>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
Informuję o edycji postu w 12 kolejce w celu podania spotkania zastępczego, ponieważ spotkanie Westerlo - Std Liege odbędzie się 06.05.2007r. chyba jakiś błąd w bettson jest.

Pozdrawiam
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Informuję o edycji postu w 12 kolejce w celu podania spotkania zastępczego, ponieważ spotkanie Westerlo - Std Liege odbędzie się 06.05.2007r. chyba jakiś błąd w bettson jest.

Pozdrawiam
No właśnie ja też go puściłem i nie bardzo wiem co robić...
Pozwolę sobie przeedytować posta i wystawię coś na zmianę
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Czy Moderator doberman90 podtrzymuje -2 bramki dla DT &quot;Gryf&quot; za złamanie pkt 16 regulaminu?

Jak mniemam ta kara to za to, że wystawiliśmy typ który ma być na sobotę chociaż jakimś cudem był na betssonie w typach na piątek?
Kapnąłem się wieczorem (jak widać po postach z 12 kolejki), kiedy sprawdzałem wyniki i nie znalazłem meczu Belgów Westerlo - Std Liege

I jak się okazuje nie tylko moja drużyna go wystawiła. :sad:

Mam pytanie: jak teraz zostanie policzona kolejka 12? Walkower?
Czy typ sobotni będzie się liczył w 12 kolejce? Bo jeśli nie będzie się liczył, to uważam karę -2 gole w 13 kolejce za mocno niesprawiedliwą, ponieważ NIE Z NASZEJ WINY tracimy szanse na 3pkt w kolejce 12 i na dodatek mamy karę -2 gole na wstępie w kolejce 13.

Jeszcze raz podkreślę, że zaistaniała sytuacja wystąpiła nie z naszej winy, buk wystawił typ z błędną datą, i mam nadzieję że w/w sprawa jest tylko nieporozumieniem.

Proszę o szybkie wyjaśnienie.
Pozdrawiam.
Kapitan DT &quot;GRYF&quot;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Chlopie umiesz CZYTAC ??
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny:
Na początku musi znajdować się informacja o kolejce (czyli która kolejka), oraz z kim rywalizujemy np. Odra Wodzisław- FC Baniocha. Pozostałe informacje:
Data, godzina rozpoczęcia spotkania, liga (tutaj chodzi o ligę piłkarską), kurs, dokładny typ.
Kare dostaliscie bo regularnie nie podawaliscie ani daty,ani ligi ,ani godziny swoich typow! Tu nie chodzi o zadne Westerlo - Std Liege.

re down: Troszke kultury to nie jest wiejskie targowisko tylko forum ;-)
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Umię czytać chłopie...

podałem:

Wczoraj 0:56
12 kolejka
Rodowici Łodzia. - D.T. &quot;GRYF&quot;
20:30 Hannover 96 - Energie Cottbus Niemiecka Bundesliga 3,30 typ:x
15:00 Westerlo - Std Liege Belgijska Jupiler League 2,05 typ:2
20:30 Lokeren - RC Genk Belgijska Jupiler League 1,57 typ:2
fisher77

1#
Przyznaję brakuje Daty spotkania ale po przypisie &quot;Wczoraj 0:56&quot; można po chwili namysłu wywnioskować, że chłop nie dawał typu na dzień do tyłu czyli czwartek tyko stawiał o godz 0:56 w PIĄTEK, i dawał typy na piątek
2#
Energie Cottbus Niemiecka Bundesliga czyli ECNB to wg. Ciebie nowa drużyna niemiecka?
3#
Zerknijcie chłopie na nagminne opisy innych kapel np: Salamandra lub Extreme

To dlaczego kara tylko dla nas??? CHŁOPIE!!!
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Chlopie umiesz CZYTAC ??
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny:
Na początku musi znajdować się informacja o kolejce (czyli która kolejka), oraz z kim rywalizujemy np. Odra Wodzisław- FC Baniocha. Pozostałe informacje:
Data, godzina rozpoczęcia spotkania, liga (tutaj chodzi o ligę piłkarską), kurs, dokładny typ.
Kare dostaliscie bo regularnie nie podawaliscie ani daty,ani ligi ,ani godziny swoich typow! Tu nie chodzi o zadne Westerlo - Std Liege.

re down: Troszke kultury to nie jest wiejskie targowisko tylko forum ;-)
... I popraw chłopie ten typ z 13 kolejki bo nie wiadomo która drużyna stawiała te mecze póki nie ma 15:00 w sobotę i nie dostałeś kary -2gole na wstępie za złamanie pkt 16 regulaminu ...

Bardziej cię denerwuje, jak szukasz kto to postawił tak mądrze, kiedy sobie podliczasz gole swoje i rywali, niż brak DATY spotkania...

hm... Pozdrawiam
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chlopie umiesz CZYTAC ??
16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny:
Na początku musi znajdować się informacja o kolejce (czyli która kolejka), oraz z kim rywalizujemy np. Odra Wodzisław- FC Baniocha. Pozostałe informacje:
Data, godzina rozpoczęcia spotkania, liga (tutaj chodzi o ligę piłkarską), kurs, dokładny typ.
Kare dostaliscie bo regularnie nie podawaliscie ani daty,ani ligi ,ani godziny swoich typow! Tu nie chodzi o zadne Westerlo - Std Liege.

re down: Troszke kultury to nie jest wiejskie targowisko tylko forum ;-)
... I popraw chłopie ten typ z 13 kolejki bo nie wiadomo która drużyna stawiała te mecze póki nie ma 15:00 w sobotę i nie dostałeś kary -2gole na wstępie za złamanie pkt 16 regulaminu ...

Bardziej cię denerwuje, jak szukasz kto to postawił tak mądrze, kiedy sobie podliczasz gole swoje i rywali, niż brak DATY spotkania...

hm... Pozdrawiam
Nie wiem gdzie widzisz problem w Naszych typach ... Punkt 16 regulaminu nic nie mówi o tym żeby zaznaczyć która drużyna stawia :] My mamy obie pogrubione i jest to zgodne z regulaminem ???? Niepotrzebnie panikujesz. Złamaliście regulamin i to niejednokrotnie teraz musicie ponieść tego konsekwencje 8) ... A poza tym po raz kolejny widać jaka jest Twoja wiedza na temat konkursu ???? &quot;póki nie ma 15:00 w sobotę&quot; akurat dzisiaj podajemy typy do 20 ???? To by było tyle na temat ...
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Zwracam honor - sobotnie typy (chyba wyjątkowo) do 20:00, moje niedopatrzenie...
Nie wiem gdzie widzisz problem w Naszych typach ...
A próbowałeś kiedyś podliczać typy innych drużyn? Żeby się kapnąć kim jesteście muszę grzebać po forum, a wydaje mi się że adminom nie o to chodziło kiedy układali regulamin:
pkt 16 Na początku musi znajdować się informacja o kolejce (czyli która kolejka), oraz z kim rywalizujemy ...
Hmm... Macie ciekawą interpretację ...

Nie ma sensu &quot;toczyć piany&quot;. Pojawi się admin i rozstrzygnie (napisze czarno na białym), jestem przekonany, że to jakieś nieporozumienie i chodzi o belgów, o trefny typ z Betssona, który postawiliśmy podobnie jak &quot;Bobasy&quot;...

PS: Szukam skąd tyle zajadłości... i dochodzę do wniosku że trzeba umieć przegrywać z podniesionym czołem...
&quot;Gryf&quot; pozdrawia &quot;Kaczorki&quot; ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Powiem krótko o tej sprawie jeżeli łamaliście regularnie regulamin musicie ponieść konsekwencje i poniesiecie ją w tej kolecje, Poprzednia zostanie zaliczona ale niewiadomo jeszcze dokładnie jak przedyskutujemy to wspólnie z Marcinem. Sprawa ostrej kłótni która wywołaliście narazie nie będzie ponosiła do konsekwencji ale kolejnym razem pewnie to zrobie bo nie będę tolerował kłótni nie potrzebnych tyle odmnie pozdrawiam,
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Czy wszystkie drużyny, które łamią regulamin w pkt 16 zostaną ukarane?
Jest ich nie mało, prześledziłem typy wszystkich kolejek pod tym kątem.
Brak daty wydaje mi się błachym powodem i do tej pory NIKT nie zwrócił na to uwagi...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostateczny werdykt sędziów:

W 12 kolejce dostajecie -3 bramek za:
-edycję i zmianę typów po czasie (po godz. 15)

W 13 kolejce minus 2 bramki macie anulowane. Pamiętać jednak o tym, co ma się znajdować w postach!!

Wyrok jest prawomocny i nie można się odwoływać.
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Wyrok przyjąłem... :sad:

Zgłaszam naruszenie regulaminu przez zespół Salamandra w pkt 16 regulaminu, typy z kolejki 13. Podobnie w kolejce 12.

Zgłaszam naruszenie regulaminu przez zespół Extreme Team w pkt 16 regulaminu, typy z kolejki 12.

Proszę o upomnienie w/w drużyn, by zapobiec podobnym nieprzyjemnościom...
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
W poście z podliczonymi meczami moderator podał:

...
12 Kolejka Wyniki :
5. Rodowici Łodzia. - D.T. \&quot;GRYF 4-0 ( -3pkt. dla D.T Gryf)
...
rozumiem, że nie chodzi tu o punkty tylko o bramki, tak jak napisał
Ostateczny werdykt sędziów:
W 12 kolejce dostajecie -3 bramek za:
-edycję i zmianę typów po czasie (po godz. 15)
...
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Chciałbym zauwazyc ze w 13 kolejce w meczu pomiedzy Kamikadze Team a DNO BOJLERA druzyna DNO BOJLERA policzyla typ Sobota 2007-05-05 18:00 Zaglebie Lubin - Korona Kielce: Pierwsza połowa - 1 kurs 2,15 jako trafiony, a wynik w tym meczu do połowy byl remisowy i zagłębie strzelilo bramke dopiero w 48 minucie!! Prosze o poprawienie wyniku albo ukaranie druzyny DNO BOJLERA za probe oszustwa....
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Chciałbym zauwazyc ze w 13 kolejce w meczu pomiedzy Kamikadze Team a DNO BOJLERA druzyna DNO BOJLERA policzyla typ Sobota 2007-05-05 18:00 Zaglebie Lubin - Korona Kielce: Pierwsza połowa - 1 kurs 2,15 jako trafiony, a wynik w tym meczu do połowy byl remisowy i zagłębie strzelilo bramke dopiero w 48 minucie!! Prosze o poprawienie wyniku albo ukaranie druzyny DNO BOJLERA za probe oszustwa....
po pierwsze powiem Ci tak, czlowiek odemnie faktycznie sie pomylil i ktorys z moderatorow na pewno to poprawi, a po drugie jakbys umial liczyc to wyszlo by Ci ze nijak nie zmienilo to rozstrzygniecia bo i tak macie 3 pkt za zwyciestwo. A ja z koleii prosze Cie czlowieku licz sie ze slowami, i nie nazywaj mnie oszustem!! bo od pomylki do oszustwa jest jeszcze daleko, a od karania na szczescie jest tutaj ktos inny...

EDIT:

Takie jedno wazne pytanie mam - czy jesli jakas druzyna zostaje zdyskwalifikowana to czy walkowery sa przyznawane za cala runde nawet w tych meczach w ktorych zdobywala punkty? Bo inaczej to by bylo troche nie halo w stosunku do druzyn ktore stracily punkty z druzynami juz zdyskwalifikowanymi...

prosze o odpowiedz
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
A ja mam pytanie odnośnie dalszej fazy. Teraz została do rozegrania ostatnia kolejka i co dalej :?: :jezora:
 
Do góry Bottom