>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
W 17

woo

Użytkownik
No nie, gapiowstwo przy przekopiowywaniu i późna pora, przepraszam najmocniej za kolejną prośbę poprawy... post: Dzisiaj, 01:14 nr 17, analiza oczywiście w kierunku 2, czyli Lyonu, a został niepasujący X :/
OK.
 
beboru 0

beboru

Użytkownik
Prosze o zmiane typu na czystą 1 w poscie nr 45 Typy dnia 16.09.2015 środa. Nie zauwazylem, ze wczesniej ktos dal DNB. Kurs bez zmian. Pozdrawiam i dziękuje
// Done. Benek_25.
 
larkspur 375,4K

larkspur

Użytkownik
Proszę o zmianę typu który Podałem na dzień 17.09.
Zapomniałem że sts nie wchodzi w grę.
Zmieniam wiec typ na powyżej 134,5 pkt w meczu polski z Egiptem. Kurs @1.90 Bet365
OK. //psotnick
 
G 10

grota_pl

Użytkownik
Proszę o poprawienie:
Kurs z 2.70 na 2.63 i wpisanie bukmachera Bet365
Wziąłem kurs 2.70 ze Sportingbet, ale przypomniałem sobie, że ten bukmacher nie może być brany pod uwagę. Dodatkowo przy pisaniu posta, gdzieś mi wcięło bukmachera, więc w ogóle nie jest wpisany.
Mam mniej niż 20 postów w związku z czym nie mogę wkleić linka do mojego posta. Post #40 w dzisiejszym temacie do typowania.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Proszę o poprawienie:

Kurs z 2.70 na 2.63 i wpisanie bukmachera Bet365
Wziąłem kurs 2.70 ze Sportingbet, ale przypomniałem sobie, że ten bukmacher nie może być brany pod uwagę. Dodatkowo przy pisaniu posta, gdzieś mi wcięło bukmachera, więc w ogóle nie jest wpisany.

Mam mniej niż 20 postów w związku z czym nie mogę wkleić linka do mojego posta. Post #40 w dzisiejszym temacie do typowania.
Bukmacher jest brany po uwagę. Wyłącz AdBlocka, a będziesz widział każdą firmę na stronie ;) Wpisałeś wszystko poprawnie, a jako, że kurs w B365 jest niższy to zostawiam post który wrzuciłeś.
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Kiedy będzie temat z jutrzejszym dniem???
Tematy dzienne zakładane są zwykle wieczorem przed danym dniem, ok 19-20, w weekendy trochę wcześniej//psotnick
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
z racji iż jest to dział &quot;&quot;Pytania, Propozycje, niezgodności&quot; mam dla Was propozycje i myślę że dla wielu z Was się on spodoba. Nie podoba mi się to, że gdy ktoś postawi w meczu &quot;Polska - Niemcy&quot; over 6.5 bramki po kursie 9.50 to ja nie mogę postawić wtedy over 2.5 po kursie 2. over 6.5 jest w tym wypadku wielce nieprawdopodobny, lecz tym samym zamyka drogę bardziej rozsądnym typerom którzy postawili by zakład na over 2,5.
mam więc taką propozycję:
jeżeli ktoś postawi over 3,5 bądź over 4,5 bądź over 5,5 i wyżej to inny użytkownik wciąż może postawić over 2,5 z tą tylko różnicą że gdy dla tego z góry zakład wejdzie, wtedy nasz zakład jest anulowany, tzn nie dostajemy ani punktów dodatnich ni ujemnych.
Przykład:
- gracz A postawił zakład Arsenal (-1) - Chelsea po kursie 3.50
- gracz B postawił zakład Arsenal - Chelsea po kursie 2.0 (bez hendicapu)
i teraz w momencie gdy:
-Arsenal wygrywa 2-0 (bądź ogólnie dwoma lub więcej golami) wtedy gracz A dostaje 250 pkt, natomiast gracz B 0 pkt (ani ujemnie ani dodatnie)
-Arsenal wygrywa 1-0 (bądź ogólnie jedną bramką) wtedy gracz A dostaje -100 pkt, natomiast gracz B za poprawny typ dostaje 100 pkt
myślę że moja propozycja jest interesująca i proszę innych o wypowiedzenie się oraz adminów aby przystali na moją propozycję ????
generalnie moja propozycja dotyczy zakładów overowych/underowych oraz zakładów hendi
Wszystko pięknie, ciekawa propozycja, ale tak szczerze.. to ile razy się zdarzyła taka sytuacja, żeby ktoś dał Over 6.5? Raz, może dwa..? Po co tak komplikować życie userom (a zwłaszcza podliczającym) dla tak jednostkowych przypadków? Kiedy po prostu wystarczy samemu podać swój typ odpowiednio wcześnie i nie martwić się o posty innych userów.
Po za tym.. w ofercie każdego buka jest tak szeroka oferta, że można znaleźć dziesiątki podobnych typów: obie strzelą, gole w obu połowach, over goli w jednej połowie, w drugiej, over jednej drużyny, drugiej itp. To samo się tyczy co do handi - też można spokojnie znaleźć zamienniki dla wielu typów: wygra w co najmniej jednej połowie, wygra obie itd. Na razie nie ma powodów do zmian Regulaminu, ale dzięki za propozycję, została odnotowana.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
M 0

miszczako0

Użytkownik
Witam prosze o zmiane mojego typu a dokładnie o usunięcie ukosnika
jest - 1/x
ma byc 1x
Nie moge dac linku poniewaz nie mam 20 postów. Chodzi o typy dnia niedziela
z gory dziekuje
Zrobione//psotnick
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Witam, proszę o usunięcie pierwszego posta, kiepsko mi się przekopiowało z notatnika.
Nie mogę umieścić linka ponieważ, mam mniej niż 20 postów.
Post znajduje się w typach dniach na wtorek, 22-09-2015
// Gotowe. Benek_25.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
pytanie do administratora tego działu, czy dałoby do listy bukow, z ktorych nalezy brac kursy dodac sts? od pazdziernika zamierzam wlaczyc sie do zabawy i najlatwiej mi bedzie znalezc dane zdarzenie w sts, bo tam sie juz orientuje najlepiej
Nie ma szans, buki naziemne nie wchodzą w grę, lista buków w Regulaminie jest wystarczająco obszerna, żeby znaleźć każdy możliwy typ i jeszcze więcej.
//psotnick
 
sweternoallin 2

sweternoallin

Użytkownik
Nie mogę wysłać linku, więc podaję numer posta w typach dnia na pierwszy październik : #7
Mała pomyłka się wkradła. Chodzi o ostatnie zdanie przed cytatami: &#39;&#39; Wypowiedzi zawodników przed meczem: [/center] &#39;&#39; Proszę je poprawić na : Wypowiedzi przed meczem.
Zrobione//psotnick
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
W temacie Typy dnia, dzień 1.10.2015, godzina 00:18, numer postu #14 zawarłem literówkę (ma być &quot;Sportingbet&quot; nie &quot;Sportinbet&quot;) i czy mógłby ktoś wrzucić tam linka do buka? Nie mam 20 postów jeszcze... ???? Dzięki!
Cholernie przepraszam, ale zgubiłem gdzieś po drodze godzinę w moim poście (1.10.2015, 00:18, #14), nie wiem, gdzie mam głowę. Godzina 19.00, jeszcze raz sorki i dzięki!
Zrobione. Jak nie widzisz buka to wyłącz Adblocka, bo ci pewnie blokuje nazwy buków
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom