>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
No cóż pół dnia minęło i żadnej odpowiedzi na pytanie;/ Naprawde sporo tutaj różnych sytuacji występuje a mało jest wyjaśnień ????
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
1 kolejka sie ledwie rozpoczela a juz jest zadyma... ludzie nauczcie sie czytac ze zrozumieniem czy to takie trudne? prosilbym tez administratorow o zrobienie porzadku z tymi typami bo skoro niektorzy nie sa w stanie&quot;POJąć&quot; o co w tym chodzi to cos jest nie tak

NIE WOLNO DAWAć TYCH SAMYCH SPOTKAń CO PRZECIWNIK, NIE WAZNE JEST CZY DALEś 1X2 OVER\UNDER A PRZECIWNIK CO INNEGO... JAKBY NIE PATRZEC TO I TAK TO SAMO SPOTKANIE &lt;TO CO WLASNIE PODAJESZ TO JEST T Y P
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
UWAGA UWAGA WAZNY KOMUNIKAT!!!!!!!!!!!!!

Zespoł z grupy B GKS jastrzebie obraził sie i wocofał sie z rozgrywek! chetne ekipy piscie do Marcina O.!!!!!
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
ja w sprawie punktacji.
zauważyłem, że co niektórzy liczą kurs 2,00 jako 2 bramki
a regulamin na to:

- typ o kursie od 1,40-2,00 - 1 bramka
- typ o kursie od 2,01-2,70 - 2 bramki
- typ o kursie od 2,71- w górę - 3 bramki
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
Drużyna Barcelony naruszyła regulamin i podala ten sam mecz Zaragosa- Barcelona
REAL MADRYT CASTILLIA dała typ 2 a Barcelona na x. Prosze o odjecie Barcelonie 3 bramek.
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Przepraszam Real Madryt Castilla za podanie tego samego typu. Śpieszyłem się do rodzny i nwewt nie zauważyłem waszych typów rozumiem że zostaną odjęte nam 3 bramki przyjmuję to. Jeszcze raz sorrki

barcaR (c)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ogłoszenia parafialne:

3 kolejka, która miała się odbyć dzisiaj i jutro zostaje przesunięta na wtorek i środę.
Tabele po 2 kolejkach zostanie umieszczona w godzinach wieczornych.

Dziękuje za uwagę
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie jako moderator Konkursu pytania kierujcie do mnie na PW ! , Jeżeli kłótnia się powtórzy pociągne kapitanów do odpowiedzialności !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spontant Ekipa jeden mecz zremisowała i jeden wygrała a mamy 1 wygraną i 1 przegraną co jest??
Sprawdź aktualności.. a nie odrazu się rzucasz
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-04-08, 22:01 ]
W 1 kolejce macie minus 2 bramki za powtórzony typ (Roma)
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Do drugiej kolejki Salamandria-Crazy Typers :

Po 1 Typy zostały oddane 12:31 a miedzy 14 a 15 poszła edycja typów zapytuje sie czy to zgodne z regulaminem?? Tak mozna?? Zgłosiłem to oczywiscie w ten sam dzien jak to zauwazyłem. Ale zastanawia mnie czemu Widzu edytował i co edytował?

Po 2
Velez v. Slavija, 2x 2,80 3 bramki
15:00 Serbian Meridian League

Regulamin mowi o zrobieniu screena wiec chciałbym zobaczyc screena z tego ze był taki kurs. Gdyz najpierw pojawił sie minus rozliczenia a potem plus. A i kurs dość mocny jak na x2.
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
:;/: chciałbym zgłośić ze drużyna All-Star Team w meczu z Barceloną dała taki sam mecz co Barcelona: Valencia - Chelsea. Barcelona dała typ 2 a All-Star Team typ: 1x. Proszę to rozpatrzyć zgodnie z regulaminem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
:;/: chciałbym zgłośić ze drużyna All-Star Team w meczu z Barceloną dała taki sam mecz co Barcelona: Valencia - Chelsea. Barcelona dała typ 2 a All-Star Team typ: 1x. Proszę to rozpatrzyć zgodnie z regulaminem.
Wszystkie wasze sugestie zostaną rozpatrzone
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Moderatorzy którzy biorą udział w konkursie betsson lig mogą np: zmienić post tak żeby inny moderator tego nie zauważył ??oczywiscie również unser
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Ja myślę że są to uczciwi ludzie i wiedzą że popełnili błąd. A także poniosą konsekwencje. Dlaczego od razu mówisz że zmienią typy . Nie rozumeim cię
 
Do góry Bottom