>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

M 15

maja81szn

Użytkownik
Druga sprawa, typy MGPW

MGPW - Lads From Szczecin

1.Widzew L.-Odra Wodz. - 2 2,80 2007-05-19, 18:00 1 Liga Polska
2. Wolfsburg-Werder B. 2 2,05 2007-05-19, 15:30 1 Liga niemiecka
3.Lech P.-Legia W. (over2,5) 1,80 2007-05-19, 19:30 1 Liga Polska

Co do 3 typu to post wyżej, co do 2 mam wątpliwości jeszcze większe, zawyżony kurs...typy zostały podane o ok 14:30 w tym momencie kurs wynosił 1,95 i spadl na 1,90 przed spotkaniem o 15:15 , regulamin mówi o screenach, mam zasadę nie wchodze w coś i nie zaczynam czegoś czego pewny nie jestem!! Na 10000000000000000000000000000% nikt nie posiada screenu z Bettson ze taki kurs był .

Po to jest to forum zeby wyjaśniać niezgodności. Czekam na decyzje w tej sprawie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie oszustów szukajcie sobie gdzie indziej kursy takie były właśnie w Betsson !! Fakt jest taki wygraliśmy a poprostu teraz osoby które przegrały doszukują się dziury w całym chciałbym również przypomnieć Tediboyzowi o zakładzie jaki zawraliśmy więc czekam na coś ???? PozdrawiaM !|


Post miałem przygotowany 1 h szybciej czekałęm na typ od Foxa ktory może to potwierdzić jak i również Marcin-Odra o tamtej godz. wynosił kurs 2,05 !!!
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
tedi już, żeśmy o to zadbali... ;] toć pisaliśmy, że nikt nas nie oszuka... i po co to wszystko... ludzie trochę honoru
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Panowie oszustów szukajcie sobie gdzie indziej kursy takie były właśnie w Betsson !! Fakt jest taki wygraliśmy a poprostu teraz osoby które przegrały doszukują się dziury w całym chciałbym również przypomnieć Tediboyzowi o zakładzie jaki zawraliśmy więc czekam na coś ???? PozdrawiaM !
prosimy o screeena
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie oszustów szukajcie sobie gdzie indziej kursy takie były właśnie w Betsson !! Fakt jest taki wygraliśmy a poprostu teraz osoby które przegrały doszukują się dziury w całym chciałbym również przypomnieć Tediboyzowi o zakładzie jaki zawraliśmy więc czekam na coś ???? PozdrawiaM !
prosimy o screeena
Łysy a ty czego się czepiasz:&gt; Skąd teraz ci screen mam wziąść :&gt; więc uspokój swój temperament troche :]
 
Z 0

zulw1

Użytkownik
maja ma racje kurs zawyzony mecz taki sam jak rywale dali ciekawe dlaczego was teraz nie wyżucą to jest właśnie oszustwo i to chamskie wobec innych druzyn. Każdy jest zdania że kurs: był mniejszy niż 2.05 tylko wy się upieracie super konkurs oszustów
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
maja ma racje kurs zawyzony mecz taki sam jak rywale dali ciekawe dlaczego was teraz nie wyżucą to jest właśnie oszustwo i to chamskie wobec innych druzyn. Każdy jest zdania że kurs: był mniejszy niż 2.05 tylko wy się upieracie super konkurs oszustów
Powiem krótko osoby które teraz mają pretensje są poprostu zazdrośni , Mecz podaliśmy ten sam ale to oznacza że poprostu go niema więc mamy 2 typy dzięki którym już praktycznie wygraliśmy więc w czym problem :&gt; nadal nie rozumiem , Kurs o godz. 13:53 bo otej ten post chciałem wstawić był taki ! Więc nie rozumiem apelacji nie których z was
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Człowiku przgerałes i to z kretesem bo podałes taki sam mecz jak ja, jesteś żałosny człowieku. Zauwaz zioem kze mój 3 mecz sie jeszcze nie zaczął a jak wejdzie to wygramy 5-4 ale to nie zmienia faktu, że dla mnie podanie tego samego meczu to najmniej minus 3 bramki dla was
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Panowie oszustów szukajcie sobie gdzie indziej kursy takie były właśnie w Betsson !! Fakt jest taki wygraliśmy a poprostu teraz osoby które przegrały doszukują się dziury w całym chciałbym również przypomnieć Tediboyzowi o zakładzie jaki zawraliśmy więc czekam na coś ???? PozdrawiaM !
prosimy o screeena
Łysy a ty czego się czepiasz:&gt; Skąd teraz ci screen mam wziąść :&gt; więc uspokój swój temperament troche :]
Człowieku kurs był 1.90 nie masz screena ? nie ma sprawy ja mam dowód jaki był kurs i jestem spokojny, ale, że nawet moderator stara się wykręcić wałka ???? szok
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Powiem ci krótko wałki to mozesz sobie sam kręcić ja równiez sprawdzałem kurs więc nie rouzmiem twojej aluzji, I jeżeli zaraz się nie uspokoisz to ja cię uspokoje ! Bo zaczynasz przesadzać
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Powiem ci krótko wałki to mozesz sobie sam kręcić ja równiez sprawdzałem kurs więc nie rouzmiem twojej aluzji, I jeżeli zaraz się nie uspokoisz to ja cię uspokoje ! Bo zaczynasz przesadzać
Haha, no i co zaczynasz się bać ?! poczekamy na Marcina i sprawa się wyjaśni, zobaczymy kto będzie miał rację.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Łysy mam prośbę zamieść ten screen na fotosiku i wrzuć linka tutaj wtedy wyjaśni się 1 sprawa ale nadal zostaje problem podania tego samego meczu (przypominam ci doberman, że to nasz 2 mecz i ty 2 raz to zrobiłeś)..

a mnie już nagrodził warnem ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Spoko ja również czekam na Marcina ???? I zobaczymy efekt tego

Aha żeby nie robić śmietnika zapraszam na rozmowe na GG
 
Z 0

zulw1

Użytkownik
Panowie żaden problem zachwilę zadzwoni się do betssona lub napisze i się dowiemy jaki kurs był i jestem pewien że poniżej 2.00
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Panowie oszustów szukajcie sobie gdzie indziej kursy takie były właśnie w Betsson !! Fakt jest taki wygraliśmy a poprostu teraz osoby które przegrały doszukują się dziury w całym.

Post miałem przygotowany 1 h szybciej czekałęm na typ od Foxa ktory może to potwierdzić jak i również Marcin-Odra o tamtej godz. wynosił kurs 2,05 !!!
Doberman powienienes wiedziec ze nie robie nic jak jest wszystko oki, podałes typy o 13:37, ja o 12:58, miales przygotowane typy od godziny jak mowisz czyli od kolo 12:30, to Cie teraz miło zaskocze ale od 12 slęczyłem nad Betssonem jeździłem w ta i spowrotem szukając kursów 2,05 - 2,15 na 3 gole i widzialem ile było na werder i to nie było na 2 gole, nie mozesz miec screena i nie masz bo takiego kursu nie było, a jak podałem typy o godz 12:58 gdybys potem chcial podac na werder to wtedy wynosi 1,95 i spadł na 1,90 takze skąd wziąłes 2,05 nie mam pojęcia, mam nawet rozmowe na gg człowieka który chciał mi podac typ na werder ale nie mógł gdyz nie był na dwie bramki, według regulaminu MUSISZ MIEC SCREEN . Nie masz to typ sie nie liczy.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Łysy mam prośbę zamieść ten screen na fotosiku i wrzuć linka tutaj wtedy wyjaśni się 1 sprawa ale nadal zostaje problem podania tego samego meczu (przypominam ci doberman, że to nasz 2 mecz i ty 2 raz to zrobiłeś)..

a mnie już nagrodził warnem ????
Linka już mam, ale na razie nie będę nic umieszczał. Jeśli Marcin zażąda dowodów to oczywiście wtedy wrzuce. Czekajmy cierpliwie
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Z góry powiem tak dzięki wam maja81, łysy i zulw za poparcie i znalezenienie czegoś o czym w ogóle nie miałem pojęcia ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Z góry powiem tak dzięki wam maja81, łysy i zulw za poparcie i znalezenienie czegoś o czym w ogóle nie miałem pojęcia ????
Luz to leży także w naszym interesie, poprostu to mi się od razu rzuciło w oczy kurs na Werder 2.05 ???? i doszedłem do wniosku, że nikt już nie zrobi wałka w tej fazie konkursu ;-) albo każdy wie jak to się skończy. Były wałki w grupach teraz dość !!
 
Do góry Bottom