>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Słuchaj, ktoś musi podliczać, robić tabele i dbać o porządek w działach. Od tego są moderatorzy.
Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do uczciwości + masz dowody na jego (lub innego moda) nieuczciwość proszę o przedstawianie ich. Na pewno je przedyskutuje. Ja jestem pewien na 99% że takich dowodów nie masz.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Taka mała propozycja, może w końcu Marcinie zakażesz moderatorom brania udziału w konkursach, żeby nie było taki akcji jak ta tutaj i kilka innych wcześniej. To nie pierwszy raz kiedy ktoś zarzuca moderatorom stronniczość. Wierze, że sytuacja gdy moderatorzy nie biorą udziału w konkursach spowoduje zmniejszenie niepotrzebnych napięć, natomiast gdy mod bardzo chce brać udział w konkursie niech zrzeknie sie swoich przywilejów, takie jest moje zdanie na ten temat.
A ja proponuje takich jak ty ,którym ciagle cos nie pasuje dawac na czarna liste konkursową i bedzie spokój.
Po drugie moderator robi bardzo duzno na forum i co nie może sie pobawic w konkursie....
po trzecie jak Marcin napisał tu mają tylko dostep modzi z MT ,dodatkowo jest pokazana edycja potów na dole jak by ktos nie zauważył u kazdego.
po czwarte może byscie nareszcie docenili trud moderatorów i administratorów w ogarniciu konkursu!!!
Proponuje sie nad tym co powiedziałem zastanowic zwłaszcza nad ostatnim....Polacy...
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dobra ujme to inaczej, dlaczego doberman90 uczestnik konkursu jest modem działu?? Tak samo jets z Wiślakiem w konkursie &quot;Typy dnia&quot;, wydaje mi sie że gdyby oni utracili mozliwość moderowani konkursów w których biorą udział ograniczyło by to ilość podejrzeń o nieuczciwość.
Najpierw daj z siebie wszystko i pokaż na co Cię stać.Pewnie nawet nie liczysz się w tych konkursach i zarzucasz moim kolegom, że kantują.Poziom trudności konkursów jest wyższy dzięki temu, że bierzemy w nich udział. Jak zwykły user pokona moderatora to jest większa radość i dowartościowanie.Jeśli tak bardzo chcesz to powołaj komisję śledczą ds. moderatorów na pewno nic nie znajdziesz.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
A ty co sie pieniesz ja sie tylko kulturnie pytam czemu tak jest a ty odrazu z pretensjami weź sie ogarnij zdeczka
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Najpierw daj z siebie wszystko i pokaż na co Cię stać.Pewnie nawet nie liczysz się w tych konkursach i zarzucasz moim kolegom, że kantują.Poziom trudności konkursów jest wyższy dzięki temu, że bierzemy w nich udział. Jak zwykły user pokona moderatora to jest większa radość i dowartościowanie.Jeśli tak bardzo chcesz to powołaj komisję śledczą ds. moderatorów na pewno nic nie znajdziesz.
nie mam oco byc zazdrosny bo akuratnie doberman dostał odemnie baty chciałem tylko sie dowiedziec czemu jest tak a nie inaczej ale widocznie za dużo bym chciał wiedzieć... A co o tego czy sie nie licze to sprawdź dokładnie bo coś mi sie grubo wydaje że jesteś w błedzie
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dobra ujme to inaczej, dlaczego doberman90 uczestnik konkursu jest modem działu?? Tak samo jets z Wiślakiem w konkursie &quot;Typy dnia&quot;, wydaje mi sie że gdyby oni utracili mozliwość moderowani konkursów w których biorą udział ograniczyło by to ilość podejrzeń o nieuczciwość.
Najpierw daj z siebie wszystko i pokaż na co Cię stać.Pewnie nawet nie liczysz się w tych konkursach i zarzucasz moim kolegom, że kantują.Poziom trudności konkursów jest wyższy dzięki temu, że bierzemy w nich udział. Jak zwykły user pokona moderatora to jest większa radość i dowartościowanie.Jeśli tak bardzo chcesz to powołaj komisję śledczą ds. moderatorów na pewno nic nie znajdziesz.
nie mam oco byc zazdrosny bo akuratnie doberman dostał odemnie baty chciałem tylko sie dowiedziec czemu jest tak a nie inaczej ale widocznie za dużo bym chciał wiedzieć...
Hm okaże się w rewanżu tymrazem sam dostaniesz &#39;&#39;Baty&#39;&#39; i jeżeli polecą kolejne oszczerstwa z twojej strony i kłamstwo grozi nawet wykluczeniem drużyny z konkursu więc zastanów się następnym razem co piszesz zalecam !
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
o losie mi tylko o taka mala rzecz ze np. w betsson legaue gdzie gra doberman podliczął by typy wislak i na odwrót tamn gdzie gra wislak ktoś inny moderuje. Tylko mnie jeszcze nie pobijcie przypadkiem.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie widze powodu czemu mialbym nie brac udzialu w TD :/ Dobry jestes :-?
Jesli masz jakis powod/dowod, napisz tutaj publicznie przy calym forum, ja nie mam sobie nic do zarzucenia i sie nie obawiam twoich pseudodowodow.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Witam,
w podliczaniu 2 kolejki nastąpiła pomyła...
W meczu Kaczory - JWP Mafia powinien być wynik 3:2 (a nie 0:2 !!!). W meczu Polonia Bytom -Jagiellonia, trafiliśmy 3 gole.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
PANOWIE jak to jest? Jakim to trzeba być &quot;czlowiekiem&quot; . Juz raz druzyna FC TYPER na nas zrobiła wałek i wyleciała, złamała 4 punkt regulaminu!!!!!!!!! Teraz druzyna REAL MADRYT CASTILLE ZROBIŁA TO SAMO!! ŻĄDAM W TRYPIE NATYCHMIASTOWYM USUNIĘCIA TEGO ZESPOŁU!! OTO DOWODY , OBECNIE ICH TYPY WYGLĄDAJĄ TAK PO EDYCJI:

kolejka 3
Real Madryt C. Crazy Typers

Wszystkie mecze na 16 maja

1 Fińska Veikkausliga godz 17:30 TPS - FC Lahti typ 1 kurs 3.75 ( 3 bramki)
2 Fińska Veikkausliga godz 17:30 FC Jaro - KooTeePee typ 2 kurs 3.5
3 Slovakian Corgon Liga Play-Off godz 19:30 FC Nitra - Slovan Bratislava typ x kurs 3.05


KOLEGA WLAZLY ZROBIŁ PRZY WPISYWANIU WYNIKOW ZAMIENIŁ PRZY PIERWSZYM TYPIE Z 2 Z LAHTI NA 1 na turku !!!!!!! SKANDAL !! Frajerstwo pierwsza klasa!! Panowie Doberman i Marcin to sprawdzą i podejmą kroki. Nikt nie będzie wałkował druzyny w której występuje i mnie !! Jaką mam pewność?????? 10000000000000000000000000000%

Druzynie Real Madryt Castilla dziekujemy!!
 
beau 1

beau

Forum VIP
Sam widziałem dziś że postawili na Lahti nie moze być nic innego jak wykluczenie z turnieju!!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Sam widziałem dziś że postawili na Lahti nie moze być nic innego jak wykluczenie z turnieju!!
Jak już będzie wykluczenie to anuluje się od nich mecze a co za tym idzie pkt czy znowu każdy walkower albo co :?: ????
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Nie chce rozpętać nowej wojny ale mam propozycje do moderatorów. Proponował bym aby w nowej edycji BL był brak możliwości edytowania postów a podliczanie bramek zajmował by sie jakoś moderator, który nie brał by udziału w konkursie. Wiem, że może to być strasznie czasochłonne ale wierze w was chłopaki.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie chce rozpętać nowej wojny ale mam propozycje do moderatorów. Proponował bym aby w nowej edycji BL był brak możliwości edytowania postów a podliczanie bramek zajmował by sie jakoś moderator, który nie brał by udziału w konkursie. Wiem, że może to być strasznie czasochłonne ale wierze w was chłopaki.
Rozwiązujemy tutaj inny problem , Ty próbujesz znów drążyć jeden temat więc uważam go za zamknięty będzie edycja będzie się myśleć a tymczasem ???? Sugestie w kwesti następnej edycji i zasad zostaw dla siebie.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Panowie proponuje wysłuchać samego wlazłego jeszcze dlaczego tak postąpił i czym się kierował
Niewiem poco sie ma tlumaczyc, jesli zedytowal typ po meczu to OUT i tyle. Mysle ze powinna byc sprawiedliwosc, jeszcze jak jestesmy juz na najwyzszym szczeblu rozgrywek.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Przepraszamy rzeczywiście tak było jeden z naszych zawodników wystawiał typy i dawał plusy my z kolegą byliśmy na meczu więc należy się wam walkower 3:0 przyjmujemy to i przepraszamy
 
Do góry Bottom