>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
czaro82 408,2K

czaro82

Użytkownik
Witam, w Typach Dnia na 21.01. post nr # 3 # zapomniałem dopisać że chodzi o over 42.5 gema
w meczu. Poproszę dopisać ten wyraz. Dziękuję.
Dopisane, na przyszłość link do postu //Waldi1979
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
przecież polubienia i reputację dają również userzy, w tym konkretnym przykładzie nie ma żadnego od moderatorów lub administracji, więc za bardzo nie rozumiem zarzutu, nie mamy wpływu kto i kom
przecież polubienia i reputację dają również userzy, w tym konkretnym przykładzie nie ma żadnego od moderatorów lub administracji, więc za bardzo nie rozumiem zarzutu, nie mamy wpływu kto i komu lajkuje posty czy daje reputacje. Są pewne ograniczenia w systemie, że można dać 10 lajków na dobę czy nie można dać reputacji pod rząd temu samemu userowi, ale to kto i komu daje jest w gestii usera.
Z całym szacunkiem. Śmiem przypuszczać, że jesteś inteligentnym człowiekiem. Poprosiłem, o pochylenie się nad formułą przyznawania &quot;lajków&quot;. Nie chodzi o to kto przyznaje. Np: Real - Legia 0;5. wtopa i 500 polubień. Co z tym zrobicie? Stajecie się NIEWIARYGODNI. Czyż nie? W końcu, to Wy prowadzicie te forum....
 
L 51

luczko

Użytkownik
Masala7 z jednej strony Cię popieram A z drugiej nie rozumiem. Bo co komuś z tej reputacji czy polubien. Ja osobiście nie zwracam na to większej uwagi, bardziej na to jak dany użytkownik sobie radzi. Natomiast tak jak kolega wcześniej nadmienil administracja nie ma wpływu na to kto komu daje polubienia. Zresztą same polubienia można dawać za ciekawą analizę. Reputacja natomiast nie wiem co ma znaczyć w razie błędnego typu. Ale oczekujesz że moderatorzy będą to sprawdzać czy co ? Bo nie wiem co właściwie chcesz od nich ????
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
luczko, trafiłeś w sedno sprawy. Forum ma być wiarygodne i miarodajne. To na moderatorach spoczywa dbanie o poziom tej strony. Czyż nie? Pytania o pogodę, skład, czy regulamin rozgrywek, dostępne na dziesiątkach stron, świadczą o niebywałej inteligencji &quot;userów&quot;. Dlatego proszę o dyskusję, jak uleczyć forum. Ja ich nie atakuję. Ja apeluję o merytoryczną rozmowę w tym temacie.
BTW. Który z was to &quot;luczko&quot;? Uwielbiam inteligentnych ludzi..... chyba, że się ukrywają. :bucky ???? obranoc z wyrazami szacunku dla załogi &quot;Forum&quot;. Najlepszego i powodzenia!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
masala7 chyba trochę przesadzasz. Każdy może lajkowac co mu się podoba, może być to ciekawa analiza i pobranie typu zanim mecz się odbył - a efekt, czyli wynik, nie miał w tym momencie znaczenia. W moim odczuciu globalnie lajki i reputacje przekładają się na trafne typy. Widzę to po swoich postach, i to zdecydowanie jest dla mnie miarodajne - a żeby nie było, jestem, tu świeżakiem. Tym bardziej nie winiłbym za to moderatorów, ani nie oczekiwałbym od nich jakiejś rewolucji w tym aspekcie. Swoją drogą robią tu oni doskonałą robotę. I jeszcze jedno - żadne lajki i reputacje nie dają większej satysfakcji od trafionego typu. A uwierz - czyta to i obserwuje wielu ludzi, którzy nigdy nie zostawią po sobie żadnego śladu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
luczko, trafiłeś w sedno sprawy. Forum ma być wiarygodne i miarodajne. To na moderatorach spoczywa dbanie o poziom tej strony. Czyż nie? Pytania o pogodę, skład, czy regulamin rozgrywek, dostępne na dziesiątkach stron, świadczą o niebywałej inteligencji &quot;userów&quot;. Dlatego proszę o dyskusję, jak uleczyć forum. Ja ich nie atakuję. Ja apeluję o merytoryczną rozmowę w tym temacie.
BTW. Który z was to &quot;luczko&quot;? Uwielbiam inteligentnych ludzi..... chyba, że się ukrywają. :bucky ???? obranoc z wyrazami szacunku dla załogi &quot;Forum&quot;. Najlepszego i powodzenia!!!!
Narazie to nie przedstawiłeś żadnego rozwiązania, tak jak napisałem wcześniej nie mamy wpływu na to kto komu i za co przyznaje lajki czy reputację. Wiadomo, że fajnie by było, gdyby były dawane za same trafione typy czy rzeczowe analizy, ale tak się po prostu nie da. Chyba nie oczekujesz, że będziemy sprawdzali i usuwali lajki czy reputację jak typ nie wejdzie, raz, że jest to fizycznie nie wykonalne, bo w taki weekend jest powiedzmy ponad 1000 postów dziennie, a dwa, że to jest indywidualna sprawa każdego za co i komu przyznaje punkty.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
daniellw. Pozwól, ze nie do końca, zgodzę się z Tobą. Dwa aspekty sprawy. Moderatorzy na plus i wielu ludzi bez śladu... Pozdrawiam i gratuluję wygranej ....:beer:
Waldi1979. Dziękuje, za rzeczową odpowiedź. Fakt, zbyt mało, żeby ogarnąć. Nie obraź się: NIEWYKONALNE. Pozdrawiam i do poklikania.
NA RAZIE:movember:. Pewnie dostanę bana...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
W typach dniach na 22.01.2019 dodaliśmy z kolegą Saw w tej samej chwili typ na bramki w meczu Monaco - Metz. Jeśli mój typ zostałby uznany jako mniej ryzykowny i otrzymałbym minus 100 punktów to proszę o anulowanie dzisiejszego typu.

Usunąłem Twój typ //Waldi1979
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
dzien dobry,dzisiaj w typach dnia zatypowalem biatlon i wybralem zdarzenie kto lepszy,a jedna zawodniczka ktora wybralem do pary nie wystartowala-chodzi o monike hojnisz.nie wiem co z tym;czy przegralem czy niewazny typ wiec dam drugi.
Dyscyplina: biatlon-antholz mezczyzni
Godzina: 15;30
Spotkanie: fourcade martin-eder
Typ: forcade martin
Kurs: 1.82
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
nie wiem dlaczego nasze zawodniczki nie startowaly,nie wiedzialem o typ i daje drugi typ na mezczyzn.mamy bieg na dochodzenie na dystansie 12,5km.w piatek w sprincie wygral mlodszy z braci boe,fourcade zajal 4 miejsce a eder 5 lokate.francuz ma mala przewage bo tylko 3 sekundy ale ogladam teraz zawody kobiet i na strzelnicy jest lekka loteria,sa porywy wiatru co ma duze znaczenie.dosciadczony francuz nie raz pokazal ze potrafi radzic sobie nawet w ekstremalnych warunkach.porownujac z ederem to podobne strzelana,w biegu jest lepszy wiec styawiam na niego.pozdrawiam
/Drogi użytkowniku,
w tym przypadku otrzymujesz zwrot. husarz22
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Typy dnia, tabela. Za skuteczność. mniej niż 50% -100 pkt. 50-66% 0pkt. 66-75? +100, itd.
wszystko jest w regulaminie ;)
Dodatkowe punkty za skuteczność do klasyfikacji generalnej są przyznawane w oparciu o poniższe zestawienie:
49,99% i poniżej ▶ ⛔ 100 punktów
50,00% - 64,99% ▶ 0 punktów
65,00% - 72,99% ▶ ✅ 100 punktów
73,00% - 79,99% ▶ ✅ 150 punktów
80,00% i powyżej ▶ ✅ 200 punktów
ZASADY OBLICZANIA SKUTECZNOŚCI:
Zwroty nie są uwzględnione przy jej obliczaniu.

Natomiast zwrot jest wliczany do sumy podanych typów (min. liczba typów w miesiącu=10).
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Tabela &quot;typów dnia&quot;. Jest bonus przyznawany za skuteczność. Poniżej 50% -100 punktów, 50-66% 0, od 66,7 do 75 +100, itd. I jeszcze, przy okazji . Minąłem 1000 reputacji i mam teraz 10 punktów do przyznania. Jak to wygląda dalej? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
Przepraszam za zawracanie dupy. Miłej nocy.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tabela &quot;typów dnia&quot;. Jest bonus przyznawany za skuteczność. Poniżej 50% -100 punktów, 50-66% 0, od 66,7 do 75 +100, itd. I jeszcze, przy okazji . Minąłem 1000 reputacji i mam teraz 10 punktów do przyznania. Jak to wygląda dalej? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
Przepraszam za zawracanie dupy. Miłej nocy.
za każde kolejne 500 pkt reputacji +1 punkt więcej oraz za każdy rok stażu na forum +1 punkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom