>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Poważnie? Właśnie zauważyłem, że daliście -100 do mojego trafnego typu z poniedziałku. Ok, nie dałem godziny, nie wiem czemu, bo zawsze kopiuję wzór z góry, ale typ został podany jeszcze w niedzielę, więc nie ma tutaj możliwości żadnego przekrętu. Zwykłe ot niedopatrzenie.
Rozumiem, że dostaje się -100 za beznadziejną analizę, nieregulaminowego buka, czy totalnie zły zapis, na który ciężko patrzeć, ale za tak mało znaczący błąd jakim jest brak godziny? Na dodatek pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło i to w nowym miesiącu, który dobrze zacząłem?
Zamiast 100 na minus mogliście dać radę, upomnienie, albo cokolwiek, ale ok.
Nie mam nic więcej do dodania.
Pozdro
:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia

Po to został stworzony regulamin by go przestrzegać, Twój błąd więc pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.
Pozdrawiam
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dałem swoją analizę na dziś do tematu z typami dnia na czwartek. Proszę o poprawę. Zawsze sprawdzam dwa razy zanim coś dodam jednak dziś niestety pośpiech sprawił że wkradł się taki błąd.
Najmocniej przepraszam, proszę o poprawę i rozgrzeszenie ;) pzdr
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-6-10-2016-czwartek-138468.html#post6136497
Przeniesiony, ale post i tak po czasie (ma być co najmniej na minute przed zdarzeniem), więc i tak będzie rozliczony na minus//psotnick
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Wracając jeszcze do mojego &quot;błędu&quot; w zapisie typu z dnia 3.10 to dodam tutaj kawałek zapisu z ogólnego regulaminu typów dnia, którego autorem jest Marcin-Odra.
Nie mogę tutaj użyć opcji zacytowania, więc po prostu skopiuję kilka wersów z tamtego tematu.
&quot;Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza. Po pierwsze ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu jak i prowadzącym, a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie -100&quot;
Jak widać nie ma w tym podpunkcie wzmianki o obowiązkowej godzinie, więc de facto w moim zapisie z poniedziałku nie było nic złego. ????
Wiem, że teraz większość pomyśli, że kombinuję i szukam dziury w całym.... ale w zasadzie to ją znalazłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wracając jeszcze do mojego &quot;błędu&quot; w zapisie typu z dnia 3.10 to dodam tutaj kawałek zapisu z ogólnego regulaminu typów dnia, którego autorem jest Marcin-Odra.
Nie mogę tutaj użyć opcji zacytowania, więc po prostu skopiuję kilka wersów z tamtego tematu.
&quot;Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza. Po pierwsze ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu jak i prowadzącym, a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie -100&quot;
Jak widać nie ma w tym podpunkcie wzmianki o obowiązkowej godzinie, więc de facto w moim zapisie z poniedziałku nie było nic złego. ????
Wiem, że teraz większość pomyśli, że kombinuję i szukam dziury w całym.... ale w zasadzie to ją znalazłem ????
Nie wiem po co usilnie drążysz temat ale fajnie że ktoś czyta Regulamin. Jeszcze fajniej by było gdyby czytał go w całości i w całości stosował. W zacytowanym przez ciebie fragmencie jest mowa o &quot;powyższym wzorze&quot;, co sugeruje że ten fragment był przeniesiony (podczas jednej z aktualizacji Regulaminu) w złe miejsce regulaminu, bo przecież kilka paragrafów dalej jest ów wzór zacytowany żeby go można było skopiować. &quot;Wzór podania typu&quot; to nie zdanie które zastosowałeś, tylko wzór jak ma wyglądać każdy post, a nie enumeratywne wyliczenie ich wszystkich składników w tym zdanie co zacytowałeś.
Mówiąc w skrócie: &quot;wzór podania typu&quot; to jest to:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
A nie to:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza. Po pierwsze ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu jak i prowadzącym, a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100
I do tego się ten twój fragment odnosi. A we wzorze już są wszystkie elementy, również ta twoja nieszczęsna Godzina, i to ten wzór trzeba kopiować a nie opis podany przez ciebie. Zresztą masz najważniejsze punkty Regulaminu powtórzone na początku każdego tematu dziennego, więc trudno mówić, że to nie było wiadome ani tobie ani wszystkim innym. Obudziłeś się dopiero jak przez swoje niedopatrzenie straciłeś punkty i o to tylko chodzi.
Ale dzięki za zwrócenie uwagi. Już wszystko poprawione i jest na swoim miejscu. Dzięki za współpracę, właśnie tak powinno wyglądać danie o swoje wspólne Forum.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza. Po pierwsze ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu jak i prowadzącym, a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100
Tak to wygląda teraz (i powinno wyglądać wcześniej) i dzięki twojej interwencji na szczeście poprawiliśmy to niedopatrzenie. Jeszcze raz dzięki.
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Służę pomocą heh. ???? Wiem, że punktów mi to nie wróci, ale w sumie może to i dobrze. Teraz będę 2, albo i więcej razy sprawdzał post zanim go dodam ???? No i czasem może przyczynię się do jakiś poprawek na forum ???? ????
Pozdro
 
H 902

hank

Użytkownik
Moderatora bym prosił o dopisanie przy moim becie na dzień 8,10, że chodzi o azjatycki handicap. Szkocja -2. Z góry dzięki

Załatwione (na przyszłość podawaj link) ;)
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-7-10-2016-piatek-138508-2.html#post6138520
Mam pytanko do tej analizy bo niby kiepska niby dużo nie napisane ale kilka osób wcześniej podawało ten mecz i pisanie tego samego trochę jest bez sensu moim zdaniem bo zazwyczaj ludzie czytają wszystkie posty od początku... no ale to tyko moje zdanie
To co, jak ktoś już się postarał i opisał ten sam mecz to ty nie musisz się wysilać? W Typach Dnia jest jedna najważniejsza zasada: typ + jego uzasadnienie. Na tym polega ten konkurs. Nie ma uzasadnienia, to nie ma typu. Suche typy możesz podawać w swoim temacie. Zdarzenie może być to samo, ale typy moga być przeróżne i różnie powinny być uzasadnione. Inaczej wyjaśnisz granie na rogi, na win w obu połowach, over w meczu czy strzelca gola//psotnick
 
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - HISZPANIA: Liga ASOBA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Barcelona - Atletico Valladolid
Typ: Atletico Valladolid (handicap +11,5)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle
Trafiłem typ.
W meczu było 41:35, więc Atletico wygrało z handicapem +11,5
Proszę o poprawienie.
P/ Faktycznie, mój błąd. Poprawione. Następnym razem podaj linka ;)
 
S 124

stolik

Użytkownik
Żeby nie była za kiepska moja analiza, proszę o dopisanie do mojej analizy
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-10-2016-poniedzialek-138582.html#post6141213
poniższego tekstu:
&quot;Kilka spotkań na dowód, że Gibraltar seryjnie przegrywa bardzo wysoko:
07.10.16 WC Estonia Gibraltar 4 : 0
06.09.16 WC Gibraltar Grecja 1 : 4
01.09.16 FI Portugalia Gibraltar 5 : 0
29.03.16 FI Gibraltar Łotwa 0 : 5
11.10.15 EUR Gibraltar Szkocja 0 : 6
08.10.15 EUR Gruzja Gibraltar 4 : 0
07.09.15 EUR Polska Gibraltar 8 : 1
04.09.15 EUR Gibraltar Irlandia 0 : 4
13.06.15 EUR Gibraltar Niemcy 0 : 7
07.06.15 FI Chorwacja Gibraltar 4 : 0
29.03.15 EUR Szkocja Gibraltar 6 : 1
14.11.14 EUR Niemcy Gibraltar 4 : 0
11.10.14 EUR Irlandia Gibraltar 7 : 0
07.09.14 EUR Gibraltar Polska 0 : 7&quot;
Dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie,
stolik
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Za chiny nie rozliczalbym tej dzieciarni typow jak nie jest podane czy to jest handicap europejski czy azjatycki. Nie glowilbym sie jak to rozliczac , czy to jest AH , czy moze EH.
Typowe -100. Czas zrobic porzadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom