>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-10-2016-sobota-138755.html
Witam , zmieńcie mi w typie na brak pogrubienia, bowiem nie moglem tego zrobić podczas pisania postu, nie wiem dlaczego... pierwszy raz tak mam.
Poprawione.
Na przyszłość: w lewym górnym rogu okna posta masz ikonę
która niweluje wszystkie formatowanie tekstu. Zaznaczasz tekst, klikasz i masz wszystko wyczyszczone z jakichs pogrubień czy innych rzeczy//psotnick
 
scary 21

scary

Użytkownik
Proszę o zweryfikowanie mojego typu jeszcze raz ponieważ nie było powtórzonego jaki podałem, czyli meczu Islandii z Finlandią. Koledzy wyżej stawiali na handicap ja zaś na czyste zwycięstwo gospodarzy. Pozdrawiam.
Typ powtórzony. Mam prośbę do wszystkich: czytajcie Regulamin. Wszystko tam jest literalnie przedstawione, a w tym przypadku nawet z przykładami dokładnie odzwierciedlającymi Twój przypadek:
▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp. Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;) .

UWAGA
! Poniżej przedstawione są przykładowe kombinacje podania typu na jedną drużynę/jednego zawodnika.

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B może podać typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 @ 2,00
Po prostu nie da się bardziej jasno wytłumaczyć niż w tym fragmencie Regulaminu. Przypominam również, że podając typ w Typach Dnia z automatu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem//psotnick
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Man Utd
Typ: Zlatan Ibrahimovic strzeli gola
Kurs 2,50
Bukmacher: Bet365

Pytanie: Dlaczego zostało mi odjęte 100 pkt, Bet365 przy wyniku 0:0 za taki typ robi zwrot
Już niżej zostało wyjaśnione, ale dopiszę jeszcze parę słów. Podany typ ma być podany w sposób jednoznaczny, bez żadnych niedomówień.
:idea: Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji.
Typ brzmi &quot;Zlatan strzeli gola&quot;, bez żadnych dopisków czy wyjątków. A że Zlatan wyszedł w pierwszym składzie i gola nie strzelił, więc trudno żeby typ nie był rozliczony na minus. To w twoim interesie jest zaznaczyć że dany buk rozlicza takie typy nietypowo, a nie w naszym//psotnick
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Man Utd
Typ: Zlatan Ibrahimovic strzeli gola
Kurs 2,50
Bukmacher: Bet365


Pytanie: Dlaczego zostało mi odjęte 100 pkt, Bet365 przy wyniku 0:0 za taki typ robi zwrot
Może należałoby przy typie dopisać, że przy 0-0 zwrot? Nikt tutaj nie obserwuje ofert bukmacherów 24/7.
 
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Proszę o edycję mojego typu na dzień 21/10/2016, w sensie o o walory estetyczne ponieważ tekst się porozrzucał. A chce zachować szablon i przejrzystość. Z góry dzięki
Poprawione.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
witam
w poniedziałek typowałem mecz siatkówki Dąbrowa Górnicza - DEvelopress Rzeszów i na boisku było 3-0 (czyli nie trafiłem) https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-10-2016-poniedzialek-138832.html#post6150089
natomiast ten mecz został zweryfikowany jak walkower 0-3 i podaje źródło do tej inf. http://www.orlenliga.pl/news/id/29329.html
zatem co w takim razie?
Liczy się wynik z boiska. Buki też tak rozliczyły ten typ.
edit: Ogólna zasada jest taka, że rozliczamy tak jak typ rozliczył buk podany w typie//psotnick
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Ehh uwielbiam czytać pierwsze typy ludzi, którzy dopiero co założyli konto, a w zasadzie to starają się od nowa wejść w ten świat, mimo tego, że od dawien dawna mają porobione pierwotne konta na tym serwisie. Nie wiem jaki jest tego sens, ale jestem pewien że w niektórych przypadkach jest tak jak mówię. Jeden na kilka to rzeczywiście nowy użytkownik tego serwisu. Pozdro dla próbujących szczęścia. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom