>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
typertv 144

typertv

Użytkownik
5 sierpień #15 znow ten sam bład: Typ: Donaldson...sory znów za fatyge bede bardziej uważał...
Nie pisz, że będzie bardziej uważał, bo jak widać jest z tym problem. Po prostu korzystaj z szablonu podanego na początku każdego tematu i wtedy nie będzie takiego problemu//psotnick
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Typ na 06.08 napisałem przez przypadek dwie analizy z tym że pierwsza jest błędna. Proszę o usunięcie jednej.
Poprawione.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-07-08-2016-niedziela-136544.html#post6075098
proszę o korektę. Oczywiście &quot;Krzysztof Lijewski&quot;. Bo znajdą się tacy, co będą wypominać :grin: Przy tempie pisania, po prostu nastąpiła pomyłka, jakieś dziwne dopisanie literki &quot;n&quot;.
Na dodatek prosiłbym o wklejenie tej dopiski po końcowej kropce:
&quot;Na koniec chciałbym dodać, że ciężko jest obserwować formę drużyn przed Igrzyskami, bazując na meczach towarzyskich. Chciałbym jednak zauważyć, że większość graczy z naszej kadry to zawodnicy Vive, którzy wygrali Ligę Mistrzów. To mówi samo za siebie&quot;
Co miałoby odciągnąć od edytowania posta i wpisania dopisku dobrze nam znanego, kolorem czerwonym. Ale na takie akcje pewnie poczekamy w końcowej fazie konkursu, bo było już kilka kiepskich analiz, a temat nieruszany. Pozdrawiam.
Poprawione.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-08-2016-poniedzialek-136569.html
Proszę o korektę - nie podałem godziny rozpoczęcia - 18.00 i nie spojrzałem na listę bo pierwszy raz typuję w temacie Typy Dnia - kurs wzięty z eFortuna.
Także nie wiem czy post do usunięcia czy mogę zmienić na kurs z bet365 ?
Pewnie, że możesz zmienić, od tego jest właśnie ten temat żeby poprawiać jakieś błędy. Byle tylko było to zgłoszone przed rozpoczęciem danego meczu
Już poprawione//psotnick
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
.forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-08-2016-sroda-136630-2.html#post6079153
Proszę o poprawkę mego postu z dzisiaj tj 10.08. jest to ost post z dziś,teraz ! Napisałem pod nim tam o co mi chodzi !
.forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-08-2016-sroda-136630-2.html#post6079153
Proszę o poprawkę mego postu z dzisiaj tj 10.08. jest to ost post z dziś,teraz ! Napisałem pod nim tam o co mi chodzi !
Jest to post #29 z dziś tj 10.08
Proszę poprawić te kategorie na właściwe co tu pogrubilem- tak ma być !
Proszę o poprawkę
Jest to tenis IO mężczyźni
Godz : 18:00
Jest to post #29 z dziś tj 10.08
Proszę poprawić te kategorie na właściwe co tu pogrubilem- tak ma być !
Z powodu złej pogody mecz odbędzie się po 20:30 !!
Więc proszę wstawić
20:30 !!!
Poprawione.
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Witam mam pytanie mecz tenisa został przesuniety na jutro.Czy normalnie zostanie rozliczony typ czy dostane zwrot.Pzdr i dzieki za odp
Normalnie będzie rozliczony wg wyniku na korcie, nawet jesli będzie rozegrany dopiero jutro. Tym samym nie możesz jutro podać tego samego typu typu ani zdarzenia, bo jeden dzień=jeden typ//psotnick
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
����
Dyscyplina: Tenis :Trnava (ziemna)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Satral J . - Coppejans K.
Typ: Satral win 2 SET
Kurs: 2.3
Bukmacher: betclic.com
Witam
,na dzisiaj proponuje spotkanie tenisa ziemnego w Trnavie . Spotkają się CZech - Satral oraz Belg Coppejans. SAtral 232 miejsce zaś Coppejanse 160 , ale miejsca nie grają .. tylko zawodnicy , CZech jest bardzo solidny i myśle ,że grając w swoich stronach coś ugra. Polecam
Co to ma być!? :)
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-08-2016-czwartek-136664.html#post6079885[/url]
Czy to nie jest dublowaniu typu ?
Mecz miał odbyć się wczoraj, przełożony na dziś. Ale wczoraj był typowany (10.08) przez moją skromną osobę.
?
Chodzi o post #19 z dnia dzisiejszego dla uszczuplenia podaje
Zostawiamy tak jak jest, moim zdaniem nie ma powtórzenia. To że wczoraj ktoś podał taki mecz, a on został przełożony na dziś przez deszcz to nie znaczy że ktos nie może go podać dzisiaj, bo bysmy doszli do obłędu. Przecież buki nie powtarzają oferty, tylko kursy są często różne, często uwzględniają że np przełożenie dało dłuższy czas na odpoczynek dla któregoś z zawodników. Zresztą powtórzenie dotyczy tego samego dnia, a tu taka sytuacja nie zachodzi z oczywistych względów//psotnick
 
T 17

toptyp7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M, challenger Trnava
Godz: 11:00
Spotkanie: R.Jebavy - M.Michalicka
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Bukmacherów wyraźnie &quot;poniosło&quot; z kursami na to spotkanie. 26-letni Czech Jebavy miał wprawdzie 2-letnią przerwę z powodu kontuzji kolana, jednak przed przerwą grał dwukrotnie z Michalicką. Oba spotkania były niezwykle wyrównane, toczone na dystansie 3 setów, a Panowie wygrali po jednym meczu. O Jebavym można wspomnieć iż posiada znakomite warunki fizyczne (190cm wzrostu), że clay to jego ulubiona nawierzchnia oraz to, że na &quot;świeżości&quot; jest w stanie ponownie ograć Michalickę. 29-letni Michalicka (285 ATP) w dodatku nie imponował ostatnio formą, wygrał jedynie 2 z 10 rozegranych spotkań na clayu, a rywale nie byli zbyt wymagający.

Co to ma być...?! ;D powodzenia ;p

wyżej typ - pumma23 ,sorry od nie dawna tu jestem
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-08-2016-czwartek-136664.html#post6079885[/url]

Czy to nie jest dublowaniu typu ?

Mecz miał odbyć się wczoraj, przełożony na dziś. Ale wczoraj był typowany (10.08) przez moją skromną osobę.

?

Chodzi o post #19 z dnia dzisiejszego dla uszczuplenia podaje

Zostawiamy tak jak jest, moim zdaniem nie ma powtórzenia. To że wczoraj ktoś podał taki mecz, a on został przełożony na dziś przez deszcz to nie znaczy że ktos nie może go podać dzisiaj, bo bysmy doszli do obłędu. Przecież buki nie powtarzają oferty, tylko kursy są często różne, często uwzględniają że np przełożenie dało dłuższy czas na odpoczynek dla któregoś z zawodników. Zresztą powtórzenie dotyczy tego samego dnia, a tu taka sytuacja nie zachodzi z oczywistych względów//psotnick
Uważam że się mylisz i to w 100%. To nie jest żaden obłęd ! Poprostu mecz, ten konkretny mecz czyli wydarzenie sportowe nie odbywa dwa razy z rzędu ! Został poprostu przełożony. I to jest nie uczciwe jak ktoś na drugi dzień go może powtórzyć. Wykorzystuje ta sytuację do powtórzenia typu i kradzieży punktów. Regulamin mówi wprost: kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli mamy coś powtarzać to tylko jakaś inna kombinacje z danego meczu z wyższym kursem. Tak mówi regulamin !

Buki przecież powtarzają ofertę na drugi dzień a kursy się zmieniają tak samo jak pierwszego dnia, bo jest przepływ środków itp i nic więcej to występuje pierwszego drugiego i ostatniego dnia od wystawienia kursów (kontuzja może byś w każdym momencie) i nie wiem po co wogole do tego się odniosłes Szanowny Kolego !. Zmiana kursów nie ma nic do rzeczy a ten sam mecz powtórzony to dublowaniu typu


Czuję się okradziony, może nie każdy rozumiał/wiedzial o tej sytuacji. Powtórzone spotkania z wczoraj powinny być anulowane bez kary. Pierwszy raz tylko zwrócenie uwagi. Ta zasada z zakazem powtarzania przełożonych spotkań jest nie dość nie smaczna a to zwykła ściąga z innego typu dnia. Jak tu rywalizować uczciwie ! Ktoś podał oryginalny typ, a kto inny przez deszczych bije sobie na wzorze punkty. Trzeba zaprzestać takich zachowań !
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Uważam że się mylisz i to w 100%. To nie jest żaden obłęd ! Poprostu mecz, ten konkretny mecz czyli wydarzenie sportowe nie odbywa dwa razy z rzędu ! Został poprostu przełożony. I to jest nie uczciwe jak ktoś na drugi dzień go może powtórzyć. Wykorzystuje ta sytuację do powtórzenia typu i kradzieży punktów. Regulamin mówi wprost: kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli mamy coś powtarzać to tylko jakaś inna kombinacje z danego meczu z wyższym kursem. Tak mówi regulamin !

Buki przecież powtarzają ofertę na drugi dzień a kursy się zmieniają tak samo jak pierwszego dnia, bo jest przepływ środków itp i nic więcej to występuje pierwszego drugiego i ostatniego dnia od wystawienia kursów (kontuzja może byś w każdym momencie) i nie wiem po co wogole do tego się odniosłes Szanowny Kolego !. Zmiana kursów nie ma nic do rzeczy a ten sam mecz powtórzony to dublowaniu typu


Czuję się okradziony, może nie każdy rozumiał/wiedzial o tej sytuacji. Powtórzone spotkania z wczoraj powinny być anulowane bez kary. Pierwszy raz tylko zwrócenie uwagi. Ta zasada z zakazem powtarzania przełożonych spotkań jest nie dość nie smaczna a to zwykła ściąga z innego typu dnia. Jak tu rywalizować uczciwie ! Ktoś podał oryginalny typ, a kto inny przez deszczych bije sobie na wzorze punkty. Trzeba zaprzestać takich zachowań !
Czy typ z postu #19 z dnia dzisiejszego (11.08) zostanie wycofany

?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom