>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Prośba dotyczy postu w temacie: &quot;Typy Dnia - 27.08.2016 (sobota)&quot;
Proszę o poprawienie w drugim zdaniu wyrazu &quot;gospodarzy&quot; na &quot;gości&quot;.
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dijon - Lyon
Typ: 2 ah-1
Kurs: 2.35
Bukmacher: bet365
Wbrew pozorom przygotowałem dziś bezpieczny zakład. W razie wygranej gospodarzy tylko 1 bramką otrzymujemy zwrot.
Ramzes/ Poprawione. Następnym razem wklejaj link do postu, który mamy poprawić. To usprawnia edycję.
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tabela będzie dopiero na koniec miesiąca czy jeszcze będzie coś przed podaniem dwóch ostatnich typów?
Może będzie dzisiaj wieczorem za dni 1-28, jak znajdę czas, tak żeby było na ostatnie 3 dni wiadomo mniej więcej jak wygląda sytuacja. Ale przypomnę, że ostatnia aktualizacja obejmowała dni 1-22 więc znowu nie przesadzajmy że jest jakieś opóźnienie//psotnick
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
&quot;Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni)&quot; - zamiast pięciu dostaliśmy jedną i jeszcze psotnick piszesz zebysmy nie przesadzali z opóźnieniami w aktualizacji? Dobre.
Serio ?! Przypomnij sobie jak było z tabelą wcześniej, zanim się tym zająłem. I zejdz na ziemie. Widzę, że jak zawsze wszyscy łatwo się przyzwyczajają do dobrego i już nie maja porównania jak było kiedyś. Prośba: ja wiem że sezon ogórkowy w pełni itp ale nie twórzcie &quot;afery tabelowej&quot;, bo to jest po prostu śmieszne mocno. Ja tu nie jestem na etacie w Typach Dnia, a wszystko to robię - jak każdy mod zresztą na swojej działce - z własnej i nieprzymuszonej woli. Nie siedzę tu 24/7, ludzie mają swoje życia, jakbyś nie wiedział. Już widzę oczyma wyobraźni jak ty się tym zajmujesz i wszystko hula jak w szwajcarskim zegarku. Na prawdę zluzujcie szelki i nie twórzcie problemów tam gdzie ich nie ma//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Hej,
Zamieściłem w typach dnia typ na mecz, który odbędzie się w nocy lecz 31 sierpnia.
Z racji tego, iż mam bardzo mało czasu na zakładanie nowego wątku a chciałem skupić się na analizie i nie będę miał prawdopodobnie dostępu do internetu do końca dnia proszę o przeniesienie poniższego typu do wątku z typami dnia na 31 sierpień.
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-30-08-2016-wtorek-137233.html#post6098199
Z góry dzięki i pozdrawiam.
O przeniesieniu nie ma mowy, bo tematu na 31 sierpnia jeszcze nie ma, więc siłą rzeczy twój post byłby wcześniejszy niż pierwszy post tematu i jako taki byłby przed postem wstępnym.. Co debilnie by wyglądało szczerze mówiąc. Ale jesli sam nie możesz go powtórzyć już w odpowiednim temacie, to możemy typ i analizę zamieścić w twoim imieniu, napiszemy ze &quot;typ w imieniu usera sinobrody&quot;. Ale najlepiej żebyś sam go powtórzył jak już temat się pojawi//psotnick
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Mam pytanie możecie usunąć ten typ?
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-09-2016-piatek-137340.html#post6100669
Mecz został przełożony i prawdopodobnie zagrają go dopiero jutro nad ranem, więc mój typ będzie się nie liczył do 2 września. Wstawie jakiś nowy po prostu.
http://wiki.teamliquid.net/counterstrike/Northern_Arena/2016/Toronto
http://www.hltv.org/match/2304402-echo-fox-tsm-northern-arena-2016
Ew. zostawcie do godziny 17 bo mogą zagrać mecz przed dzisiejszymi meczami.
Wychodzi na to że mecz zostanie rozegrany o 20:30 (ew. opóźnienia ale nie powinno ich być gdyż mecze przed są BO1) Więc można zostawić, sokrki za kłopot i szkoda że nie można edytować postów ????
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
mam pytanie. czy jesli w typach dnia ktos przede mna pfostawil Argentyna i Messi strzeli gola po kursie 2,38 to czy moge postawic Argentyna do polowy po kursie 2,14 czy nie?

A dlaczego byś nie mógł postawić? Przecież to zupełnie różne typy i nie ma mowy o powtórzeniu typu//psotnick
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Nie żeby nic ale ten typ chyba jest niepoprawny.
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-4-09-2016-niedziela-137408.html#post6102410
Typ jest poprawny, poczytaj Regulamin i nie siej zamętu. Powtórzenie typu tyczy się głównie handicapów i overow/underów. Wcześniej podany był typ podwójny &quot;do przerwy/na koniec&quot;, a potem tylko końcowy wynik, więc trudno to postrzegac jako powtórzenie. Przynajmniej na gruncie Regulaminu//psotnick
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Skoro w regulaminie wpisaliscie cos typu &quot;podany typ na podane wczesniej wydarzenie nie moze byc typem nizszym&quot; itp to pytanie czy ktos sprawdza np aby po typi 1/1 nikt nie podal HT 1 lub FT 1 ?? to samo do overow/underow czy handycapów sie tyczy - sprawdza to ktos?
Tak, ale głównie odnośnie over/under i handicapów bo tego tyczy się powtórzenie typu (plus np Legia win i Legia (bez remisu)). Typy podwójne jak np połowa/koniec nie bierzemy pod uwagę, bo byśmy już nic nie robili tylko sprawdzali takie przypadki. Zresztą przy typach podwójnych trudno w ogóle mówić o powtórzeniu//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom