>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
S 124

stolik

Użytkownik
Prosze o poprawienie:
Spotkanie: KSZO Ostroweic - Arka Gdynia
na: Spotkanie: KSZO Ostrowiec - Arka Gdynia
Dziękuję i pozdrawiam,
stolik
i: po 5 kolejkach
na: po 8kolejkach
po 8 kolejkach
Poprawione.
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Proszę o całkowitą zmianę tj przyklejenie treści analizy tego typu na poniższą treść (skorygowalem błędy) https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-26-09-2016-poniedzialek-138134.html#post6126139

Jak ujrzałem te zestawienie w I rundzie wiedziałem już, co zaproponuje do gry. Jest to bardzo wartościowe value 2-0 w setach Gavrilova. Mloda Rosjanka jest to niesamowity talent. Jestem pod wrażeniem jej talentu i gry. Od US Open nie grała, a tam odniosła bardzo pechowa porażkę w I rundzie z Safarova, gdzie o jej porażce zdecydowało tylko kilka punktów. Wczesniej zagrała niesamowity turniej w Cincinnati. Na tych kortach w Wuhan Daria będzie się czuła bardzo komfortowo. Nawierzchnia będzie pozwalać jej kontrolować uderzenia na wysokim poziomie. Kurs na czyste zwycięstwo wynosi 1.70-1.85. Jest to także duża wartość i bardzo opłacalna. Osobiście daje tu max 1.40-1.50. Gavrilova stylem gry i warunkami fizycznymi przypomina mi Simone Halep. Jest ona zapewne bardzo głodna gry po nieudanej grze na US Open. Przed nią jest wielka kariera. Jej główne atuty to precyzja i szybkość. Gavrilova gra jak automat, przy czym jest bardzo swobodna. Słabsza dyspozycja, bądź gorszy dzień rywalki będą przez nią wykorzystane bezlitośnie. Jak jest lepsza i ewidentne dominuje nad rywalka, to wówczas nie prezentuje na korcie w ogole gorszych momentów. Świetnie serwuje i bardzo regularnie, co ułatwia jej szybkie wygrywanie punktów. Dobrze biega i jest niesamowicie dynamiczna. Gra swobodnie przy siatce jak i z końcowej lini. Z glebi kortu uderza szybko i płasko. Mimo drobnej budowy i niskiego wzrostu (166 cm) atakuje bardzo mocno i efektownie. Wykorzystuje cała geometrię kortu. W pierwszym uderzeniu spycha rywalkę do obrony, bądź już nawet szuka wygrywających punktów. Bardzo podoba mi się jej obrona. Bez problemu wygrywa punkty po każdym krótszym i pasywnym zagraniu rywalki. Stara się dominować od początku do końca, aby nie było zaskakujących zwrotów sytuacji. Za to Jankovic grała bardzo intensywnie poprzedni turniej i jest zaprwne wykończona psychicznie i fizycznie. Jak wiadomo Serbka ma problem od lat z zachowaniem koncentracji i formy przez dłuższy okres. Jej gra w ostatnim turnieju w Azji (nie pauzowala jak Gavrilova) była bardzo nieregularna, a wręcz gra bardzo szarpany tenis, do czego zdążyła już przyzwyczaić cały tenisowy świat. Ma problem ze skutecznością i efektywnością serwisu. Także ma problem z utrzymaniem regularnosci i jakości gry z glebi kortu. Akurat jej ryzyko w ataku nie pomaga. Jest bardzo niepewna i wyrzuca proste pilki bez jakiejkolwiek presji ze strony rywalki, po czym szybko się irytuje. Serbka w tej konfrontacji będzie dziś kompletnie bezradna i nie ma żadnych argumentów na równorzędną rywalizację. Wyczerpana i poirytowana szybko &quot;odda&quot; ten mecz przeciwniczce. Polecam ten typ !
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Prośba o zmianę z -3,5 Sporting na -1,75 Sporting w pierwszej połowie po kursie 4.5.
ile razy można pisać o podawaniu linku do analizy?
Poprawione
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
psotnick: aktualizacja tabeli po 26 dniach możliwa? Ciekawie w czołówce
Nie oceniam czy kiepska analiza czy też nie, ale cierpliwość się kończy, przykładajcie się bardziej, takie analizy jak: ... ( bez przykładów) w ogóle nie zachęcają.
Aktualizacja będzie jutro, za dni 1-26//psotnick
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Pytanie, dodałem typ na over goli w meczu Legii, wcześniej taki nie był podany, tylko był podany na over w 1 połowie, to chyba coś innego? czy nie mogę mieć takiego typu? proszę o odpowiedź żeby potem znowu nie bylo
Możesz mieć, to przecież różne typy//psotnick
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Jeden z najlepszych miesięcy ostatnich typowań, przeważnie ok 800-1000 dawało pewne miejsce w trójce
Zostało 4 dni typowań , jeszcze wszystko może się zdarzyć :grin:
Kilka moich i bybejita wpadek, kilka dobrych kursów Twoich i nawet możesz to wygrać :cool:
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Nic nie mów ;), tak niektórzy cisną, że trzeba pod koniec ryzykować mocno, albo się uda albo nie.
Dokładnie trzeba ryzykować teraz ????
Mam pytanie czy jeśli kogoś typ zostanie zaliczony do kiepskich analiz to można podać ten sam typ ale z odpowiednią analizą ?
nie ważne dam, hendi wyższe wtedy będzie cool?

Będzie cool. Zwłaszcza że inna opcja byłaby powtórzeniem. To że gośc dał kiepską, nie zwalnia od wymogu nie powtarzania typów//psotnick
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Gabka92, widzę, że odniósł się do mojej analizy. Nie będę szukał jego analiz do których też z pewnością można się przyczepić, mieć zastrzeżenia. Coraz częściej spotykamy w Typach Dnia dyskusje o typach, analiz, o braku merytorycznej analizy. I tu się kłania pytanie: kto nie ma sobie nic do zarzucenia niech tu napisze. Dbajmy o dobre analizy, statystyki, składy, osłabienia, obecna forma, kontuzje. Nikt nie jest bez winy. Może stworzyć odpowiedni temat odnośnie dyskusji o Typach Dnia? Wszystko jest do uzgodnienia. Forum jest dla Was, dla nas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom