skopiować, uzupełnić swoimi danymi i po sprawie. Jak ci się nie chciało cofnąć o jedną stronę to my już za to nie odpowiadamy//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom