>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-8-09-2015-wtorek-124800.html#post5605211
Prosze o przeniesienie typu na jutro( sroda 9.wrz.2015) i zmiane godziny na 2:30
Nie da się przełożyć (a konkretnie to da się, ale to bez sensu), bo jeszcze nie ma tematu na jutro, więc siłą rzeczy twój typ jako wcześniej podany byłby przed pierwszym postem w nowym temacie, co wyglądałoby dziwnie. Musisz po prostu powtórzyć typ kiedy już temat będzie założony. Najlepiej go sobie gdzieś skopiuj, daj znać to ja go skasuję z dzisiejszego tematu, w jego miejsce dasz jakiś inny, a jak juz będzie temat na jutro, to dasz ten typ.
//psotnick
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Prosze o dokladne sprawdzanie typow bo widze ze zaczal typowac gosc o nicku &quot;Barcelończyk&quot; i jego uwzgledniliscie w tabeli a ja mam nick &quot;Barcelonczyk&quot; ;p
Faktycznie było dwóch Barcelon(ń)czyków, którzy przez ten ogonek nad &quot;n&quot; zlali się w jednego usera. Ale już wszystko ogarnąłem. W sumie okazało się, że Twoje punkty w tabeli były poprawnie wpisane, tylko ten ogonek był błędny. Drugi user tez już dodany do tabeli. Sorry za zamieszanie, teraz już na pewno tego nie przeoczę.
//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
typereks 866

typereks

Użytkownik
Co jeśli mecz został przełożony? Będzie liczony jak zostanie rozegrany w innym terminie czy musze inny mecz wybrać?
Nic nie musisz. Jeśli mecz przełożony to będzie rozliczony jako zwrot. Jeśli chcesz dać coś w zamian, to już zależy od ciebie. Bylebyś wcześniej dał znać, żeby usunąć ten przełożony typ.
//psotnick
 
W 17

woo

Użytkownik
O rany, mam nadzieję, że w porę zauważyłem ???? w swoim dzisiejszym typie, z godziny 9.51, post numer 22, miało być OVER a nie UNDER, analiza pod kątem strzelania dużej ilości goli, z góry dziękuję za naprawienie karygodnego błędu.
Zrobione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom