>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-25-03-2019-poniedzialek.155822/#post-6824426
Mecz z 2 ligi Izraela, który podałem na dziś zostal przełożony na wtorek godz. 18.00. W związku z powyższym proszę o przeniesienie mojego typu do typów dnia na 26.03. Pozdrawiam
Przeniesiony//psotnick.
Witam. Ze względów bezpieczeństwa mecz z 2 ligi Izraela został ponownie przełożony, teraz wyznaczono nowy termin na poniedziałek 1 kwietnia. Proszę o usunięcie typu na ten mecz z typów dnia na 26.03.2019. Czy mogę podać inny typ do konkursu w dniu dziesiejszym ? Pozdrawiam
/Typ na 26.03 usunięty. Możesz zatem podać inny,
husarz22
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, prosze o zmiane w moim typie dnia: Kubot/Melo- Bryan/Bryan powinno byc ,a jest cos innego. Dziekuje
/Poprawione, husarz22
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,prosze o zaliczenie typu dnia z czwartku,bo przeniesli mecz na piatek.pozdrawiam
Zaliczony, bo czemu miałby nie być zaliczony.//psotnick
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Jest problem a mianowicie napisałem typ na niedzielę i umieściłem go w typach dnia na sobotę ale ten sam typ ( słowo w słowo ) jest już umieszczony w niedzielę ............ mogę przenieś ten mój typ z soboty na niedzielę ?
Przeniosłem Twój post na jutro, a ten &quot;skopiowany&quot; usunąłem //Waldi1979
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Propozycja; Czy moglibyście dodać jednego bukmachera więcej , chodzi mi tutaj o Melbet który jest dostępny w Polsce a ma szeroka ofertę na sporty US jak NBA czy MLB posiadają spora ofertę na zawodników a dało by mi szersze pole manewru typują graczy MLB gdzie inni bukmacherzy na terytorium polski nie maja tak szerokiej oferty jak Melbet - czy jest jakaś szansa aby można było dodać tego bukmachera ? Pozdawiam 
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 13:54 przez gy_gy_craveel



Propozycja; Czy moglibyście dodać jednego bukmachera więcej , chodzi mi tutaj o Melbet który jest dostępny w Polsce a ma szeroka ofertę na sporty US jak NBA czy MLB posiadają spora ofertę na zawodników a dało by mi szersze pole manewru typują graczy MLB gdzie inni bukmacherzy na terytorium polski nie maja tak szerokiej oferty jak Melbet - czy jest jakaś szansa aby można było dodać tego bukmachera ? Pozdawiam 


&nbsp;


to to samo co 1xbet ta sama oferta 
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik


Dostałem minus 100 pkt za edytowanie posta w dniu 1.04, czy to żart na prima aprilis? Dodałem post o 10:59, edycja poszła o 11:00 tylko dla tego, że zaznaczyło mi całość jako cytat i chciałem zadbać o estetyke.. nie zauważyłem tego i prosiłbym przymknąć oko na tą sytuację, ponieważ było to spowodowane nową wersją forum. Nie bądźmy az tak surowi... 



/Przykro mi ale w regulaminie jest wszystko jasno napisane /husarz22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom