>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
S 124

stolik

Użytkownik
Szanowni Panowie moderatorzy,
proszę o skorygowanie:
1) https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-09-2016-poniedzialek-137639.html#post6110808
wynik 35:25
2) https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-09-2016-sobota-137573.html#post6108868
powinienem mieć tu +52 punkty zamiast 79.
3) suma moich punktów na dzień 16.09.2016 to 647 ????
Pozdrawiam serdecznie,
stolik
Przepraszam, wliczyłem dzień 17.09, bez tego dnia, moja suma punktów to 570
Racja,
mój błąd w obu typach, już poprawione. W sumie za dni 1-16 masz 570pkt. W tabeli już poprawione. Na przyszłość przy mniej popularnych ligach proszę podawać link do wyniku, co przyspieszy rozliczenie i nie będzie rodziło nieporozumień//psotnick
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Spojrzcie na typy z 15.09 ... bet365 i Unibet nie ma w regulaminie a rozliczacie typy z tych buków na plus ... brak tu konsekwencji komuś ;)
Wprowadzacie regulamin ktory sami nie stosujecie.
Ludzie, proszę, błagam czytajcie ze zrozumieniem. W każdym poście zaczynającym nowy dzień miesiąca w Typach Dnia stoi jak byk:
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.
Więc nieśmiało sugeruję mniej bezsensownego pisania, a więcej czytania. Nie chcesz widzieć reklam i dlatego masz Adblocka? Jasna sprawa, twoja wola, ale dostosuj sobie jego ustawienia tak żeby później nie było takich nieporozumień. Przecież można wprowadzić wyjątki od blokady reklam//psotnick
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Spojrzcie na typy z 15.09 ... bet365 i Unibet nie ma w regulaminie a rozliczacie typy z tych buków na plus ... brak tu konsekwencji komuś ;)

Wprowadzacie regulamin ktory sami nie stosujecie.
Oczywiście, że bet365 i unibet są w regulaminie:

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet
Zapewne Twoja przeglądarka blokuje.
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie moderatorzy, mam pytanie: czy można zmienić swój cały typ w Typie Dnia?
A co to za pytanie jest? Nie bardzo je rozumiem, ale spróbuję się domyślić w czym rzecz.
Generalnie do momentu rozpoczęcia meczu możesz prosić o jego usunięcie czy anulowanie. albo jakąś edycję. Ale generalnie mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy poważni i - jeśli nie zachodzą jakieś nieprzewidziane okoliczności np odwołanie meczu - jak ktoś podaje jakiś typ to chyba po to żeby brał on udział w konkursie. A nie jakieś widzimisię, że mu się przestał podobać typ. Po to jest Podgląd posta żeby się upewnić że w takiej formie go podajesz
PS Bardzo proszę bez takich sarkastycznych wycieczek czy forumowych fochów. Nikt tu nie jest twoim osobistym concierge&#39;em, żeby być na każde skinienie twojej klawiatury. Odpowidaamy wtedy kiedy mamy czas//psotnick
 
S 124

stolik

Użytkownik
Ano nie domyśliłem się, że Panowie prowadzący profesjonalną stronę mogą nie mieć czasu cały dzień (od 6.00 rano), by odpowiedzieć swojemu klientowi: &quot;tak&quot; lub &quot;nie&quot;. Heh, a już myślałem, że podchodzicie do swoich klientów OLEWAJĄCO...
Pozdrawiam serdecznie,
stolik
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Przepraszam, ja już czegoś nie rozumiem. Zagrałem w tym typie czystą &quot;2&quot; na Real. Nikt wcześniej takiego typu nie dał, a mam -100 pkt. Ktoś może powiedzieć dlaczego?
Typy Dnia -&gt; Niedziela -&gt; Post nr 42
Już odpisałem wyczerpująco na PW, ale jeszcze raz powtórzę do wszystkich. Jeśli chce się brac udział w jakimś konkursie np Typy Dnia, to warto przedtem zajrzeć na chwilę do Regulaminu tego konkursu. Będzie mniej nieporozumień//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom