>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dlaczego mam wyłączoną sygnaturę? Można ją włączyć? Chcę dodać tylko: „ Lepiej wygrywać mniejszą kasę regularnie, niż większą raz na ruski rok” - Bez linków.. Dzięki.

Sam sobie możesz to ustawić przecież: Panel użytkownika &gt; Ustawienia &gt; Edytuj sygnaturę
//psotnick
Nie mam właśnie w panelu tej opcji (dytuj sygnaturę) Wyłączona
Przypuszczam, że nie bez powodu, musiało być wcześniej jakieś niedozwolone linkowanie w sygnaturze. W takim razie napisz do Admina, żeby ci ustawił tą sygnaturę. Może się zgodzi.
//psotnick
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Mam takie pytanie...
Jesli ktos podal juz typ,ktory ja tez mam zamiar dac do konkursu ale podal nieregulaminowego bukmachera,to czy ja moge podac ten sam typ?
Nie, nie możesz.
Po pierwsze każdy może się w porę zreflektować (czyli do rozpoczęcia meczu) i poprosić o zmianę na buka regulaminowego.
A po drugie. W ofercie każdego buka, zwłaszcza na popularne zdarzenia, jest taka masa typów, że spokojnie można znaleźć podobny typ, ale który się nie pokrywa. Ktoś postawił win Legii? To możesz dać wygra którą kolwiek połowę, albo strzeli powyżej 1.5 goli, albo coś jeszcze.
//psotnick
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Witam,
Podawałem typ na dziś (06.11) na Wygraną Nigerii i over 2,5 gola w meczu. Podawałem kurs 2,4 i musiałem kliknąć przypadkowo razem z &quot;2&quot; też &quot;1&quot; bo widnieje tam kurs 12,4. Prosze o korektę kursu
Poprawione.
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Witam, podałem przed chwilą typ na dzisiaj, ale nie podałem bukmachera, jeśli można jeszcze edytować to proszę o wpisanie tam, że chodziło mi o Unibet. Teraz już spadł więc można zmienić na 2,50 &gt; bet365
Dziękuje ????
Poprawione.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Nie mogę wkleić linka, więc podaje temat - typy dnia - 09.11.2015r.
Proszę poprawić nazwę drużyny, pomyliłem oczywistą rzecz i wpisałem nazwę zespołu Uniao Leiria, a gra Uniao Madeira, z góry dzięki.
Poprawione, ale jest inne pytanie.. co oznacza typ:
Typ: LB (2,5) : 2
Bo ja nie wiem.//psotnick
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Proszę o poprawienie analizy w typach dnia na jutro.
Znakomita linie nam wystawił Betsson. Paul George to lider zespołu Indiany i świetny zawodnik, który według znawców uznawany jest za jednego z kandydatów do MVP sezonu. Czy tak będzie? Niby mało prawdopodobne , ale na pewno jest to świetny gracz. Pierwsze spotkania miał słabe jeśli chodzi o zdobycze punktowe natomiast należy zwrócić uwagę, że jest on po bardzo ciezkiej kontuzji i było wiadome, że z meczu na mecz będzie się rozkręcal. Ostatnie spotkania to zdobycze powyżej 30 punktów, a wczorajszy, dobry mecz z Cavs daje nadzieję na dzisiejszy dobry występ nie tylko Georga, ale także całej Indiany, a to ważne ponieważ im lepiej drużyna będzie grała tym łatwiej powinno się zdobywać punkty Paulowi, a gra z pewnością będzie prowadzona pod niego. Rywal niezbyt wymagający, także taka linie powinien pokryć bez żadnego problemu.
Zrobione (na przyszłość nie zapominaj o dodaniu godziny meczu).
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Pytanie. Postawiłem na mecz Voegele z Tsurenko, jeszcze 10minut przed meczem nie było żadnych wzmianek o odwołaniu, teraz wchodzę na livescore by sobie patrzeć wynik, a tam odwołane, a Voegele gra z inną rywalką. Czy mój typ jest przez to zaliczony jako -100, czy mogę postawić coś innego. Wszak to z nie mojej winy mecz jest odwołany, a informacja pojawiła się dosłownie 5 minut przed rozpoczęciem.
W takim wypadku typ byłby rozliczony jako zwrot, bo przecież mecz nie doszedł do skutku. Jeśli chcesz możemy go usunąć i będziesz mógł podac inny typ na dzisiaj. Zależy od ciebie.//psotnick
 
N 0

ndegndgngrs

Użytkownik
Witam,
W poniedziałkowym typie dnia moja analiza została rozliczona jako przegrana z powodu braku podania bukmachera. Niestety spieszyłem się i umknęło mi wpisanie nazwy buka. Znam regulamin, dopiero co zaczynam przygodę z tym konkursem, czy nie dałoby rady jednak uznać ten typ?
Z góry dzięki.
Buk dopisany, ale tylko i wyłącznie że to twoje pierwsze posty i typy.
//psotnick
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-11-2015-sroda-126740.html#post5748118
Mogę prosić o dopisanie bukmachera, bet at home? był wpisany podczas tworzenia postu, ale jakimś cudem mi go wymazało :p z góry dzięki
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-11-2015-sroda-126740.html#post5748118
Mogę prosić o dopisanie bukmachera, bet at home? był wpisany podczas tworzenia postu, ale jakimś cudem mi go wymazało :p z góry dzięki
chodzi o bah, znów usenło ...
chodzi o bah, znów usenło ...
b e t - a t - h o m e, proszę o usunięcie postow powyzej, nwm dlaczego to usuwa
Nikt ci nic nie usuwa, sam sobie usuwasz. Było już na ten temat milion razy pisane tutaj.. Buk był wpisany i jest dokładnie widoczny. Wyłącz Adblocka bo pewnie dlatego nie widzisz nazw buków//psotnick
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
proszę o usunięcie z mojego typu fragmentu &quot;w zeszłym sezonie zaliczał się do czołówki Footbaal League&quot; W pośpiechu przegapiłem fakt że w zeszłym sezonie gospodarze owszem zaliczali sie do czołowki ba nawet zakonczyli rywalizację na 1 miejscu jednak to była 3 liga.

Poprawione.
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Proszę o edycję, źle klikłem. Jest: ...zajeli 3 miejsce z dorobkiem 5 punktów....
Ma być: ....z dorobkiem 3 punktów...
Dzięki.
Sorry: typy dnia 11.11.2015, post 24
Poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom