>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Eh podałem dzisiaj typ na zwycięstwo Fnaticu w dwóch meczach, problem jest w tym, że popełniłem duży błąd, myślałem, że będą grać po 2 mecze od razu, jednak po dzisiejszym zwycięstwie Fnaticu przeciwko IG następny razem będą grać za 2-3 tygodnie. Moje pytanie to jak będzie rozliczone po takim czasie jeśli faktycznie uda im się wygrać drugi mecz? Jeśli będzie to rozliczone jako ⛔100 to trudno, jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie.:zoltakartka:
Nie ma sensu aż tyle czekać, za dług okres czasu, a ten już podany typ po prostu rozliczymy jako zwrot. Ewentualnie możemy go też usunąć i uznać jako niebyły. Wybór należy do ciebie. Na przyszłość orientejszyn ????
//psotnick
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Prosiłbym o zmianę kursu na faktyczny, czyli 1.61. Przez pomyłkę nie zmieniłem kursu, kiedy kopiowałem wzór typu. Chodzi o dzień 3.10.2015, numer postu #29 (Nie mogę wklejać linków).
// Gotowe. Benek.
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Post z 1.10 w TD
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-10-2015-piatek-125597.html#post5657139
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trabzonspor - Konyaspor
Typ: Konyaspor lub remis
Kurs: 2,27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kurs na gospodarzy moim zdaniem nie jest warty ryzyka i value jest w stronę gości przy hcp 0.50 i hcp 0.75. Początek sezonu w Turcji bardzo wyrównany i każdy punkty zdobyty, bądź jego strata zmienia pozycje w tabeli o kilka miejsc. Dziwią kurs w granicach 1,70 na Trabzon. Skład mają średni i czasy po ich występach w LE minęły. Teraz to średniak, mający dwie porażki pod rząd, w których łącznie stracili 4 gole. Goście zacząli imponująco, tylko raz polegli - z Galatą, ostatnie 3 mecze tylko jeden stracony gol. Value.

KIEPSKA ANALIZA
Z jakiej to okazji zostało to określone jako kiepska analiza, skoro stronę dalej użytownik figo17 - sorry mate - skrobnął takie coś:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Lig
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trabzonspor - Konyaspor
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza: Postanowiłem dziś postawić na zespół Trabzonsporu z jednego powodu - dwa mecze z rzędu przegrane. Obie ekipy radzą sobie w lidze dość średnio. Drużyna przyjezdna nie przegrała meczu od trzech spotkań co jest nie lada wyczynem. Czwarty mecz z rzedu bez porażki jest mało prawdopodobny zważywszy, że Trabzonspor zawsze jest u siebie groźny. Konyaspor nie przegrał jesze żadnego meczu na wyjeździe (3 kolejki wyjazdowe to zwycięstwo, remis i zwycięstwo) . W dzisiejszym meczu będzie bardzo trudno o korzystny wynik, ponieważ gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za dwie ostatnie porażki i ucieszyć swoich kibiców wysoką wygraną. Zakładam 2:0 dla gospodarzy.
Bądź co bądź, typ nietrafiony, ale jest przy nim minus. Czym różnią się te wypowiedzi. Nie ma pierdolenia o szopenie w stylu, że mecz na takim stadionie, że zimno i ciemno i trawa już nie tak zielona i że 1 gra z 69 w tabeli. Skoro i tak to nic nie wnosi. W obu przypadkach jest konkretny tok kierowania się typem, a o ile wiadomo, każdy może mieć swój. Chyba, że tutaj chodzi o zapełnienie linijek tekstu bo jak jest dużo to na pewno ma sens. Sorry mates, dziwny macie sposób rozliczania.
Przyznaję rację, analiza nieco pochopnie oceniona jako kiepska, choć też żadnym wybitnym dziełem nie jest i nic by ci się nie stało, gdybyś ją rozwinął o jakieś dodatkowe argumenty (chocby odnośnie słabszego składu itd.). Typ rozliczony zgodnie z wynikiem meczu.
//psotnick
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Niedługo to zapomnę głowy...
Dzień 4.10.2015
Post numer 6
Zapomniałem zmienić dane w &quot;rubryce&quot; Spotkanie, kiedy wklejałem wzór podania typu.
Chodzi oczywiście o mecz Atletico Madryt - Real Madryt (Co nawet wynika z analizy)
@@UP
No i godzina meczu 20:30
OK.
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Bardzo proszę o zmianę mojego typu na 4.10.2015. Niestety nie mogę tutaj wkleić linku do posta.
Inny użytkownik wyprzedził mnie dosłownie o minutę. Stąd też chciałbym zmienić mój typ na:
Spotkanie: UD Levante Valencia - Villareal CF
Typ: Villareal -1 (Handicap azjatycki)
Kurs: 2,81
Bukmacher: Pinnacle
Plus proszę o usunięcie ostatniego zdania analizy w związku z tym. Z góry dziękuję.
// Done. Benek.
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Mam pytanie bo nie jestem pewien. Czy w przypadku kiedy mój typ jest rozliczony jako zwrot, to czy mogę podać tego dnia drugi typ?
Tylko jeśli zwrot jest dlatego, że mecz się nie odbył.
//psotnick
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Mam pytanie bo nie jestem pewien. Czy w przypadku kiedy mój typ jest rozliczony jako zwrot, to czy mogę podać tego dnia drugi typ?
Tylko jeśli zwrot jest dlatego, że mecz się nie odbył.
//psotnick
A jeżeli mamy do czynienia z kreczem w tenisie?
Wtedy nie, bo przecież mecz się odbył.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Proszę o zrobienie porządku w dziale Typy Dnia ponieważ jest tam wiele niepotrzebnych postów /dyskusji na temat różnorakich typów i analiz. Podobno nie można tam komentować więc nie wiem na co czekacie moderatorzy?

No to
akurat proste na co czekaliśmy: na twojego posta. Nie wiem czemu tak długo zwlekałeś.
A tak serio: radzę poluzować szelki, po pierwsze nie każdy siedzi na necie 24/7, żeby reagować w sekundzie, a po drugie, daj sobie jeszcze parę miesięcy stażu na Forum, zanim zaczniesz mnie pouczać (albo innych modów).
//psotnick
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Czy byłaby możliwość dodania postów z typami dnia na około 3 dni do przodu?Bo często ciekawe kursy na kilka dni w przód są już nieaktualne przez drastyczne spadki.
NIE ma takiej możliwości.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Ja mam propozycje dwie do tego forum, aby forum nabralo jakosci i typy byly trafniejsze. Odnosnie typ dnia: jak ktos nie trafi typu po kursie załóżmy 3zł to nie odejmowac 100j tylko tyle ile mialo sie do wygrania czyli 200j, bo tak patrze ze niektorzy ludzie podaja typy powyzej 10zl i nie wiem czemu to ma służyc taka loteria i co on w takim wypadku ryzkuje jak nie trafi tylko minus 100j jesli dobrze sie orientuje, to troche niesprawiedliwe a jak fartem trafi to wygrywa 200j i jest do przodu, cos tu nie gra, typy na forum powinny byc jak najtrafniejsze, zeby kazdy mial wieksze szanse ograc buka, bo taka strzelanka i loteria to nikomu nie pomaga w ograniu buka, a przeciez o to wszystko nam chodzi, zeby ograc buka i zarobic. I druga sprawa juz ogolnie do calego forum, niektorym ludziom zalezy tu na reputacji, bo to motywuje ich do dalszej analizy, i aby ta reputacja byla sprawiedliwa to tez proponuje za błedne typy wprowadzic jakas opcje zmniejszenia reputacji, minusy itp. Swoim typami chce pomoc komus w obstawianiu i staram sie wlozyc w to serducho, staram sie przewidziec co sie wydarzy w meczu, zeby analiza byla jak najrzetelniejsza. Jesli ktos bedzie mial ujemna reputacje to wiadomo, ze jego analizy sa nietrafione. Blednymi analizami ludzie moga kogos wprowadzic wblad, jesli kogos wprowadzamy w blad to musza byc tego jakies konsekwencje. Niektore analizy pozostawiaja wiele do życzenia, bo jedni tak czuja ze dzis dana druzyna wygra, niektore analizy to trzeba brac na poprawke, sie domyslac czy ktos zrobil rzetelna analize czy tylko na szybkiego napisal kilka zdan. W skrocie forum nabralo by wtedy na jakosci, tylko o to mi chodzi, co o tym myslicie? Z gory dzieki za odpowiedz
Typy Dnia to przede wszystkim konkurs i za taki trzeba je brać. Każdy gra jak umie w ramach Regulaminu, jeden skupia się na skuteczności, drugi szuka jakichś value. Na koniec miesiąca są bonusy za dobrą skuteczność jak i minusy za kiepską, więc to trochę reguluje tę sprawę. Regulamin powinien być jak najbardziej przejrzysty a takie nowinki by tylko robiły zamieszanie, juz nie mówiąc o tym, że to nie ty bys musiał to wszystko podliczać. Dlatego na razie bez zmian.
Co do reputacji to raczej sprawa do Admina, ale wątpię, żeby to przeszło. Głownie z uwagi na wszechogarniający hejt. Ludzie by wtedy wylewali swoje żale tym sposobem i wszyscy by mieli minusowe reputy.
//psotnick
 
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
Ja odnośnie punktów za dni 1-10 , w tabeli zostało mi policzone że ogólnie mam 380 pkt a mnie wychodzi 495 ( proszę jeszcze raz podliczyć i poprawić )
Zgadza się, jakoś jeden dzień nie był wpisany w tabelę. Ale juz poprawione w tabeli i na skrinach.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom