>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
T 13

tianse

Użytkownik
Proszę o dodanie rubryki z kursem, która musiała mi się mimowolnie skasować w poście numer 6 typów dnia ze środy 14.10.2015.
Kurs tego zdarzenia to 3.55, zatem proszę o wklejenie:
Kurs: 3.55
P.S. Przepraszam, że bez linku, jednak jeszcze nie mogę wklejać linków i obrazków z powodu posiadania poniżej 20 postów.

Zrobione
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Proszę o dopisanie bukmachera - Bet365 - w moim poście Typy Dnia na dziś. Niestety jeszcze nie mogę wklejać linków, więc należy odnaleźć.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, bo w ogóle nie wyświetla nazwy bukmachera przy żadnym poście danego użytkownika. Więc powinno być jednak wszystko w porządku.
Jeszcze raz przepraszam za spam.
Było już na ten temat milion razy pisane tutaj, nawet na poprzedniej stronie..
Buk był wpisany i jest dokładnie widoczny. Wyłącz Adblocka bo pewnie dlatego nie widzisz nazw buków//psotnick
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
To znowu ja , przeglądając strony www natknąłem się na informację że Kuświk w dniu dzisiejszym nie zagra ( nie wiedziałem wcześniej tylko u buka Betsson widziałem kurs na gola z jego strony ) tak więc nie wiem , ale chyba typ nadaje się do usunięcia bo jest nie realny , proszę o usunięcie i podam coś innego .
Zrobione
 
robokop 143

robokop

Użytkownik
Przypadkowo zaakceptowalem niedokończonego posta w dzisiejszym temacie typów dnia. Proszę o poprawę na:
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Newcastle-Norwich
Typ: DNB Norwich
kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W tym spotkaniu dostrzegam value. Newcastle w tym sezonie gra bardzo słabo. Co prawda grali już z Arsenalem, City i Chelsea, ale... Z city się skompromitowali dając sobie wbić 6 bramek w niewielkim odstępie czasu mając dobry wynik, mecze z Chelsea zawsze idą im jakoś łatwiej i nawet jeśli nic nie pokazują to ten mecz przynajmniej remisuja, a z Arsenalem nic wielkiego nie pokazali. Reszta meczów to także klapa i jednak kibice mogą żałować że tak łatwo skreslili Alana Pardew, który obecnie ma się świetnie, a tamten kryzys to nic przy tym co jest obecnie. 3 pkt w tylu meczach nie wygląda zbyt optymistycznie i pozostaje im chyba tylko walka o utrzymanie co także może okazać się zbyt trudnym zadaniem. Goście też w tabeli nie przewodza, ani zupełnej rewelacji nie grają, ale jest to solidny zespół jak na beniaminka. 9 punktów to nie jest słaby wynik i najważniejsze, że wielu meczów nie przegrywają więc póki co przyszłość można malować w jasnych barwach. Jeśli żadna z drużyn tutaj nie zaskoczy i zaprezentuje się tak jak dotychczas to X2 powinien wejść bez żadnego problemu, jednak ja postanowiłem
zagrać nieco odwazniejszy typ czyli 2 DNB.
OK.
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Proszę o dopisanie bukmachera: bet 365 do postu:
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie : Swansea-Stoke
Typ: over 3,5 kartki
Kurs 1.83
Buk:
Godz: 19.10.2015 / 21:00
Analiza: Witam, na dziś wchodzę w overek kartek w meczu zamykającym 9 kolejkę Premier League. Typ wydaję się bardzo prawdopodobny bowiem obie drużyny mają w swoich szeregach kilku zawodników którym zdarza się często łamać przepisy i popełniać sporo fauli. Oba zespoły mają również średnią kartek ok. 2/mecz do tego dochodzi fakt, że arbitrem spotkania będzie Robert Madley, który lubi &quot;sięgać do kieszonki&quot;. W sezonie 2015/16 pokazał jak na razie 31 żółtych oraz 1 czerwo w 8 spotkaniach co daję nam śr. 4 kartek na mecz. Warto również wspomnieć, że w ostatnich 4 pojedynkach między tymi drużynami za każdym razem sędziowie pokazywali przynajmniej 4 kartki. Liczę na to, że dziś będzie podobnie. Powodzenia!
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Przepraszam ale chyba cały czas wystepuje jakiś błąd piszę buka bettrzystasześćdziesiąt pięć (normalny zapis się nie wyświetla) i nic nie widać w postach... Sory za kłopot i prosze o usunięcie moich pustych/nie na temat postów związanych z tym tematem
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Przepraszam ale chyba cały czas wystepuje jakiś błąd piszę buka bettrzystasześćdziesiąt pięć (normalny zapis się nie wyświetla) i nic nie widać w postach... Sory za kłopot i prosze o usunięcie moich pustych/nie na temat postów związanych z tym tematem
Bukmacher cały czas widnieje. Wyłącz AdBlocka i wszystko będziesz widział ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
Prosiłbym o dopisanie do http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-10-2015-wtorek-126088.html#post5697900
paru zdań ponieważ przez przypadek umieściłem kawałek swojej analizy źle klikając.
W tym spotkaniu gospodarze za wszelką cenę będą starali się polepszyć swój bilans bramkowy, który może okazać się kluczowy w ogólnej klasyfikacji. Moim zdaniem szykuje się nam spotkanie z dużą ilością bramek. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że w ostatnich 5 spotkaniach z udziałem Porto wynik to: over 2,5(wliczając kwalifikacje)
oraz oczywiscie Typ: AH -2
Zrobione
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-10-2015-wtorek-126088-3.html#post5698979
Nie wiem czemu, ale po dodaniu posta w rubryce bukmacher nie wyświetla się Bet365.
Proszę o dodanie tego do mojej analizy.
Chodzi mi o dodanie bukmachera Bet 365. Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio z forum. ????
Dziwne rzeczy dzieją się tylko i wyłącznie z twoją percepcją... Jeśli nie wiesz jak działają programy zainstalowane na twoim kompie to ciężko będzie komuś innemu poradzić.
Ludzie, zacznijcie w końcu czytać posty bo to powtarzanie za każdym razem w kółko jednego i tego samego robi się już nudne..
Twoje wątpliwości zostały wyjaśnione 3 posty wyżej #394, a także 9 postów wyżej #388.. I pewnie na większości wcześniejszych stron tego tematu.
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
//psotnick
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Witam, jesli ktoś poda że druzyna A pokona drużynę B dokładnie 4 golami, a ja jestem zdania że pokona ją dokładnie 2 golami to czy mogę wrzucić taki typ? Nie będzie on traktowany jako powtórzony?
Nie, nie będzie, loterie nigdy się nie powtarzają.
//psotnick
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-10-2014-piatek-125994-2.html
Niestety,ale Podhale wygralo dopiero po karnych a zaklad byl na regulaminowy czas,w ktorym padl remis 2:2,tak wiec zaklad jest przegrany a nie wygrany :;/:

Masz plusa za fair play i to się chwali... (juz poprawione, w tabeli też, przy następnej aktualizacji będzie widoczne).


Ale minusa za zapis typu. W typach hokejowych musi być WYRAŹNIE zaznaczone jaki to jest typ: czy wygrana w regulaminowym czasie (60min) czy moneyline (czyli wygrana po ewentualnej dogrywce i karnych). W Regulaminie jest o literalnie zaznaczone.

▶ Obowiązkowe zaznaczenie w typach hokejowych czy obstawiamy wynik po 60 min czy Moneyline (z dogrywką i karnymi).
U ciebie tego nie ma, więc na dobrą sprawę powinien być minus bez względu na wynik meczu.
PS Na marginesie: jak podajcie linki, to podawajcie linki do postów a nie do tematów, bo to w ogóle nie pomaga, wręcz przeciwnie, bo i tak muszę ręcznie szukać tego konkretnego posta.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
henek9 933

henek9

Użytkownik
Rzadko gram hokej,dlatego zapomnialem,ze podaje sie typ na regulaminowy czas albo dodatkowo z dogrywka i karnymi,poza tym w ofercie buka byl tylko zaklad na zwyciestwo dlatego o tym ML zapomnialem.
Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom