>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Mam pytanie.Gdy stawiam over 4 i będzie 4 to jest zwrot czy strata? Bo zastanawiam sie w pewnym meczu baseballa dać na gospodarzy over 3,5 czy over 4,0...
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Mam pytanie.Gdy stawiam over 4 i będzie 4 to jest zwrot czy strata? Bo zastanawiam sie w pewnym meczu baseballa dać na gospodarzy over 3,5 czy over 4,0...
Zależy od buka niektóre dadzą zwrot, a u innych masz przegraną....
Przeczytaj na necie jak jest u tw. buka
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Napisałem posta w typy dnia, mecz miał rozpocząć się o 23 45 i jak go wysyłałem to taka była godzina,mecz opóźnili ale dlaczego przerzuciliście mi ten typ na środę? to był typ na wtorek a na środę mam inny więc trochę nie w porządku.
Post przeniesiony z powrotem.
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - PUCHAR
Godzina: 17:45
Spotkanie: Vejle
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Pierwszy typ wrześniowy ukazał się udany, czas ciągnąć serie dalej, na dziś biorę pod lupę spotkanie w Duńskim pucharze gdzie to Vejle zmierzy się z Hobro. Gospodarze całkiem przyzwoicie weszli w sezon, 11 pkt w 6 meczach (u siebie 7 na 9), u siebie praktycznie nie przegrywają, bezpośrednio pojedynki u siebie z Hobro to 2 zwycięstwa i 2 remisy więc widać, że wygrywać na swoim terenie umieją. Zupełnie co innego można powiedzieć o gościach - 7 meczy, 4 pkt, 13 bramek straconych w lidze, nie sądzę aby kosztem pucharu mieli odpuszczać ligę, prędzej w drugą strone, tego się właśnie dziś spodziewam, Cup to tylko dodatkowy dla nich problem, zaś dla Vejle to duża szansa na pokazanie się, z której zawodnicy na pewno będą chcieli skorzystać, wszystko przemawia tutaj za gospodarzami - forma, własny obiekt, puchar. Dla mniej odważnych można dać 1 DNB po kursie około 1.8~
dodać, że spotkanie pomiędzy
Vejle - Hobro
z góry dzięki .
// Poprawione. Benek.
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Witam, dziś publikując post w &quot;typach dnia&quot; po zatwierdzeniu &quot;wyślij wiadomość&quot; pojawił się komunikat mówiący iż post czeka na zatwierdzenie przez moderatorów, w związku z tym mam pytanie czy od dzisiaj każdy post w &quot;typach dnia&quot; będzie zatwierdzany przed moderatorów czy to był jakiś wyjątek ?
Wyjątek od reguły, czasem tak bywa.
Post zatwierdzony, a ten zdublowany usunięty.
//psotnick
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP US Open 2015
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Fognini F. - Nadal R.
Typ:
Fognini F.
Kurs:
4.38
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 2:5 z lat 2013-2015. To dziwne bo obaj Panowie spotkali się już 3 razy w tym roku na mączce i w dwóch meczach górą był Fognini. Włoch jedynie w Hamburgu uznał wyższość Hiszpana, ale ten mecz był piekielnie zacięty. Teraz gramy na hardzie i zapewne znowu będzie ciekawie. Nadal jak już nie raz można było przeczytać nie jest w swojej najlepszej dyspozycji w tym roku, gra najgorszy sezon w karierze, mnóstwo porażek i wcale nie jest taki silny. Na US Open nie ma przekonujących zwycięstw, męczył się trochę z Schwartzmanem (23 lata) który mierzy około 170 cm wzrostu, wcześniej stracił set z 18 letnim Coricem. Blado to wszystko wygląda w przeciwieństwie do Włocha. Niewykluczone jest tutaj 5 setów. Fognini to idealny zawodnik z którym może Nadal odpaść, zapewne &quot;Rafa&quot; znając jego będzie walczył maksymalnie, ale przypomnijmy po raz kolejny Wimbledon. Tam wyleciał z turnieju w meczu z Dustinem Brownem.
Jest to konkurs więc gram maksymalne ryzyko, normalnie polecam +2,5 seta, tak jak w dzisiejszym meczu Hewitta.
Proszę o wykasowanie tego posta. Myślałem, że mecz będzie planowany na dzisiaj, jest co prawda na dzisiejszą sesję wieczorną, ale będzie on już po godzinie 0:00, a dokładnie o 2:30 więc JUTRO. ;)
Zrobione.
 
W 17

woo

Użytkownik
Próbuję dodać swój typ, a ciągle wyskakuje błąd żebym usunął link/grafikę której nie ma w poście ????
// Już rozwiązany problem.
psotnick
 
W 17

woo

Użytkownik
I znowu zawracam głowę, umknął mi brak drużyny, w poście z godziny 20:43, 4.09.15, nr 6
chodzi o handicap i wskazuję Ukrainę jako zwycięzcę
Z góry dziękuję za zmianę ????
Zrobione.
 
H 28

herberg

Użytkownik
Witam.
Gdy pisałem mój post z typem na sobotę (16 post w wątku, niestety nie mogę wrzucić url bo wyskakuje blokada), spotkanie w ofercie było o 17.05, teraz widzę, że nastąpiła zmiana i jest o 2:30 w nocy z soboty na niedzielę, więc kwalifikuje się już pod typy 6.09. Proszę o przeniesienie go do tego wątku jeśli tylko się pojawi, a ja na dzisiaj napiszę nową analizę. Pozdrawiam.
Nie da się przełożyć (a konkretnie to da się, ale to bez sensu), bo jeszcze nie ma tematu na jutro, więc siłą rzeczy twój typ jako wcześniej podany byłby przed pierwszym postem w nowym temacie, co wyglądałoby dziwnie. Musisz po prostu powtórzyć typ kiedy już temat będzie założony. Najlepiej go sobie gdzieś skopiuj, daj znać to ja go skasuję z dzisiejszego tematu, w jego miejsce dasz jakiś inny, a jak juz będzie temat na jutro, to dasz ten typ.
//psotnick
 
karel79 33

karel79

Użytkownik
Proszę o dopisanie godziny do zdarzenia Olafsvik - Akureyri, mecz o godzinie 16.00
Post numer #39 w temacie Typy Dnia - 5.09.2015 (sobota) [brak możliwości wklejenia linka]
Zrobione.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom