>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-09-2015-wtorek-124800.html#post5605211
Prosze o przeniesienie typu na jutro( sroda 9.wrz.2015) i zmiane godziny na 2:30
Nie da się przełożyć (a konkretnie to da się, ale to bez sensu), bo jeszcze nie ma tematu na jutro, więc siłą rzeczy twój typ jako wcześniej podany byłby przed pierwszym postem w nowym temacie, co wyglądałoby dziwnie. Musisz po prostu powtórzyć typ kiedy już temat będzie założony. Najlepiej go sobie gdzieś skopiuj, daj znać to ja go skasuję z dzisiejszego tematu, w jego miejsce dasz jakiś inny, a jak juz będzie temat na jutro, to dasz ten typ.
//psotnick
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Prosze o dokladne sprawdzanie typow bo widze ze zaczal typowac gosc o nicku &quot;Barcelończyk&quot; i jego uwzgledniliscie w tabeli a ja mam nick &quot;Barcelonczyk&quot; ;p
Faktycznie było dwóch Barcelon(ń)czyków, którzy przez ten ogonek nad &quot;n&quot; zlali się w jednego usera. Ale już wszystko ogarnąłem. W sumie okazało się, że Twoje punkty w tabeli były poprawnie wpisane, tylko ten ogonek był błędny. Drugi user tez już dodany do tabeli. Sorry za zamieszanie, teraz już na pewno tego nie przeoczę.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
typereks 866

typereks

Użytkownik
Co jeśli mecz został przełożony? Będzie liczony jak zostanie rozegrany w innym terminie czy musze inny mecz wybrać?
Nic nie musisz. Jeśli mecz przełożony to będzie rozliczony jako zwrot. Jeśli chcesz dać coś w zamian, to już zależy od ciebie. Bylebyś wcześniej dał znać, żeby usunąć ten przełożony typ.
//psotnick
 
W 17

woo

Użytkownik
O rany, mam nadzieję, że w porę zauważyłem ???? w swoim dzisiejszym typie, z godziny 9.51, post numer 22, miało być OVER a nie UNDER, analiza pod kątem strzelania dużej ilości goli, z góry dziękuję za naprawienie karygodnego błędu.
Zrobione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom