>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
unibet normalnie rozlicza zakłady jeśli rozegrano 1 set, więc twój typ jest przegrany
Generalnie racja, ale akurat w tym typie jest zwrot, bo to over setów i wynik ilości setów siłą rzeczy nie był roztrzygnięty do momentu kreczu. Gdyby nie uraz to przecież mogło się skończyć 4 czy 5-setówką. I tak też to unibet rozliczył//psotnick
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
unibet normalnie rozlicza zakłady jeśli rozegrano 1 set, więc twój typ jest przegrany

Generalnie racja, ale akurat w tym typie jest zwrot, bo to over setów i wynik ilości setów siłą rzeczy nie był roztrzygnięty do momentu kreczu. Gdyby nie uraz to przecież mogło się skończyć 4 czy 5-setówką. I tak też to unibet rozliczył//psotnick
dokładnie, radzę Tommemu baczniej przyglądać się różnym ofertą a potem komentować. Pozdro.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
a ja ci radzę zasięgnąć źródła, bo ja to z ciekawości zrobiłem zanim podałem uwagę i konsultant potwierdził że o/u setów także rozliczają normalnie przy kreczu (jak zostanie zinterpretowany przez opiekuna konkursu to już osobna kwestia)
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
a ja ci radzę zasięgnąć źródła, bo ja to z ciekawości zrobiłem zanim podałem uwagę i konsultant potwierdził że o/u setów także rozliczają normalnie przy kreczu (jak zostanie zinterpretowany przez opiekuna konkursu to już osobna kwestia)
ciągle nie rozumiesz, mimo iż kolega Ci wytłumaczył że w tym typie (over 3.5 setów) nie mógł być rozliczony jako porażka bo nawet dwa sety się nie odbyły?
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Nie wiem gdzie to napisać, proszę o weryfikację czy dany mod mógł mi dać ostrzeżenie, że przez przypadek napisałem &quot;wisła&quot; z małej litery? Dziwny traf, że akurat on mi dał za to, a nie inny gdy on jest z Krakowa i im kibicuje gdzie już nie raz widziałem? Nie jest to robienie czegoś pod siebie a nie pod forum?????
http://s1.fotowrzut.pl/TT2R7H55HS/1.jpg
A jakie to ma znaczenie kto ci dał i czy jest z Krakowa czy z Gołdapi? Nazwy zespołów powinno się pisać z dużej litery, koniec kropka, jesteśmy Polakami i mówimy po polsku (kto potrafi). Równie dobrze może kibicować Cracovii, ale nie lubi jak ktoś kala ojczysty język. Napisałeś nie po polsku i w tym jest problem, a nie kto ci dał ostrzeżenie. Sam bym ci dał, po to jest podgląd posta, żeby wszystko posprawdzać przed opublikowaniem posta//psotnick
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Nie wiem gdzie to napisać, proszę o weryfikację czy dany mod mógł mi dać ostrzeżenie, że przez przypadek napisałem &quot;wisła&quot; z małej litery? Dziwny traf, że akurat on mi dał za to, a nie inny gdy on jest z Krakowa i im kibicuje gdzie już nie raz widziałem? Nie jest to robienie czegoś pod siebie a nie pod forum?????
http://s1.fotowrzut.pl/TT2R7H55HS/1.jpg
A jakie to ma znaczenie kto ci dał i czy jest z Krakowa czy z Gołdapi? Nazwy zespołów powinno się pisać z dużej litery, koniec kropka, jesteśmy Polakami i mówimy po polsku (kto potrafi). Równie dobrze może kibicować Cracovii, ale nie lubi jak ktoś kala ojczysty język. Napisałeś nie po polsku i w tym jest problem, a nie kto ci dał ostrzeżenie. Sam bym ci dał, po to jest podgląd posta, żeby wszystko posprawdzać przed opublikowaniem posta//psotnick
Czyli jak ktoś napisze, ogladalem, a nie oglądałem, to też będzie ostrzeżenie bo napisał nie poprawnie stylistycznie? bo nie tak się pisze poprawnie w języku polskim? chore
Psotnickowi, chodziło o to, że błędy stylistyczne nie, ale to jest już duży błąd. Tak samo jakbyś napisał Polska z samej małej litery. // TyperekS.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Ja myślę że kolesiowi co wstawił tego warna się w dupie poprzewracało i prawdopodobnie kibicuje Wiśle. Po prostu chciał się &quot;zemścić&quot;

Mam wam od dziś każdy błąd ortograficzny, stylistyczny, interpunkcyjny, graficzny, gramatyczny, leksykalny? Będziesz za nie wlepiał warny bo nie jest &quot;po polsku&quot;?

PS: psotnick napisałeś &quot;Napisałeś nie po polsku i w tym jest problem&quot;
Jakim cudem wyraz Wisła pisany małą literą jest nie po polsku? Owszem jest to błąd, ale bez przesady. Zajmijcie się poważniejszymi rzeczami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli w złym dziale to przepraszam: w konkursie typy dnia oddałem jak narazie 3 typy
- 1 września (+109 pkt)
- 2 wrzesnia (-100 pkt)
- 10 wrzesnia (+57 pkt)
W tabeli wynik podliczono mi jako -34 punkty, kiedy z prostych rachunków jest 66 pkt. Błąd liczącego, czy ja czegoś ie rozumiem? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
W tabeli wszystko w porządku, a we wrześniu oddałeś 4 typy. Zapomniałeś o tym typie z 3 września
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-09-2016-sobota-137364.html#post6101969
Na przyszłość lepiej wcześniej sprawdzić swoje posty, klikasz na swój nick, potem Znajdz więcej postów usera i będzie wszystko jasne jak słońce. Pozdrawiam//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom