>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
T 13

tianse

Użytkownik
Proszę o dodanie rubryki z kursem, która musiała mi się mimowolnie skasować w poście numer 6 typów dnia ze środy 14.10.2015.
Kurs tego zdarzenia to 3.55, zatem proszę o wklejenie:
Kurs: 3.55
P.S. Przepraszam, że bez linku, jednak jeszcze nie mogę wklejać linków i obrazków z powodu posiadania poniżej 20 postów.

Zrobione
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Proszę o dopisanie bukmachera - Bet365 - w moim poście Typy Dnia na dziś. Niestety jeszcze nie mogę wklejać linków, więc należy odnaleźć.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, bo w ogóle nie wyświetla nazwy bukmachera przy żadnym poście danego użytkownika. Więc powinno być jednak wszystko w porządku.
Jeszcze raz przepraszam za spam.
Było już na ten temat milion razy pisane tutaj, nawet na poprzedniej stronie..
Buk był wpisany i jest dokładnie widoczny. Wyłącz Adblocka bo pewnie dlatego nie widzisz nazw buków//psotnick
 
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
To znowu ja , przeglądając strony www natknąłem się na informację że Kuświk w dniu dzisiejszym nie zagra ( nie wiedziałem wcześniej tylko u buka Betsson widziałem kurs na gola z jego strony ) tak więc nie wiem , ale chyba typ nadaje się do usunięcia bo jest nie realny , proszę o usunięcie i podam coś innego .
Zrobione
 
robokop 143

robokop

Użytkownik
Przypadkowo zaakceptowalem niedokończonego posta w dzisiejszym temacie typów dnia. Proszę o poprawę na:
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Newcastle-Norwich
Typ: DNB Norwich
kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W tym spotkaniu dostrzegam value. Newcastle w tym sezonie gra bardzo słabo. Co prawda grali już z Arsenalem, City i Chelsea, ale... Z city się skompromitowali dając sobie wbić 6 bramek w niewielkim odstępie czasu mając dobry wynik, mecze z Chelsea zawsze idą im jakoś łatwiej i nawet jeśli nic nie pokazują to ten mecz przynajmniej remisuja, a z Arsenalem nic wielkiego nie pokazali. Reszta meczów to także klapa i jednak kibice mogą żałować że tak łatwo skreslili Alana Pardew, który obecnie ma się świetnie, a tamten kryzys to nic przy tym co jest obecnie. 3 pkt w tylu meczach nie wygląda zbyt optymistycznie i pozostaje im chyba tylko walka o utrzymanie co także może okazać się zbyt trudnym zadaniem. Goście też w tabeli nie przewodza, ani zupełnej rewelacji nie grają, ale jest to solidny zespół jak na beniaminka. 9 punktów to nie jest słaby wynik i najważniejsze, że wielu meczów nie przegrywają więc póki co przyszłość można malować w jasnych barwach. Jeśli żadna z drużyn tutaj nie zaskoczy i zaprezentuje się tak jak dotychczas to X2 powinien wejść bez żadnego problemu, jednak ja postanowiłem
zagrać nieco odwazniejszy typ czyli 2 DNB.
OK.
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Proszę o dopisanie bukmachera: bet 365 do postu:
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie : Swansea-Stoke
Typ: over 3,5 kartki
Kurs 1.83
Buk:
Godz: 19.10.2015 / 21:00
Analiza: Witam, na dziś wchodzę w overek kartek w meczu zamykającym 9 kolejkę Premier League. Typ wydaję się bardzo prawdopodobny bowiem obie drużyny mają w swoich szeregach kilku zawodników którym zdarza się często łamać przepisy i popełniać sporo fauli. Oba zespoły mają również średnią kartek ok. 2/mecz do tego dochodzi fakt, że arbitrem spotkania będzie Robert Madley, który lubi &quot;sięgać do kieszonki&quot;. W sezonie 2015/16 pokazał jak na razie 31 żółtych oraz 1 czerwo w 8 spotkaniach co daję nam śr. 4 kartek na mecz. Warto również wspomnieć, że w ostatnich 4 pojedynkach między tymi drużynami za każdym razem sędziowie pokazywali przynajmniej 4 kartki. Liczę na to, że dziś będzie podobnie. Powodzenia!
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Przepraszam ale chyba cały czas wystepuje jakiś błąd piszę buka bettrzystasześćdziesiąt pięć (normalny zapis się nie wyświetla) i nic nie widać w postach... Sory za kłopot i prosze o usunięcie moich pustych/nie na temat postów związanych z tym tematem
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Przepraszam ale chyba cały czas wystepuje jakiś błąd piszę buka bettrzystasześćdziesiąt pięć (normalny zapis się nie wyświetla) i nic nie widać w postach... Sory za kłopot i prosze o usunięcie moich pustych/nie na temat postów związanych z tym tematem
Bukmacher cały czas widnieje. Wyłącz AdBlocka i wszystko będziesz widział ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
Prosiłbym o dopisanie do http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-10-2015-wtorek-126088.html#post5697900
paru zdań ponieważ przez przypadek umieściłem kawałek swojej analizy źle klikając.
W tym spotkaniu gospodarze za wszelką cenę będą starali się polepszyć swój bilans bramkowy, który może okazać się kluczowy w ogólnej klasyfikacji. Moim zdaniem szykuje się nam spotkanie z dużą ilością bramek. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że w ostatnich 5 spotkaniach z udziałem Porto wynik to: over 2,5(wliczając kwalifikacje)
oraz oczywiscie Typ: AH -2
Zrobione
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-10-2015-wtorek-126088-3.html#post5698979
Nie wiem czemu, ale po dodaniu posta w rubryce bukmacher nie wyświetla się Bet365.
Proszę o dodanie tego do mojej analizy.
Chodzi mi o dodanie bukmachera Bet 365. Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio z forum. ????
Dziwne rzeczy dzieją się tylko i wyłącznie z twoją percepcją... Jeśli nie wiesz jak działają programy zainstalowane na twoim kompie to ciężko będzie komuś innemu poradzić.
Ludzie, zacznijcie w końcu czytać posty bo to powtarzanie za każdym razem w kółko jednego i tego samego robi się już nudne..
Twoje wątpliwości zostały wyjaśnione 3 posty wyżej #394, a także 9 postów wyżej #388.. I pewnie na większości wcześniejszych stron tego tematu.
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać.
//psotnick
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Witam, jesli ktoś poda że druzyna A pokona drużynę B dokładnie 4 golami, a ja jestem zdania że pokona ją dokładnie 2 golami to czy mogę wrzucić taki typ? Nie będzie on traktowany jako powtórzony?
Nie, nie będzie, loterie nigdy się nie powtarzają.
//psotnick
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-16-10-2014-piatek-125994-2.html
Niestety,ale Podhale wygralo dopiero po karnych a zaklad byl na regulaminowy czas,w ktorym padl remis 2:2,tak wiec zaklad jest przegrany a nie wygrany :;/:

Masz plusa za fair play i to się chwali... (juz poprawione, w tabeli też, przy następnej aktualizacji będzie widoczne).


Ale minusa za zapis typu. W typach hokejowych musi być WYRAŹNIE zaznaczone jaki to jest typ: czy wygrana w regulaminowym czasie (60min) czy moneyline (czyli wygrana po ewentualnej dogrywce i karnych). W Regulaminie jest o literalnie zaznaczone.

▶ Obowiązkowe zaznaczenie w typach hokejowych czy obstawiamy wynik po 60 min czy Moneyline (z dogrywką i karnymi).
U ciebie tego nie ma, więc na dobrą sprawę powinien być minus bez względu na wynik meczu.
PS Na marginesie: jak podajcie linki, to podawajcie linki do postów a nie do tematów, bo to w ogóle nie pomaga, wręcz przeciwnie, bo i tak muszę ręcznie szukać tego konkretnego posta.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
henek9 933

henek9

Użytkownik
Rzadko gram hokej,dlatego zapomnialem,ze podaje sie typ na regulaminowy czas albo dodatkowo z dogrywka i karnymi,poza tym w ofercie buka byl tylko zaklad na zwyciestwo dlatego o tym ML zapomnialem.
Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom