>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-02-2019-sroda.154951/page-2#post-6796062
Proszę zmienić kurs na 2,05 bo taki jest na ten moment po ogłoszeniu składów.
bukmacher - fortuna z lvbetu
A z jakiej racji mam ci zmienić kurs? Bo się zwiększył? Nie róbmy sobie żartów.
Typ podałeś wczoraj o 15ej i wtedy taki był kurs jak podałeś, a dzisiaj po 20ej tuz przed meczem piszesz żeby zmienić kurs w typie, bo kurs się podwyższył kiedy było wiadomo że Messi nie zagra od początku. Ale to już twój wybór kiedy podajesz typ i na moment podania typu podajesz kurs. Reguły są proste w tym przypadku..//psotnick
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Witam,
prosiłbym o poprawienie tekstu analizy - 5 linia od końca:
&quot;raz stracili więcej niż 121 pkt i to z Golden State. Ogólnie Sacramento ogólnie średnio 112pkt/mecz.&quot;
na tekst:
&quot;raz stracili więcej niż 120 pkt i to z Golden State. Ogólnie Sacramento traci średnio 112pkt/mecz.&quot;
Link do posta:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-7-02-2019-czwartek.154952/
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Poprawione//psotnick
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Witam, w swoim typie na 12.02 post nr #9# podałem błedną godzinę rozpoczęcia meczu, poproszę o zmianę na prawidłową czyli 20 : 45, z góry dziękuję.
/Poprawione, husarz22
 
chamberlain 452,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
W tabeli jest mały błąd, mój wynik wynosi +700 (+400, +400, +105, +95, -100, -100 -100), a nie +300, raczej pominięty typ z 1 lutego, pozdrawiam.
Racja, mój błąd. Jakoś ominąłem w tabeli twój typ z 1 lutego. Masz +700pkt przy 7 oddanych typach. W tabeli juz poprawiłem, przy następnej aktualizacji będzie już to uwzględnione. //psotnick
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Pisząc z telefonu niechcący zdublowalem cześć wpisu w dzisiejszych typach dnia. Proszę o usunięcie podwójnej treści. Z góry dziękuję.
/Poprawione, husarz22
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: x
Kurs: 3.70
Godz: 13:30
Bukmacher: fortuna
Analiza: Chyba najciekawiej zapowiadające się jutro spotkanie z Premier League, Tottenham na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Arsenalu. Gospodarze są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, ale ja bym w tym spotkaniu nie lekceważył zespołu kanonierów bowiem jest to ekipa bardzo niewygodna z kilkoma na prawdę klasowymi zawodnikami i bardzo zabójczym oraz szybkim atakiem. Tottenham w tym momencie ma 4 punkty przewagi nad zespołem Arsenalu i właśnie dlatego goście muszą tutaj atakować od pierwszych minut żeby nie dać zepchnąć się do defensywy. Ostatnio Kanonierom na wyjazdach za bardzo się nie szczęsciło i ugrali tam w tym sezonie tylko 18 punktów ale gospodarze u siebie zanotowali już 4 porażki w tym sezonie i może być tak że i Arsenal będzie w stanie ugrać coś dla siebie na tym ciezkim do gry stadionie. W drużynie Tottenhamu nie zobaczymy Diera, a nie wiadomo czy wróci na to spotkanie Ali oraz Verthongen natomiast w ekipie gości na pewno nie zagra Bellerin, Holding,Welbeck a nie wiadomo czy na boisku pojawią się Maitland-Niles, Lichsteiner oraz Koscielny. Tak więc spotkanie zapowiada nam się bardzo ciekawie, ale obawiam się kalkulacji po obu stronach barykady i niestety myślę że będzie to zamknięte spotkanie w którym wielu bramek nie uświadczymy. Mój typ na ten mecz to wynik po 1.
ZA CO minus 100 ?
Przecież było po 1
/Pomyłka, już poprawione. Husarz22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom