>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

M 15

maja81szn

Użytkownik
Ja mam propozyjce może 5 drużyny tabeli A i B zagraja baraże o wejście do 9 turnieju? Będzie napewno ciekawie. Tylko nie wiem czy będzie na to czas
Za ten pomysł :zoltakartka: a co na to powiedza druzyny, które zajeły 6 i 7 miejsce? Zacznie sie ogólny protest ekip które nie zajeły 5 miejsca w dół i prostet ekip powyżej 5 miejsca gdyz po co im kolejny przeciwnik :grin: pomysł moim zdaniem słaby :jezora:
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Kurde ludzie ja Was nie rozumiem odnośnie tych walkowerów Przykładowo jeśli jakaś drużyna teraz będzie miała awans i zdobędzie go w czysto sportowy sposób .... A następnie zacznie się wyliczanie walkowerów i szukanie różnych błędów i drużyna ta straci na rzecz innej drużyny miejsce w pierwszej czwórce to wtedy możemy równie dobrze zapytać gdzie jest sprawiedliwość... W ten sposób pretensje będzie miał każdy i życzę powodzenia w szybkim i pomyślnym wyjaśnieniu które drużyny awansują
Jesli druzyna gra pierwsze 3-4 kolejki i w tym czasie urywa komus punkty a potem do konca oddaje walkowery to to jest wlasnie niesprawiedliwe, pozatym walkowery dostana wszyscy wiec nie wiem w czym problem, bo liczys sie beda mecze bezposrednie z zainteresowanymi druzynami wiec jesli ktos bedzie mial przejsc dalej to i tak przejdzie... A po przeczytaniu tego co napisales to widze ze mamy rozne definicje sprawiedliwosci ;-)

Ale i tak pozdro! :mrgreen:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
W mojej drużynie jedna osoba robiła przekręty... Nikt z nas w druzynie nie wiedział czyli ja i lencio) a my przez to &quot;cierpimy&quot;. My z lenciem gralismy fair-play a jestesmy zdyskwalifikowani wszyscy..
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W mojej drużynie jedna osoba robiła przekręty... Nikt z nas w druzynie nie wiedział czyli ja i lencio) a my przez to &quot;cierpimy&quot;. My z lenciem gralismy fair-play a jestesmy zdyskwalifikowani wszyscy..
&#39;&#39;Jeden za wszystkich , wszyscy z jednego&#39;&#39; Trudno takie dobraliście sobie partnera my teraz nie będziemy wyciągać kto co i jak
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
No i dyskwalifikacja FC Typer przez RADĘ BEZSTRONNYCH...
Skąd mam wiedzieć, że nie jest to spisek adminów dzięki któremu w/w Doberman utrzymał się w Champions... i tylko on na tym skorzystał.

Oskarżono, skazano, wyrok wykonano a dowodów nikt nie zobaczył (historia rodem z PRL).
Tutaj zabiore głos :mrgreen: nie jest to spisek, złamany punkt 4 regulaminu przez FC Typer, nawet jeden z zawodników tej druzyny, kiedy zobaczył dowody co zrobił? Wyraził sie dość jasno o tym kto robił &quot;wałki&quot; ze gdybym cytował to trzeba byłoby wykropkować, jesli chcesz dowodów no potwierdzenie wiesz gdzie mnie znaleźć :grin: są tak mocne jak pozycja Leo na stanowisku trenera Reprezentacji Polski :mrgreen:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Gratuluję pomysłu odnośnie wyroku....
heheh... bardzo mnie to rozbawiło. Od 13 kolejki zastanawiałem się co zrobi MGPW. Czy zdarzy się cud? I otrzymałem odpowiedź...

Całe eliminacje do Champians przebiegły w atmosferze ciągłego łamania regulaminu, niedomówień. Do ostatniej chwili nie wiadomo było jak grać, na ile goli, ponieważ admini nie byli w stanie podjąć na czas odpowiednich decyzji o ewentualnych karach i ekipy musiały grać na tzw &quot;przypał&quot; zakładając w marginesie błędu ewentualną karę czyli ostro i ryzykownie...
Przez CAŁE rozgrywki regulamin był (że się brzydko wyrażę) nagminnie olewany (np: drużyny które oddały walkowery powinny zostać wyrzucone na początku rozgrywek), a kiedy drużyna moderatora Dobermana (sam udział w konkursie bezstronnych adminów jest już żenadą a co dopiero &quot;podejmowanie słusznych i nieodwołalnych decyzji&quot;...) zaczęła topić mecz za meczem, przypomniano sobie o regulaminie hehheheehh...

Niestety leniwi admini postanowili pozostawić tabele taką, jaka jest, zamiast rozpisać na nowo wszystkie kolejki czarno na białym i stworzyć nową tabelę, tę SPRAWIEDLIWĄ.

Warto by zadać pytanie czy admini przechowują skany kursów zgodnie z tym, co mówi regulamin.

No i dyskwalifikacja FC Typer przez RADĘ BEZSTRONNYCH...
Skąd mam wiedzieć, że nie jest to spisek adminów dzięki któremu w/w Doberman utrzymał się w Champions... i tylko on na tym skorzystał.

Oskarżono, skazano, wyrok wykonano a dowodów nikt nie zobaczył (historia rodem z PRL).

Ktoś z pierwszej czwórki musiał polecieć... W kolejce 13 przeprowadzono bez powodzenia zamach na Gryf (Doberman chciał nas ukarać stratą punktów w 13 kolejce i -2 gole w kolejce 14 co przekreślało nasze szanse na awans już wtedy hehhehheheh) zostaliśmy ukarani mniej surowo po burzliwej dyskusji (do tej pory nie mam pojęcia w czym była nasza wina...).

Pewnie ten text zostanie wycięty, a moja skromna osoba wyrzucona z forum przez w/w, bo ośmieliłem się splamić nieskazitelną biel naszych adminów, którym słowo SPRAWIEDLIWOŚĆ jest obce, a już na pewno zasnute czerwonym suknem prywaty.

Miłej zabawy. Pozdrawiam.
Fisher zaatakowałes mnie za darmo więc powodzenia ;) Wiesz czym się różnimy my potrafimy przegrywać a ty niestety nie potrafisz , teraz szukasz dziury w całym to my ustaliliśmy regulamin był przestrzegany i będzie a nie teraz ci nie wyszło i próbujesz różnego rodzaju ataków a to ci się niestety nie uda jeżeli masz dalej jakiś problem zapraszam na PW lub GG i wyjaśnimy to bo publicznie brudów takich bezsensownych nie będę bo nie widze problemów które ty tutaj dostrzegasz a moja drużyna awansowała sprawiedliwie !
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
heheheh dla mnie wszystko jest już jasne i nie ma o czym dyskutować...
Miłej zabawy.
PS: A jednak miałem rację, niewygodny post zniknął. heheh
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@fisher77

To ma być akt desperacji? Trzeba umieć przegrywać i umieć wygrywać... Chciałeś werdyktu to masz.
Szkoda mi klawiatury na twoje wypociny, które są jednym wielkim kłamstwem. Jakoś wczoraj nic wielkiego nie miałeś do powiedzenia, a dziś już masz...

Jeżeli prosisz się o bana to daj znać na priv (tylko nie na nick, a na IP, tym razem 2 konta sobie nie założysz)
Poza tym twój post zacytował w całości Doberman, więc wszyscy mogą się pośmiać z twoich oszczerstw ;)
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
@fisher77

... Jakoś wczoraj nic wielkiego nie miałeś do powiedzenia, a dziś już masz...

Jeżeli prosisz się o bana to daj znać na priv
Właśnie z tego powodu NIKT nie może się sprzeciwić lub przedstawić swojego zdania, odmiennego niż zdanie RADY BEZSTRONNYCH..., odważni już dawno są w piachu heheh (znów powtórka z historii PRL)...

...(tylko nie na nick, a na IP, tym razem 2 konta sobie nie założysz)...
a może z blokowej sieci lokalnej klikam i wszyscy użytkownicy z tej sieci mają ten sam IP detektywie SOWA...

Jak już wcześniej napisałem: bez komentarza i miłej zabawy...
Pozdrawiam
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Taka mała propozycja, może w końcu Marcinie zakażesz moderatorom brania udziału w konkursach, żeby nie było taki akcji jak ta tutaj i kilka innych wcześniej. To nie pierwszy raz kiedy ktoś zarzuca moderatorom stronniczość. Wierze, że sytuacja gdy moderatorzy nie biorą udziału w konkursach spowoduje zmniejszenie niepotrzebnych napięć, natomiast gdy mod bardzo chce brać udział w konkursie niech zrzeknie sie swoich przywilejów, takie jest moje zdanie na ten temat.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie mam pojęcia co teraz masz na myśli tym razem. Wszystko jest zgodnie z regulaminem i żadnego naruszania &quot;prawa&quot; przez moderatorów nie ma, nie było i nie będzie.

Moderator to tak jak Wy, użytkownicy forum i chyba mogą mieć takie same szanse wygrać konkurs jak Wy. Może niektórzy mają większą wiedzę w danej dyscyplinie, ale to nie znaczy, że można im zakazywać brania udziału.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Mówię o tym, ze to nie jest 1 przypadek kiedy ktoś zarzuca modom przekręty, więc chyba łatwiej jest zakazać modom brania udziału w konkursach. Mod to raczej nie jest zwykły user bo ja nie mam takich uprawnień jak on...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do tego działu mają dostęp tylko członkowie zaufanej grupy tzw. Mod Team. Normalni moderatorzy nie mogą zmieniać od innych postów tylko swoje (zresztą tak jak Wy).
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Dobra ujme to inaczej, dlaczego doberman90 uczestnik konkursu jest modem działu?? Tak samo jets z Wiślakiem w konkursie &quot;Typy dnia&quot;, wydaje mi sie że gdyby oni utracili mozliwość moderowani konkursów w których biorą udział ograniczyło by to ilość podejrzeń o nieuczciwość.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dobra ujme to inaczej, dlaczego doberman90 uczestnik konkursu jest modem działu?? Tak samo jets z Wiślakiem w konkursie &quot;Typy dnia&quot;, wydaje mi sie że gdyby oni utracili mozliwość moderowani konkursów w których biorą udział ograniczyło by to ilość podejrzeń o nieuczciwość.
Skoro tak sądzisz to kto by to podliczał , Aha i dlaczego sądzisz że jestem nieuczciwy podaj mi chodź jeden argument. Widze jesteś bardzo oto zazdrosny jeżeli chcesz moge zrezygnować ale ty zoobowiązujesz się podliczać wszystko
 
Do góry Bottom