>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Pytanie:
Czy osoby , które podały typa na mecz Man.City dostaną zwrot czy bedziecie czekać na wynik (mecz dzisiaj) i rozliczycie typy wtorkowe jakby meczy był rozgrywany we wtorek ?
Pytam bo chce dać dziś do Typów Dnia ten mecz i nie wiem czy mogę podać np. typ na ten sam over , który był juz użyty we wczorajszych postach .
Za wszystkie wczorajsze typy na mecz Man City damy zwroty, czyli tak jakby ich nie było (z tym że oczywiście będą się liczyć do sumy oddanych typów w miesiącu). Nowy dzień i nowy mecz, przecież warunki pogodowe moga byc różne, plus jakieś ewentualne urazy na dodatkowym treningu itp. I to widać po kursach bo są nieco inne//psotnick
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Pytanie:
Czy osoby , które podały typa na mecz Man.City dostaną zwrot czy bedziecie czekać na wynik (mecz dzisiaj) i rozliczycie typy wtorkowe jakby meczy był rozgrywany we wtorek ?
Pytam bo chce dać dziś do Typów Dnia ten mecz i nie wiem czy mogę podać np. typ na ten sam over , który był juz użyty we wczorajszych postach .

Za wszystkie wczorajsze typy na mecz Man City damy zwroty, czyli tak jakby ich nie było (z tym że oczywiście będą się liczyć do sumy oddanych typów w miesiącu). Nowy dzień i nowy mecz, przecież warunki pogodowe moga byc różne, plus jakieś ewentualne urazy na dodatkowym treningu itp. I to widać po kursach bo są nieco inne//psotnick
Ok, dzięki za odp. Niestety ubiegł mnie typer Julez z overem na ten mecz, więc wybrałem już inny.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Taki typer i wyjadacz mister SHAKAL a podaje typy po rozpoczęciu spotkania ???? Ojć ????
R/Ogarnięte, ale następnym razem podawaj link do postu. To zdecydowanie usprawni nam robotę.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Sorry chłopaki, nie żebym narzekał, ale podobno tematy z Typów Dnia, są do podawania właśnie typów na dany dzień, a ostatnio sporo jest postów z komentarzami czy wytykaniem jakichś drobnych błedów. Dziś np. na 29 postów , aż 7 to właśnie tego typu badziewia. Jak wchodzę do danego tematu to po to , aby znaleźć jakiś fajny typ i być może go zagrać, a tu czytam jak jeden drugiemu wytyka , że tu sie pomylił, a tam to Ci nie wjedzie bo coś tam. Jak coś chcecie juz komuś przekazać to chyba po to jest priv. Jest tu chyba jakiś regulamin...
Pozdro.
Przyłączam się do apelu.
Wszelkie komentarze nie na temat, czyli jakieś wycieczki osobiste, słowne spiny z innym userem itp będą karane kartkami. Na początek żółte kartki w ramach ostrzeżenia, a w razie uporczywej recydywy takie komentarze będą nagradzane czerwonymi kartkami. Przypominam że 3-cia czerwona kartka w ciągu 30 dni z automatu skutkuje banem na Forum//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Sorry chłopaki, nie żebym narzekał, ale podobno tematy z Typów Dnia, są do podawania właśnie typów na dany dzień, a ostatnio sporo jest postów z komentarzami czy wytykaniem jakichś drobnych błedów. Dziś np. na 29 postów , aż 7 to właśnie tego typu badziewia. Jak wchodzę do danego tematu to po to , aby znaleźć jakiś fajny typ i być może go zagrać, a tu czytam jak jeden drugiemu wytyka , że tu sie pomylił, a tam to Ci nie wjedzie bo coś tam. Jak coś chcecie juz komuś przekazać to chyba po to jest priv. Jest tu chyba jakiś regulamin...
Pozdro.

Przyłączam się do apelu.
Wszelkie komentarze nie na temat, czyli jakieś wycieczki osobiste, słowne spiny z innym userem itp będą karane kartkami. Na początek żółte kartki w ramach ostrzeżenia, a w razie uporczywej recydywy takie komentarze będą nagradzane czerwonymi kartkami. Przypominam że 3-cia czerwona kartka w ciągu 30 dni z automatu skutkuje banem na Forum//psotnick

Również przyłączam się do apelu. Skończmy z internetowymi &quot;znafcawi&quot; ????
pozdrawiam
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Powtorzony typ I dostalem -100 ale to nie liczy sie chyba do skutecznosci??
Nie rozumiem. Powtórzony typ to nie typ? Zwrotu przecież nie ma//psotnick
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
to jest inny typ, bo on dał klasyczny, 1 , X albo 2, Ty dałeś handicap, gdyby dał handicap -2.5 np to by był powtórzony bo też by dał handicap, poczytaj regulamin;) nie przypadkowo i tobie i jemu podliczyli na ✅ ;)
be ze du ra ????

Regulamin:
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).
pozdro
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
to jest inny typ, bo on dał klasyczny, 1 , X albo 2, Ty dałeś handicap, gdyby dał handicap -2.5 np to by był powtórzony bo też by dał handicap, poczytaj regulamin;) nie przypadkowo i tobie i jemu podliczyli na ✅ ;)
Jeszcze jedno.
Chyba kolego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Gdyby on dał handicap -2.5, to wtedy by nie było powtórzonego typu
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Jeszcze jedno.
Chyba kolego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Gdyby on dał handicap -2.5, to wtedy by nie było powtórzonego typu
trochę bez sensu, to co ja dałem na Real handicap dziś piewszy typ był, to potem już nikt nie może dać na czysty win Realu tak? a jak da to -100?
Czyli jednak Regulamin jest dość klarowny skoro go tak klarownie wyłozyłeś. Ja wiem, że to może kłopotliwe, ale takie są z definicji regulaminy. Do każdego meczu są setki różnych typów, a już na LM to nawet koło tysiąca typów w ofercie na dany mecz, więc nie mówcie mi że nie ma z czego wybrać. A jak chcesz ten konkretny typ to nie zwlekać do końca tylko podawać typ bez zwłoki//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom