>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
:;/: Chciałbym zgłosić ze drużyna III PC w meczu z Barceloną nie wystawiła zadnych typów do soboty godz. 15:00 i nadal nie wystawiła.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:

barcaR (c)
Oczywiście będzie to walkower więc w czym tkwi problem ;) ?
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
jest bład w tabeli jest napisane ze drużyna REAL MADRYT CASTILLIA przegrala z Młodymi Wilkami Prosze to poprawić (w tabeli )
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Real Madryt Castilla bardzo prosi o poprawę tabeli powinniśmy mieć 13 punktów gdyż wygraliśmy z Młodymi Wilkami Dziekujemy
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Mała propozycja może 8 kolejke rozszerzycie na środe też?? Bo kolejka poniedziałek wtorek to dla mnie bezsensowny pomysł troche.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sprawa Pierwsze nie róbcie tutaj śmietniku wasze prywatne sprawy zostawcie sobie na PW.
Sprawa Druga 8 Kolejka jest ustalone od górnie będzie kolejna kolejka Środa-Czwartek więc nie widze problemu i powodu aby rozszerzać tę kolejke

Panowie za dużo walkowerów kapitanowie zostaną &#39;&#39;Nagrodzeni&#39;&#39; oczywiście tych drużyn
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
Chciałbym zgłosić ze drużyna III PC w meczu z REAL MADRYT CASTILLIA nie wystawiła zadnych typów. Prosze o walkower. wlazly11(c)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Nie rozumiem po co tak ciagle piszecie .Wiadomo ktos nie podał typów = walkower
Dokładnie, przecież, ten kto podlicza wyniki zobaczy to, że w Waszych meczach jest walkower. Piszcie dopiero wtedy, jak zobaczycie że błąd jest w podliczeniu...bo sie śmietnik robi.

Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chciałbym zakomunikować że teraz przerwa w podliczaniu wynikła z pewnego rodzaju mego problemu. Ale dziś w nocy będa podliczone obie kolejki więc prosze o cierpliwość

Pozdrawiam
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
drużyna Spontan Ekipa w meczu z młodymi Wilkami dała typy 8 minut po czasie ... prosze o usuniecie posta z typami tej druzyny i przyznanie nam 3 pkt ????

PozDrawiam :mrgreen:
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
aha ???? sorki ???? no to juz wszystko wiadomo ???? maja minus 2.bramki ???? zapomnialem ze regulamin sie zmienił ;) a wczesniej za takie cos byl walkower ????

Thx Wislak ???? PozDro :jezora:
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
regulamin znam :p nie raz go czytalem :p ale juz wczesniej przed zmiana regulaminu mielismy kilka takich sytuacji i byly walkowery ???? i tak z pospiechu napisałem ????

PoZdro fcbialas :jezora:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Ej drodzy modzi czy kiedyś Spontan Ekipa podpadła wam czymś w regulaminie?Wróciłem ze szkoły o 15.00 i wczesniej nie mogłem podać typów.Wiec jeśli możecie nie odejmujcie nam bramek.

P.S damianek632 mógłbyś troszeczke wyluzowac ,czepiasz sie byle czego (8 min) jakbyś nie umiał wygrać po normalnej grze ,szukasz jakiś idiotycznych wymówek stary nie jesteśmy przecież dziećmi(chociaż ty niewiadomo) ,a jak jestes taki regulaminowy to może większe zyski bedziesz miał jak popracujesz w Skarbówce
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Ej drodzy modzi czy kiedyś Spontan Ekipa podpadła wam czymś w regulaminie?Wróciłem ze szkoły o 15.00 i wczesniej nie mogłem podać typów.Wiec jeśli możecie nie odejmujcie nam bramek.

P.S damianek632 mógłbyś troszeczke wyluzowac ,czepiasz sie byle czego (8 min) jakbyś nie umiał wygrać po normalnej grze ,szukasz jakiś idiotycznych wymówek stary nie jesteśmy przecież dziećmi(chociaż ty niewiadomo) ,a jak jestes taki regulaminowy to może większe zyski bedziesz miał jak popracujesz w Skarbówce
czepaim sie z jednego powodu ... regulamin to regulamin (trzeba go przestrzegac...) a to ze ze szkoly nie zdazyles wrocic to juz wasz problem ... trzbeba bylo wieczorem typy podac ... spóźniliscie sie z podaniem typów i macie -2bramki ... my juz nie raz mielismy taka sytuacje i zanda wymowka nas nie usprawiedzliwiala ... mam nadzieje ze moderatorzy odejma 2 bramki za złamanie regulaminu ????

PS. a zreszta tak czy inaczej jak by modzi nie odejmowali by tych bramek przegrali byście... wiec to bez różnicy... ale regulamin trzeba przestrzegac ;]

pozdrawiam
 
Do góry Bottom