>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Ktoś panuje nad analizą i rozgrywkami?
Jest już sobota i prawie 5 kolejka, a tu jeszcze nie wiadomo jak wypadła 3 kolejka, bo nie została rozliczona :wowsdf:
Nie wiadomo o co chodzi :sad: .
Szkoda... esz......
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ktoś panuje nad analizą i rozgrywkami?
Jest już sobota i prawie 5 kolejka, a tu jeszcze nie wiadomo jak wypadła 3 kolejka, bo nie została rozliczona :wowsdf:
Nie wiadomo o co chodzi :sad: .
Szkoda... esz......
Będzie wszystko w ten wekkend podane ! Moderator też człowiek ma prawo czasem się spóźnić.
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
liga B 3 kolejka spotkanie FC BOBASY-Spider KOKSY, Spider KOKSY obstawili dwa takie same spotkanie z czego jedno poprawilie drugie nie. proszę o korektę tj. -3 bramki i wynik końcowy nie 0-3 tylko 0-0
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
tak na marginesie to post przez Spider KOKSY zmieniany był 3 krotnie (co jest niezgodne z regulaminem) proponuje surowszą karę ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
tak na marginesie to post przez Spider KOKSY zmieniany był 3 krotnie (co jest niezgodne z regulaminem) proponuje surowszą karę
Ja proponuje 0-0 i tak pozostanie.

Ktoś panuje nad analizą i rozgrywkami?
Jest już sobota i prawie 5 kolejka, a tu jeszcze nie wiadomo jak wypadła 3 kolejka, bo nie została rozliczona :wowsdf:
Nie wiadomo o co chodzi :sad: .
Szkoda... esz......
Słuchaj mądralo... Jest napisane w regulaminie, że spotkania sami sobie podliczamy.
Kwestia zrobienia tabeli, gdy są podliczone typy to 5-10 minut roboty. Najbardziej czasochłonne jest podliczanie typów. Wiadomo, że moderator ma również swoje życie prywatne i inne zdania na forum.
Gdyby każdy user podliczał swoje typy zaraz po zakończeniu ostatniego spotkania to nie było by problemu z tabelą.

Więc tak grzecznie powiem... RUSZCIE WRESZCIE CZTERY LITERY I PODLICZAJCIE SAMI TYPY!
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
chcialem zauwazyc ze mecz Lewiks w meczu z kamikadze team podali 2 takie same typy i chyba powinny sie im bramki odjac, a wynik 0-3 jest nieprawidlowy!!
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-04-14, 11:32 ]
poprawione
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
4 kolejka
Bezimienni - DNO BOJLERA

Chcialbym zauwazyc ze nasi przeciwnicy nie podali typow do godziny 15:00 (baaa ja dalej tych typow nie widze). Rozumiem wiec ze zostanie nam przyznany walkower nawet jesli nie trafimy zadnego spotkania...

POZDRAWIAM!! (i prosze o odpowiedz)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
4 kolejka
Bezimienni - DNO BOJLERA

Chcialbym zauwazyc ze nasi przeciwnicy nie podali typow do godziny 15:00 (baaa ja dalej tych typow nie widze). Rozumiem wiec ze zostanie nam przyznany walkower nawet jesli nie trafimy zadnego spotkania...

POZDRAWIAM!! (i prosze o odpowiedz)
Tak będzie przyznany walkower
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kapitanowie drużyn :

Bezimienni
FC Szczyle
Bamboocha Team
FC Typer

Zgłoszą się do mnie na PW w celu wyjaśnień walkowerów jeżeli nie będą one stosowne dopuszczam możliwość wykluczenia ich z konkursu

Pozdrawiam !
 
laki_suwalki 0

laki_suwalki

Użytkownik
Sorki ale w V kolejce Młode wilki - Barcelona padł remis 3-3 a jest wpisane ze Barcelona wygrała 3-0 prosze o poprawieniu błędu pozdro :jezora:
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Chciałem zgłosić błąd w wyniku 6 kolejki w meczu grupy A :

jest wpisany wynik 2-1 dla naszgo przeciwnika a my trafiliśmy kurs: 2 a nasz przeciwnik 1,49 więc jak już zabrakło naszej drużyne jednego grosza do 2 bramek to napewno nasz przeciwnik z kursu 1,49 nie może dostać 2 bramek! Prosze o poprawienie.Pozdrawiam

Kapitan Ciasteczkowych Potworów
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Racja szwedu też to zauważyłem i lekko sie zdziwiłem, również proszę o zmienienie wyniku na 1-1, niestety na naszą niekorzyść ???? ????
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Tak pomyliłem się dałem w złą strone wynik już poprawione ! Przepraszam to już więcej się nie powtórzy
człowieku pisze ci ja i lider przeciwnej drużyny, ze powinien być remis a ty z 2-1 zmieniasz na 1-2 mój typ był za 1.49 a ciasteczkowych potworów ZA 2 Zł a nie za 2.01. Weź w końcu zmień to na prawidłowy wynik 1-1
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tak pomyliłem się dałem w złą strone wynik już poprawione ! Przepraszam to już więcej się nie powtórzy
człowieku pisze ci ja i lider przeciwnej drużyny, ze powinien być remis a ty z 2-1 zmieniasz na 1-2 mój typ był za 1.49 a ciasteczkowych potworów ZA 2 Zł a nie za 2.01. Weź w końcu zmień to na prawidłowy wynik 1-1
Jeżeli coś ci nie pasuje możesz nie uczestniczyć w konkursie więc nie tym Tonem !!
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
:;/: Chciałbym zgłosić ze drużyna III PC w meczu z Barceloną nie wystawiła zadnych typów do soboty godz. 15:00 i nadal nie wystawiła.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:

barcaR (c)
 
Do góry Bottom