>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie, jak sama nazwa wskazuje możecie pisać o propozycjach i sugestiach. Każde wasze zdanie weżniemy pod uwagę i w określonym czasie rozważymy.
Możecie również tutaj pisać, jeżeli macie jakieś pytania lub niezgodności dotyczące konkursu i jego funkcjonowania

Mam nadzieje, że konkurs wam się spodoba

Pozdrawiam

 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Sadze że niedługo po zapisach ,ustali sie co i jak.Ale wąłsnie jak wiślak mówił zagladaj na forum ,tak bedzie nalepiej.Bedzie to tez zależało ile ruzyn sie zgłosi i jak to bedzie rozplanowane.Jadnak bedziemy chcieli wystartowac jak najszybciej ,bo już zostało nie tak wiele meczów.

poZdrawiam
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Przeczytałem cały regulamin i nie czaje jednego, albo jestem dzis jakis tepy albo jakoś to zostało niepomyslane.

Otuz pisze, że utworzycie 4 ligi i druzyny zostaną rozlosowane do lig. Noi ja se znajde z moją drużyną w 4 lidze i juz jest po ptokach, bo piszecie, ze spada sie do niższej ligi albo że4 się awansuje, no to jakim cudem jest się dostac z 4 do 1 ligi? Ci co sa w perwszej lidze to nigdy nie spadną do 4. etc. Mysle, że ligi powinny byc równorzędne a nie wyzsza niższa, chyba ze na początku sa jakies eliminacje, według którycj utworzycie ligi.

Kompetnie tego nie czaje, pewnie cos pomieszałem ale wyjasnijcie bo ja sie tu gubie i moje czeluści umysłu tego nie pojmują.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy 4 drużynach do awansu roszady będą bardzo duże. Przecież będą 2 kolejki w tygodniu. A lig na pewno nie będzie 4, bo tyle drużyn się nie uzbiera. Z 3-5 razy będą cztery drużyny spadać i awansować, więc będą w miarę równe szanse.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
ale jak będzie mało drużyn to przecierz można je podzielić na grupy np.

1 Grupa 2 Grupa i drużyny może było by 8 zespołów na 1 grupę czyli 16 razem. no i 4 drużyny z każdej grupy awansowały by dalej i systemem pucharowym można by było rozegrać półfinał i finał no i mecz o 3 miejsce później. to nie jest taki zły pomysł mogło by być więcej drużyn czyli więcej grup. Fajnie to organizujecie podoba mi się to ;) dzięki
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pomysł nawet może i niezły ,ale tu chodzi o lige .Moim zdnaiem takie rozwiazanie jest srednie bo chodzi żeby potem kontynuować ta &quot;zabawe&quot; .Sadze ze te spadanie i awans jest bardzo dobry.
 
Z 0

zulw1

Użytkownik
Siema napisaliście że w piątek koniec zapisów. To kiedy zacznie się pierwsza kolejka może być ona w sobotę i niedzielę?Czy raczej później?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
no hej uważam, że losowanie grup jest niesprawiedliwe i przynajmniej mało rozsądne,
no nikogo nie chcę obrażać i nikogo wyróżniać, ale widać po drużynach (jak to z drużynami bywa :mrgreen: ) są lepsze i gorsze,
moim zdaniem jedną z idei zabawy jest jednak wyrazine podawanie dobrych typów dla wszystkich ( z czego te forum słynie ), w pierwszej lidze powinny być potencjalnie lepsze drużyny, dalej słabsze, jak to jest w świecie prawdziwym, no bo jak to by wyglądało i jaki sens by miało by drużyna ze składem &quot;filip r2 jacques puzon&quot; zaczynali od III ligi to śmieszne i niepoważne, moim zdaniem punkt regulaminu powinien brzmieć, że to administratorzy i moderatorzy kwalifikują drużyny do lig analizując ich siłę wg dokonań ich członków na forum, ewentualnie można nagradzć aktywność i sumować posty oddane przez członków drużyn i tak powstanie swoisty ranking, albo coś podobnego bo losowanie to jest przynajmniej dziecinne i ni czemu i nikomu nie będzie służyć ...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Kurde sorki ze post pod postem ale zapomniałem ze nie mam tu edycji.A wiec tak miało to byc ze ktos lepszy do 1 ligi jednak jest duzo ludzi którzy nie podaja typków n.p lub mogli by sie lekko oburzyc.Z tego co rozmawialem z Marcinem to miało to byc wedłóg kolejnosci &quot;kto pierwszy ten lepszy&quot; alby nikogo nie urazic.

poZdrawiam
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Horoskop napisał/a:
no hej uważam, że losowanie grup jest niesprawiedliwe i przynajmniej mało rozsądne,
no nikogo nie chcę obrażać i nikogo wyróżniać, ale widać po drużynach (jak to z drużynami bywa ) są lepsze i gorsze,
moim zdaniem jedną z idei zabawy jest jednak wyrazine podawanie dobrych typów dla wszystkich ( z czego te forum słynie ), w pierwszej lidze powinny być potencjalnie lepsze drużyny, dalej słabsze, jak to jest w świecie prawdziwym, no bo jak to by wyglądało i jaki sens by miało by drużyna ze składem &quot;filip r2 jacques puzon&quot; zaczynali od III ligi to śmieszne i niepoważne, moim zdaniem punkt regulaminu powinien brzmieć, że to administratorzy i moderatorzy kwalifikują drużyny do lig analizując ich siłę wg dokonań ich członków na forum, ewentualnie można nagradzć aktywność i sumować posty oddane przez członków drużyn i tak powstanie swoisty ranking, albo coś podobnego bo losowanie to jest przynajmniej dziecinne i ni czemu i nikomu nie będzie służyć ...
w pewnym sensie masz racje, druzyny z &quot;potencjalem na papierze&quot; powinny byc rozstawione ale z drugiej strony nie mozna z gory zakladac ze druzyna zlozona z ludzi ktorzy dopiero zaczna pisac na forum nie bedzie dobrze typowac

POZDRAWIAM!!
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
fcbialas i kaczor macie rację, tylko teraz kto pierwszy ten lepszy to nie teraz bo takie uwagi powinny być podawane na początku, a że nie można nikomu odbierać szans, bo jest dobry a nie pisze, nie podaje typów, a i by nie podawał gdby szansa na kasę się nie pojawiła :!: może kogoś obrażam, ale ile by było zgłoszeń do konkursu o honor :?: czemu nie promować aktywnych, niech to będzie im nagrodą a innym zachętą, proste. taka organizacja nikogo nie powinna krzywdzić, tylko dać do myślenia.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Według mnie najlepszą opcją było by utworzenie drużyn po przez losowanie co dało by teoretycznie wszystkim równe szanse na zdobycie najlepszego wyniku a nie dobieranie się np trzech osób które świetnie radzą sobie w typowaniach a większość tak włąśnie robi.W przypadku osoby która wypieła by się na reszte wstawiany był by user z listy rezerwowej.Tak jak ktoś wyżej napisał jest to ZABAWA!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Proszę Moda o zmienie w poscie sutek18 w zgoszeniu druzyn napisał :
3.sutek zmiencie na sutek18 bo wpsiał mój nick zamiast swojego.Ja tez zgłaszam druzyne zeby nie było nieporozumien
Z góry dzięki

pzdr :spokodfhgfh:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jak wstawić logo drużyny??? :przeklina:
jak masz gdzies go w necie n.p to robisz masz przycisk Prtsc Sysrq na gorze klawiatury nacistasz to potem wchodzisz n.p w painta i robisz wklej potem sobie wycinasz to co cie interesuje.Nastepnie zapisujesz ,wchodzisz n.p na http://img360.imageshack.us/ bierzesz przegladaj wybierasz odpowiedni plik i dajesz host in.Potem majac taki plik. po wgraniu sie usuwasz url czyli

a pili ma wygladac tak

na koncu dałem spacje bo by sie wstawił obrazek ale tam nie moze byc spacja.

poZdrawiam jak bedziesz miec jakies kłopoty zapraszam na gg.
 
Do góry Bottom