>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

lube81 0

lube81

Użytkownik
Więc ponosimy odpowiedzialność za to i przepraszamy rywali. A nasz kolega będzie wywalony z drużyny. Jeśli my mamy także odpaść trudno przyjmiemy to.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Więc ponosimy odpowiedzialność za to i przepraszamy rywali. A nasz kolega będzie wywalony z drużyny. Jeśli my mamy także odpaść trudno przyjmiemy to.
po 1 nie rzucaj mi ściemą w oczy, po 2 tak to był jeden z Waszych zawodników w dodatku KAPITAN po 3 a co mnie to ze bysliscie na meczu? Wybraliscie go kapitanem więc także dołożyliscie swoją cegiełkę ze to on a nie np Ty wystawia typy i wpisuje wyniki, po 4 wywalicie kolege z druzyny hahahahaha czlowieku bez jaj, jestescie z jednego miasta, pewnie znacie sie nie jeden rok, powtarzam przestan rzucac ściemą w oczy, po 5 4 punkt regulaminu, faza play-off a ja &quot;krętactwu&quot; mowie nie, po 6 wlazly11(c) dzis po 6 rano wpisał w poście ze daje na Lahti i dodał: nastąpiła pomyłka to sie nazywa BEZSZCZELNOŚĆ

Pozwole sobie przedstawic wersje zdarzeń: Wlazły zauwazyl ze trafilismy 2 gole...wiec zwycięstwo dawał Wam jeden wynik trafiony (3 bramki), wpadł na pomysł ze zaedytuje typ, według mnie skonsultował sie z wami, &quot;ze moze bysmy edytowali moze nie zauważą, pewnie padła odpowiedz &quot;no dobra sprubuj bo i tak jak przegramy to juz mamy marne szanse, a moze rywale sie nie dopatrzą&quot;. Jednakze rywale czytaj Ja sie zorientowali rzuciłem postem wieczorem, zapewne wlazły tego nie zobaczył, według teorii zobaczył to którys z jego druzyny, gdyz wlazłego byc w domu nie mogło bo by zrobil 2 edycję (czyzby był w pracy?). Zostawiono mu wiadomosc na gg badz wysłano mu sms, zeby poprawił tak jak było typy. Wlazły po 6 rano edytuje typy jak powinno byc z dopiskiem &quot;nastąpiła pomyłka&quot;, jednakze jakby tego było mało kontaktuje sie z lube81 swoim kolegą zapewne na gg zostawia wiadomosc bądź pisze smsa i nakazuje lube81, ze jak wstanie rano by napisał : &quot;ze to wlazły zaedytował ze to nie wy, zeby był walkower, ze go wyrzucicie, ze przeciez nie mieliscie na to wpływu bo np byliscie na meczu&quot; aby tylko dalej walczyć o kase i tak wlasnie sie stało lube81 poszedł za radą kapitana wlazłego szukającego ostatniej deski ratunku i tak zrobił. Ale nie ze mną te numery :mrgreen: Zastanawia mnie czemu wlazły nic nie napisał tutaj w tym temacie skoro o 6 zmienił edycje? Czemu? Temu ze moja historia ma sens, gdyz czekał az wstanie lube81 i rzuci scieme :mrgreen: proste i jasne :mrgreen:
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
Słuchaj jak nie wiesz to się nie udzielaj. Wszyscy z naszej drużyny mają hasło kapitana w razie gdyby nas nie było bo jesteśmy kumplami z jednej klasy. zulw1 nie jest już z nami bo nie pomagał nam w wystawianiu typów więc zmienił mecz. Aha niezła histotria mósiałeś się namyśleć nieźle jak na to wpadłeś? hehe. Praktycznie wogule nie masz racji bo my nie wiedzieliśmy o edycji typów. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę. Nam na kasie nie zależy tylko na zabawie więc ponieważ kasy mam wystarczająco z zakładów. Wyra;liście to się cieszcie ja juz powiedziałem ponosimy odpowiedzialność za zulwia1 on już za swoje dostał. Moderatora dobermana szanujemy jak nas wywali to się zgłosimy w następnej edycji. A ty i tak nie wygrasz więc afery nie rób takiej i nie wymyślaj historyjek dziecinnych.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Odpowiedzi do wlazłego który chce nam wpuscic ostry kit :
Wszyscy z naszej drużyny mają hasło kapitana w razie gdyby nas nie było bo jesteśmy kumplami z jednej klasy--------&gt;wow...ciekawe wątki :mrgreen: skoro wszyscy w waszej ekipie jak piszesz mają hasło kapitana czyli Twoje to dlaczego lube81 podając typy nie wchodzi na Twój nick? Jak to miało miejsce w 2 kolejce? Gdzie podał typy jako lube81 uuuu słaby wykręt :mrgreen:

zulw1 nie jest już z nami bo nie pomagał nam w wystawianiu typów więc zmienił mecz---&gt;wiec sugerujesz ze to zulw1 zmienił typ bo nie jest z Wami? Czyli pomyslmy :mrgreen: gdybyscie usuneli zółwia1 z Waszej ekipy bo sie nie dokłada z typami to po a) na jaki grzyb miałby tu wchodzić po b) jak by sie wkurzył zeście go usuneli to by sie cieszył z Waszej porazki, a nie robił wygranej :mrgreen:

Aha niezła histotria mósiałeś się namyśleć nieźle jak na to wpadłeś? -----&gt;
wpadłem? Bystra głowa i mysli :mrgreen: mam na to papiery :mrgreen: chcieliscie przekręcić kogos kogo nie można :mrgreen: bo sie nie da .
Praktycznie wogule nie masz racji bo my nie wiedzieliśmy o edycji typów-----&gt;tzn ze jak podliczałes wlazły typy to nigdy nie wpisywałes wyników? Ani lube81? Bo wpiszując wynik robisz edycje uuuuuuu mi sie wydaje ze nie raz tak robiliscie :mrgreen: nadal widze ostro kręcisz, wszystko to jest za słabe ????

. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę------------------&gt;ciekawe jak? Zawyzyłbys kurs? Człowieku nie ze mną te numery :mrgreen: nic by nie przeszło. Tym bardziej ze jak byście przegrali juz by ekipy Wam uciekły dość znacznie a ze to nie było 4:0 tylko 2:0 dla nas i jeden typ dawał wam wygraną to poprostu zmieniliscie, wykorzystaliscie okazje.

Nam na kasie nie zależy tylko na zabawie więc ponieważ kasy mam wystarczająco z zakładów-----------&gt;stara śpiewka :grin: takich co wygrywają tysiące a nie mają na kupienie choćby hamburgera to ja znam :mrgreen: .

A ty i tak nie wygrasz więc afery nie rób takiej i nie wymyślaj historyjek dziecinnych-------&gt;staram sie układać fakty, ale z tym zulwiem to dobry bajer :mrgreen: czlowieku dałbys mi numer kom do zulwia co wam tak zmienił a w 5minut bym nim tak zakręcił ze sam by sie wygadał ze to nie on :grin:

Jeszcze taka wątpliwość dlaczego dzis rano zmieniając typ z Turku na Lahti jak powinno być, nie wpadłes tutaj i sie nie wytłumaczyłes? Wiesz czemu? Bo wyslales lube81 ze moze sie uda coś wskurać, ale sciema nie przeszła.
Kolejne dwie wątpliwości:
1) lube81 rano pisze ze to kolega wystawiał typy i dawał plusy........hmmmmm...czyli ty piszesz ze zulw1 wyleciał bo nie pomagał w wystawianiu typów to zakłądam ze mając na mysli kolega miał Ciebie bo zulwia1 juz z Wami nie było.
2) lube81 pisze ze kolega zostanie wyrzucony z druzyny...a ty piszesz ze zulw1 juz wyleciał za nie pomaganie w wystawieniu typów wiec kto bedzie wyrzucony, skoro zulwia1 juz nie ma? Zostałes Ty, gdyz jak sugerujesz tylko Wasza dwójka jest w konkursie. Czyli jakby nie patrzeć zulwia1 juz nie bylo, lube81 mowi ze to kolega który zostanie wyrzucony czyli wszystko wskazuje na -&gt;wlazłego. Sam siebie wkopałes wlazły ????
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Idź się leczyć na czoło napisz coś jeszcze bo się z kolegami nieźle bawimy z twoich tekstów. A skąd ty masz wiedzieć że ja na jego konto nie wchodzę :mrgreen: nie masz o tym pojęcia to mogą tylko moderatrzy zobaczyć. pisz coś jeszcze dobra zabawa
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Mówisz że żaden wkręt by nie przesedł tak? To jesteś śmieszny bo tego co widziałem to tyle dużyn zawyżało kursy albo pisało + jak pregrali więc nie opowiadaj głupot ???? A tak pozatym to nie wiesz co mówisz nie znasz się więc się nie udzielaj .
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mówisz że żaden wkręt by nie przesedł tak? To jesteś śmieszny bo tego co widziałem to tyle dużyn zawyżało kursy albo pisało + jak pregrali więc nie opowiadaj głupot ???? A tak pozatym to nie wiesz co mówisz nie znasz się więc się nie udzielaj .
. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę------------------&gt;ciekawe jak? Zawyzyłbys kurs? Człowieku nie ze mną te numery nic by nie przeszło

Czytaj uwaznie :mrgreen: moze macie za mało latek by zrozumiec, ale napisalem &quot;nie ze mną te numery, nic by nie przeszło&quot; co moze odświeży Wam umysł jak dodam ze chodzi o moją drużynę :mrgreen: prawdopodobnie masz racje w tym ze inni zawyzali zmieniali itp gdyz FC Typer tez to zrobiło ale ich pech ze ja sie nie daje i Wasz tez pech :grin: a co do tego ze dobrze sie bawicie to najwazniejsze ze zakończyliscie juz swój udział oszustwem i o Was również świadczy to ze jeszcze staracie sie kłamać z jakimś zulwiem, to tyle.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Słuchaj jak nie wiesz to się nie udzielaj. Wszyscy z naszej drużyny mają hasło kapitana w razie gdyby nas nie było bo jesteśmy kumplami z jednej klasy . zulw1 nie jest już z nami bo nie pomagał nam w wystawianiu typów więc zmienił mecz. Aha niezła histotria mósiałeś się namyśleć nieźle jak na to wpadłeś? hehe. Praktycznie wogule nie masz racji bo my nie wiedzieliśmy o edycji typów. Jak byśmy chcieli was oszukać to spokojnie byśmy to zrtobili lepiej a nie zmieniając typ na 1 pomyśl trochę. Nam na kasie nie zależy tylko na zabawie więc ponieważ kasy mam wystarczająco z zakładów. Wyra;liście to się cieszcie ja juz powiedziałem ponosimy odpowiedzialność za zulwia1 on już za swoje dostał. Moderatora dobermana szanujemy jak nas wywali to się zgłosimy w następnej edycji. A ty i tak nie wygrasz więc afery nie rób takiej i nie wymyślaj historyjek dziecinnych.
Konkurs jest przeznaczony tylko dla użytkowników, którzy:
a) Maja powyzej 18 lat
b) założą konto na http://www.Betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe
c) zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Ltd. i jej partnerów

no nie wiem nie wiem...
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Konkurs jest przeznaczony tylko dla użytkowników, którzy:
a) Maja powyzej 18 lat
b) założą konto na http://www.Betsson.com podając prawdziwe dane osobowe i adresowe
c) zgodzą sie na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Ltd. i jej partnerów

no nie wiem nie wiem...
wlazly11 lube81 zulw1 hmmm wszędzie jedynki :mrgreen: mają po 11 lat dzieci :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drużyna REAL MADRYT CASTILLE zostaje usunięta z turnieju i wszystkie spotkania z udziałem tej drużyny zweryfikowane w najbliższym czasie na 3-0 dla przeciwnika

p.s Jeszcze raz będzie ktoś próbował włamać na konto to wszystkich zbanuje z tej drużyny (dotyczy do głownie Wlazłego)
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
słuchaj maja81szn zostalismy wykluczeni czyli kłutnia zakończona i jest spokój. Turniej fajny i niezła zabawa a ty już się tak nie bulwersuj tylko rywalizuj dalej
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
słuchaj maja81szn zostalismy wykluczeni czyli kłutnia zakończona i jest spokój. Turniej fajny i niezła zabawa a ty już się tak nie bulwersuj tylko rywalizuj dalej
jedna uwaga kończąca temat, co do owej kłutni i bulwersacji to Ci powiem ze z mojej strony nie ma takich podstaw, jestem spokojny i pewny w tym co pisze, wiec sie nie denerwuje. Powiem Ci ze cięzko mnie wyprowadzić w równowagi, gdyz panuje nad tym co robie, mozna by rzec: &quot;jestem oazą spokoju&quot; :mrgreen: dziekuje ze życzysz nam powodzenia :mrgreen:
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
pozwolicie ze ja sie wypowiem... hmmm odnosnie tego czy ktos chodzac do klasy moze miec 18 lat?? hmmm zastanowmy sie... chyba istnieje cos takiego jak 2 i 3 klasa liceum? chyba ze ktos zakonczyl swoja edukacje na poziomie gimnazjum i nie wie co jest dalej... ludzie troche pomyslunku zanim cos walniecie. Duzo osob z tego forum to niepelnoletni jednak czy to wyklucza ich z konkursu? konto mozna zarejestrowac na rodzicow (gorzej z wyplata jak cos)
co do kolegi zolwia to raczej nie moja /wlazlego/lube wina ze chlopak chcial sie zreflektowac.
i prosze nie pisac ze mamy po 11 lat bo to swiadczy o twoim szacunku do przeciwnika ( i rowniez o tobie) nie baw sie w detektywa bo nie masz pojecia jak to przebiegalo a bylo juz kilku w historii co wymyslali spiskowa teorie dziejow (hmmm ciekawe jak skonczyli)
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Koniec kłutni i rozmowy nas już w konkursie nie ma chodź szkoda bo nie nasza wina powinien zulw1 być zbanowany a nie my wyrzuceni ale skory z typerami i Gryfami tak zrobiliscie to z nami tez ok.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
KONIEC!!!!!!!
PS lube dobry jesteś na kumpla tak najeżdzać.
I tak zostaliscie wyrzucieni wiec skończ.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
ty juz się fcbialas nie wtrącaj w nieswoje sprawy wszytsko jest juz ok zostalismy wurzuceni a zluw1 dostał za swoje. Więc daj sobie siana
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na za dużo sobie pozwalasz.Zakonczyłem rozmowe a ty dalej to ciagniesz.
Bardzo sie ciesze ze już cie nie ma w konkursie,bo tylko ciagłe zamieszane robiłeś.

PS proponuje zakonczyć
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Jako kapitan druzyny Crazy Typers chciałbym prosić o podanie terminarza do końca rozgrywek. Uważam, ze w tej własnie fazie terminarz powinien być ogólnodostępny.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Punkt regulaminu:
Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego spotkania jak przeciwnik!

Druzyna Lads From Szczecin podała spotkanie Lecha poznan Typ 1 druzyną MGPW podała to samo spotkanie tylko typ over 2.5 co wg punktu regulaminu oznacza bodaje -3 bramki.

Chyba nie musz pisac ze wynik 2:1 dla Lecha to tu i tu wchodzą na kuponie więc zdarzenie wykluczające sie, co chyba nawet nie ma wątpliwości.
 
Do góry Bottom