>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
palacio 61

palacio

Użytkownik
A ja mam taką propozycję,żeby trochę zmienić te zasady typów dnia.3/4 użytkowników wali kurs kolo 4 bo jak trafią to będzie fajnie jak nie to tylko -100... później się poda ze 3 typy takie jeszcze to może się odrobi.Wiadomo zdarzy się,że wejdzie owy kurs,ale na pewno nie będzie to seriami czynione.Lepiej stawiać niższe przykładowo od 1,30... i np. za taki typ jak nie wejdzie -130,a za kurs 3,20 -320 pkt w ten sposób każdy będzie się zastanawiać co &quot;pewnego&quot; podać bo stracić można na prawdę sporo no i pojawi się więcej trafionych typów w tym konkursie.Skuteczność też by była nagradzana.Aaaa i najważniejsze większa liczba osób na pewno by zaglądała tutaj,żeby podebrać jakiś meczyk do kuponu/czy stworzyć coś ciekawego,a tak to ktoś sobie wejdzie i patrzy w meczu over 6 goli,do pierwszej połowy wynik 3:3 czy gospodarz wygra 10 golami...

/ Nie jesteś tu od zmiany regulaminu - więc wybacz ale to nie przejdzie.
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
&quot;Nie jesteś tu od zmiany regulaminu - więc wybacz ale to nie przejdzie.&quot;
T:pytania, propozycje, niezgodności
To była tylko moja propozycja bo chyba takiej mogę tutaj sobie udzielić ???? Nic nikomu nie narzucam.Pozdrawiam
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
&quot;Nie jesteś tu od zmiany regulaminu - więc wybacz ale to nie przejdzie.&quot;

T:pytania, propozycje, niezgodności

To była tylko moja propozycja bo chyba takiej mogę tutaj sobie udzielić ???? Nic nikomu nie narzucam.Pozdrawiam
Kto pyta nie błądzi, nie był to atak ale moja odpowiedź ????
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Nie lepiej by było gdyby tematy były tworzone z dniem wyprzedzenia a nie dopiero o 20:00 czy później? Ponieważ jeśli pewne mecze zaczynają się już o północy lub krótko po, to ludzie nie zdążą analiz przeczytać. Gdyby temat był założony już dzień wcześniej to można by było napisać analizę już powiedzmy o 12 i jest całe 12 godzin na przeczytanie tego wtedy. Taka propozycja dla ludzi korzystających, nie dla grających.
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
A ja mam taką propozycję,żeby trochę zmienić te zasady typów dnia.3/4 użytkowników wali kurs kolo 4 bo jak trafią to będzie fajnie jak nie to tylko -100... później się poda ze 3 typy takie jeszcze to może się odrobi.Wiadomo zdarzy się,że wejdzie owy kurs,ale na pewno nie będzie to seriami czynione.Lepiej stawiać niższe przykładowo od 1,30... i np. za taki typ jak nie wejdzie -130,a za kurs 3,20 -320 pkt w ten sposób każdy będzie się zastanawiać co &quot;pewnego&quot; podać bo stracić można na prawdę sporo no i pojawi się więcej trafionych typów w tym konkursie.Skuteczność też by była nagradzana.Aaaa i najważniejsze większa liczba osób na pewno by zaglądała tutaj,żeby podebrać jakiś meczyk do kuponu/czy stworzyć coś ciekawego,a tak to ktoś sobie wejdzie i patrzy w meczu over 6 goli,do pierwszej połowy wynik 3:3 czy gospodarz wygra 10 golami...

/ Nie jesteś tu od zmiany regulaminu - więc wybacz ale to nie przejdzie.
...no stary bełkoczesz jak cholera... trafiłem na to forum kilka lat temu i uwież gdyby tu były typy po kursach 1,3 - 1,5 to nigdy więcej bym tu nie zaglądnął. Zresztą czytam analizy i czerpie z nich inspiracje, nie kopiuje ich bezmyślnie, a powiedz mi co da Ci typ na barcwelone po kursie 1,3 z jakimiś cieniasami???? A pomyśl też po co tu ludzie zaglądają??? Bo raczej nie szukają tu mizerii na taśmę barca+bayern+real+psg....
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Witam,
Podawałem dziś typ w dziale &quot;Typy Dnia&quot; i nie podałem kursu.
Mecz: Tottenham-Aston Villa, Typ: Tottenham i over 2,5, Kurs 2,1
Proszę o edycję posta i dodanie kursu.
Z góry dziękuję.
Poprawione//psotnick
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dlaczego mam wyłączoną sygnaturę? Można ją włączyć? Chcę dodać tylko: „ Lepiej wygrywać mniejszą kasę regularnie, niż większą raz na ruski rok” - Bez linków.. Dzięki.

Sam sobie możesz to ustawić przecież: Panel użytkownika &gt; Ustawienia &gt; Edytuj sygnaturę
//psotnick
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Proszę o dopisanie bukmachera do mojej analizy - Bet365
Coś się pochrzaniło przy wrzucaniu typu
link - http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-11-2015-wtorek-126503-3.html#post5730528
@up
bukmacher - Bet356 ????
Mam prośbę: zacznijcie w końcu czytać poprzednie posty w tym temacie, bo już nudne się robi powtarzanie po kilka razy tego samego na tej samej stronie...
Buk jest dokładnie widoczny, wyłącz Adblocka to dla ciebie też będzie.
//psotnick
 
M 38

miechal89

Użytkownik
Dodawałem post do typów na dziś na 22:30 jednak zbyt długo pisałem dlaczego typuje tak a nie inaczej i mecz rozpoczął się w momencie dodawania typu. Prosze o jego usunięcie.
Zrobione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom