>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

drago 108

drago

Użytkownik
Oczywiście, że się nie obraziłem, bo i niby czemu? ;) Zawsze też uważałem, że z dyskusji (nie mylić z kłótnią) można wyciągnąć najlepsze wnioski.
Jeżeli chodzi o podawanie tego samego typu w obu pojedynkach to:
Skoro jest zasada stawiania płaskiej stawki na zakład w wysokości 100j, to jest to swoistym obejściem tej zasady w odniesieniu do ogólnej punktacji (w przypadku, gdy obydwa pojedynki będą wygrane).
Nabiera to szczególnie wymiaru, gdy decydującym czynnikiem jest suma (czy też średnia) - masz świetny typ o kursie 3 i go trafiasz - zyskujesz 400j (za jeden typ), a to już jest troszęczkę, czy ja wiem - może &quot;naciągane&quot;.
Jeżeli ktoś będzie miał dobry tydzień i trafi kilka ładnych kursów i skończy z bilasem np. 700j, automatycznie będzie miał ich 1400j - duża zaliczka. I znowu będzie to preferować pewien styl gry.
I na końcu takie porównanie - to tak jakby toczyć pojedynek bokserski i jednym uderzeniem zadawać cios dwóm rywalom... Skoro jest narzucona płaska stawka, to czemu jest dozwolona podwójna korzyść z zakładu?
No też prawda. Ale pewniaki nie zawsze w chodzą... przekonałeś mnie jestem za nie tym zeby nie podawac tego samego typu w obydwu pojedynkach...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja teraz to wogóle nie mam pojęcia czy gramy normalnie od jutra nowe pojedynki czy czekamy aż będzie już listopad ? a jak gramy normalnie na przełomie pazdziernika i listopada to będzie sie liczyć do jakiego miesiąca ?
z góry dzięki za odp. ????
 
robert9990 0

robert9990

Użytkownik
Ja teraz to wogóle nie mam pojęcia czy gramy normalnie od jutra nowe pojedynki czy czekamy aż będzie już listopad ? a jak gramy normalnie na przełomie pazdziernika i listopada to będzie sie liczyć do jakiego miesiąca ?
z góry dzięki za odp. ????
Wystarczy przeczytać regulamin.
Do następnego.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
23. Pojedynek musi rozpocząć się w danym miesiącu by został zaliczony do klasyfikacji miesiąca. Pojedynek musi się również kończyć w danym miesiącu. Gdy koniec pojedynku przekracza np. miesiąc wrzesień wliczany będzie do miesiąca października.
Trochę niejasny jest ten punkt. Najpierw napisane jest, że pojedynek musi rozpocząć się w danym miesiącu by był liczony a potem, że jeśli trwa na przełomie miesięcy jest liczony do tego, w którym się kończy.

Proszę o wyjaśnienie, bo założyłem już dwa tematy na kolejne pojedynki od jutra do 4 listopada...
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Trzeba jeszcze przeczytać dokładnie ;)
Akurat w tym punkcie regulamin sam sobie przeczy (co w rezultacie prowadzi do tego, że takie pojedynki nie można zaliczyć do żadnego z miesięcy...)
Poza tym, skoro mają być zmiany w regulaminie (między innymi ograniczenie kursu i wiele innych...), to i tak pojedynki prowadzone według &quot;starych&quot; reguł nie będą mogły sie liczyć...
Oczywiście w tej kwestii (czy pojedynki powinny sie zaczynać od jutra) powinni wypowiedzieć się organizatorzy ;)
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Moim zdaniem jest jasne ze tydzien 29-4 jest zaliczany do listopada, tak zrozumialemz regulaminu, gdyż na zdrowy rozum to 1 tydzień listopadowych typów dopiero skonczyłby sie 11 listopada jakby na połowie? bezsensu...

A tak bedzie tak październik:
1-7
8-14
15-21
22-28

4tygodnie

listopad:

29-4
5-11
12-18
19-25

4 tygodnie

jak widac mieszanie ze 29-4 bylby zaliczany do października to według mnie byloby dziwne, oczywiscie jeden z drugim miesiącem nie mają nic wspolnego ale przejrzyście jest ze są 4 tygodnie typowań w miesiącu.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Punkt 23 regulaminu:

23. Pojedynek musi rozpocząć się w danym miesiącu by został zaliczony do klasyfikacji miesiąca. Pojedynek musi się również kończyć w danym miesiącu. Gdy koniec pojedynku przekracza np. miesiąc wrzesień wliczany będzie do miesiąca października.

Zgadza sie Marcin ze sam go nagniesz zastanawia mnie tylko DLACZEGO? Co jest warte dluzsze przedłuzenie regulaminu jest warto to ze KTOS PRZYFARCI Z KURSEM I WSKOCZY NA PUDŁO?
Regulamin liczenia bilansów trzeba zmienic (moją wersję masz) jednakze nie rozumiem dlaczego mamy przejechac jeszcze jeden tydzien starym regulaminem co jest bezsensu...ja mam bilans, robert lider ma bilans, Jaca ma bilans i teraz następny tydzien dla nas jest bezsensu gry gdyz jedyne co to odpuscic bo mozna zepsuc sobie bilans.

Więc nie dość ze naginamy regulamin to jeszcze robimy &quot;drogę wejściową&quot; dla osób ktore grają teraz kursy 26 czy jest sens? Pytam czy jest sens? Zobacz co sie dzieje w tematach ludzie walą takie kursy ze głowa boli dlatego wzywam ponownie Marcin Ciebie byś jeszcze raz przemyslal decyzję, bo teraz zacznie sie granie &quot;na hurra&quot; zeby coś osiągnać istna PARANOJA, to juz nie zrobi sie konkurs tylko kto bedzie miał farciocha czy na tym to polega?

Moim zdaniem dziś powinien być koniec tego miesiąca zgodnie z planem i podjęcie decyzji co z regulaminem i ruszamy konkretnie!!

Marcin ponownie wzywam Ciebie zastanów sie, przemysl to co napisałem.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ten konkurs... można określić jednym słowem... Paranoja, śmiech, żal albo inne tego typu zwroty. I to jest prawda. To jest jakieś chore... żeby robić taki konkurs, rozumiem 500zł. do rozdania... nie lepiej zrobić tradycyjny konkurs żeby wszystko było &quot;normalne&quot; czy brnąć pod... wodospad? To dobre określenie brniemy tam gdzie ktoś nam nakaże i tak będzie do dołu i tak i tak.
Jeżeli miałbym mieć jeszcze pojedynek to... wale kursy 100. mam praktycznie 28 typów, i dlaczego jednego mam nie trafić? co z tego że mam może 5 miejsce nie wiem, nie liczę na to bo wiem co sie dzieje nawet nie zaglądając w tematy. Bo każdy może mnie tak wyprzedzić :| To jest chore...
Weźcie zróbcie normalny konkurs a nie takie jaja... bo żygać się chce...
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Moim zdaniem powinno się dac czas prowadzącym i zacząc od PIERWSZEGO
Ja się podpisuje pod tą propozycją - konkurs listopadowy można zacząć od 1-go lub 2-go (przecież w regulaminie nigdzie nie jest napisane, że pojedynek ma trwać od poniedziałku do niedzieli, a jedynie, że ma trwać 7 dni - czemu więc nie zacząć od czwartku, piątku czy soboty?).
Też jestem zdania, że nie ma sensu ciągnąć coś, co jest złe (a większość chyba jednak jest zdania, że obecne zasady są złe).
Oczywiście decyzja należy do Administracji i każdą uszanuję.
 
drago 108

drago

Użytkownik
To chyba trzeba napisać na murze:
&quot;Najgorszym konkursem w historii fb.com jest Challange Bwin&quot;
Trzeba przeprosić tego buka :/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drago
Zmusza Cię ktoś do brania udziału w tym konkursie? NIE! Więc nie lamentuj tak bo zaczynasz mnie wkurw....
Dostaniesz &quot;urlop&quot; to możesz ochłodną Ci emocje. inni w bardziej cywilzowany sposób piszą w tym temacie
Ze względu na to, iż macie co chwile problemy posłuchałem Was i zmieniłem regulamin od 29 października. To na dzień dzisiejszy optymalne rozwiązanie wg mnie i innego usera (maji) ale przypuszczam że znów będą niezadowoleni....
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Chorą sytuacją jest zmiana regulaminu podczas trwania rozgrywek. Nowy regulamin powinien obowiązywać od nowego konkursu. A tak? Podejrzenia o matactwa. Nie chodzi mi o przełom miesięcy. Ale o Łysego...Ładnie go zrobiliście w bambuko..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podczas trwania rozgrywek? Ten miesiąc dobiega końca. Jaca zrobi tabele, pierwsza piątka otrzyma nagrody i gramy od zera.
Wraz z nowym miesiącem każdy zaczyna z równymi szansami. Nie widzę żadnych większych problemów....
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Chorą sytuacją jest zmiana regulaminu podczas trwania rozgrywek. Nowy regulamin powinien obowiązywać od nowego konkursu. A tak? Podejrzenia o matactwa. Nie chodzi mi o przełom miesięcy. Ale o Łysego...Ładnie go zrobiliście w bambuko..
Regulamin przeciez bedzie nowy od tego jak zaczniemy &quot;na nowo&quot;
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Marcin, zaznaczyłem, że chodzi mi o Łysego...Zmiana o konieczności rozegrania 4 pojedynków w miesiącu zapadła w trakcie trwania rozgrywek...
No cóż.. 22 pkt regulaminu CBwin was ratuje. Ale swoją drogą to....
 
ventola 0

ventola

Użytkownik
3. Pojedynek trwa równo tydzień (7dni). Wszystkie muszą zakończyć się w 7 dniu rozgrywanego pojedynku, do godz. 24:00
Ok, ale kiedy następuje rozliczenie? Nie wiem czy za miesiąc, kwartał, tego nie ma już w regulaminie. Domyślać się można, ale po co?
 
Do góry Bottom