>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Prośba dotyczy postu w temacie: &quot;Typy Dnia - 27.08.2016 (sobota)&quot;
Proszę o poprawienie w drugim zdaniu wyrazu &quot;gospodarzy&quot; na &quot;gości&quot;.
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dijon - Lyon
Typ: 2 ah-1
Kurs: 2.35
Bukmacher: bet365
Wbrew pozorom przygotowałem dziś bezpieczny zakład. W razie wygranej gospodarzy tylko 1 bramką otrzymujemy zwrot.
Ramzes/ Poprawione. Następnym razem wklejaj link do postu, który mamy poprawić. To usprawnia edycję.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tabela będzie dopiero na koniec miesiąca czy jeszcze będzie coś przed podaniem dwóch ostatnich typów?
Może będzie dzisiaj wieczorem za dni 1-28, jak znajdę czas, tak żeby było na ostatnie 3 dni wiadomo mniej więcej jak wygląda sytuacja. Ale przypomnę, że ostatnia aktualizacja obejmowała dni 1-22 więc znowu nie przesadzajmy że jest jakieś opóźnienie//psotnick
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
&quot;Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni)&quot; - zamiast pięciu dostaliśmy jedną i jeszcze psotnick piszesz zebysmy nie przesadzali z opóźnieniami w aktualizacji? Dobre.
Serio ?! Przypomnij sobie jak było z tabelą wcześniej, zanim się tym zająłem. I zejdz na ziemie. Widzę, że jak zawsze wszyscy łatwo się przyzwyczajają do dobrego i już nie maja porównania jak było kiedyś. Prośba: ja wiem że sezon ogórkowy w pełni itp ale nie twórzcie &quot;afery tabelowej&quot;, bo to jest po prostu śmieszne mocno. Ja tu nie jestem na etacie w Typach Dnia, a wszystko to robię - jak każdy mod zresztą na swojej działce - z własnej i nieprzymuszonej woli. Nie siedzę tu 24/7, ludzie mają swoje życia, jakbyś nie wiedział. Już widzę oczyma wyobraźni jak ty się tym zajmujesz i wszystko hula jak w szwajcarskim zegarku. Na prawdę zluzujcie szelki i nie twórzcie problemów tam gdzie ich nie ma//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Hej,
Zamieściłem w typach dnia typ na mecz, który odbędzie się w nocy lecz 31 sierpnia.
Z racji tego, iż mam bardzo mało czasu na zakładanie nowego wątku a chciałem skupić się na analizie i nie będę miał prawdopodobnie dostępu do internetu do końca dnia proszę o przeniesienie poniższego typu do wątku z typami dnia na 31 sierpień.
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-30-08-2016-wtorek-137233.html#post6098199
Z góry dzięki i pozdrawiam.
O przeniesieniu nie ma mowy, bo tematu na 31 sierpnia jeszcze nie ma, więc siłą rzeczy twój post byłby wcześniejszy niż pierwszy post tematu i jako taki byłby przed postem wstępnym.. Co debilnie by wyglądało szczerze mówiąc. Ale jesli sam nie możesz go powtórzyć już w odpowiednim temacie, to możemy typ i analizę zamieścić w twoim imieniu, napiszemy ze &quot;typ w imieniu usera sinobrody&quot;. Ale najlepiej żebyś sam go powtórzył jak już temat się pojawi//psotnick
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Mam pytanie możecie usunąć ten typ?
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-09-2016-piatek-137340.html#post6100669
Mecz został przełożony i prawdopodobnie zagrają go dopiero jutro nad ranem, więc mój typ będzie się nie liczył do 2 września. Wstawie jakiś nowy po prostu.
http://wiki.teamliquid.net/counterstrike/Northern_Arena/2016/Toronto
http://www.hltv.org/match/2304402-echo-fox-tsm-northern-arena-2016
Ew. zostawcie do godziny 17 bo mogą zagrać mecz przed dzisiejszymi meczami.
Wychodzi na to że mecz zostanie rozegrany o 20:30 (ew. opóźnienia ale nie powinno ich być gdyż mecze przed są BO1) Więc można zostawić, sokrki za kłopot i szkoda że nie można edytować postów ????
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
mam pytanie. czy jesli w typach dnia ktos przede mna pfostawil Argentyna i Messi strzeli gola po kursie 2,38 to czy moge postawic Argentyna do polowy po kursie 2,14 czy nie?

A dlaczego byś nie mógł postawić? Przecież to zupełnie różne typy i nie ma mowy o powtórzeniu typu//psotnick
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Nie żeby nic ale ten typ chyba jest niepoprawny.
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-4-09-2016-niedziela-137408.html#post6102410
Typ jest poprawny, poczytaj Regulamin i nie siej zamętu. Powtórzenie typu tyczy się głównie handicapów i overow/underów. Wcześniej podany był typ podwójny &quot;do przerwy/na koniec&quot;, a potem tylko końcowy wynik, więc trudno to postrzegac jako powtórzenie. Przynajmniej na gruncie Regulaminu//psotnick
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Skoro w regulaminie wpisaliscie cos typu &quot;podany typ na podane wczesniej wydarzenie nie moze byc typem nizszym&quot; itp to pytanie czy ktos sprawdza np aby po typi 1/1 nikt nie podal HT 1 lub FT 1 ?? to samo do overow/underow czy handycapów sie tyczy - sprawdza to ktos?
Tak, ale głównie odnośnie over/under i handicapów bo tego tyczy się powtórzenie typu (plus np Legia win i Legia (bez remisu)). Typy podwójne jak np połowa/koniec nie bierzemy pod uwagę, bo byśmy już nic nie robili tylko sprawdzali takie przypadki. Zresztą przy typach podwójnych trudno w ogóle mówić o powtórzeniu//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom