>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Panowie żaden problem zachwilę zadzwoni się do betssona lub napisze i się dowiemy jaki kurs był i jestem pewien że poniżej 2.00
Ktoś ciebie pyta o zdanie ...nie .Wiec lepiej się nie wtrącaj.Z tego co wiem to ty jestes niezłym oszustem.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
No i sie zaczęło, białas ciebie sprawa nie dotyczy więc sie nie udzielaj wszystko wyjaśni Marcin ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Panowie żaden problem zachwilę zadzwoni się do betssona lub napisze i się dowiemy jaki kurs był i jestem pewien że poniżej 2.00
Ktoś ciebie pyta o zdanie ...nie .Wiec lepiej się nie wtrącaj.Z tego co wiem to ty jestes niezłym oszustem.
Nieważne czy jest oszustem czy nie, choć widzę mocne słowa... Fajnie jednak, że stara się rozwiązać problem. A Ty czemu się unosisz?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Panowie żaden problem zachwilę zadzwoni się do betssona lub napisze i się dowiemy jaki kurs był i jestem pewien że poniżej 2.00
Ktoś ciebie pyta o zdanie ...nie .Wiec lepiej się nie wtrącaj.Z tego co wiem to ty jestes niezłym oszustem.
Nieważne czy jest oszustem czy nie, choć widzę mocne słowa... Fajnie jednak, że stara się rozwiązać problem. A Ty czemu się unosisz?
Ja sie nie unosze i tak zareagowałem bardzo spokojnie.Ale denerwuje mnie, bo sam najpierw oszukał a teraz szuka nieprawidłowości.Zastanówcie sie czy teraz jest to ok?

tedi co z tego że mnie nie dotyczy ,odp na posty.Musze sie tu udzielać ,i dbać o porządek :jezora:
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Panowie żaden problem zachwilę zadzwoni się do betssona lub napisze i się dowiemy jaki kurs był i jestem pewien że poniżej 2.00
Ktoś ciebie pyta o zdanie ...nie .Wiec lepiej się nie wtrącaj.Z tego co wiem to ty jestes niezłym oszustem.
Nieważne czy jest oszustem czy nie, choć widzę mocne słowa... Fajnie jednak, że stara się rozwiązać problem. A Ty czemu się unosisz?
Ja sie nie unosze i tak zareagowałem bardzo spokojnie.Ale denerwuje mnie, bo sam najpierw oszukał a teraz szuka nieprawidłowości.Zastanówcie sie czy teraz jest to ok?

tedi co z tego że mnie nie dotyczy ,odp na posty.Musze sie tu udzielać ,i dbać o porządek :jezora:
Ok, możliwe, że masz rację, ale to nie jest najistotniejszą rzeczą w tym momencie. Trzeba rozwiązać problem i tyle nieważne jakim sposobem, ważne, żeby uczciwie i zgodnie z regulaminem.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Panowie wyluzujcie, bo zaczyna sie robić &quot;bałagan&quot;. Podsumuje sprawe zeby Marcin sie nie pogubił, wiec zaczne od tego ze gdyby wszystko grało to wynik meczu Lads Szczecin - MGPW skończyłby sie 2:5 jednakze nawet nie ma najmniejszych szans zeby sie tak skonczyl bo MGPW powtyórzyła to samo spotkanie co rywal: Lech - Legia. Wg 1 punktu regulaminu:

Podanie tego samego spotkania co przeciwnik - minus 3 bramki (bez względu na to, czy zdarzenie wytypowało się prawidłowo) .

To mamy wynik Lads Szczecin - MGPW 2:2 i tego sie trzymajmy !!

I od tego II etap wątpliwosci jakie sie pojawiły do meczu Wolfsburg- Werder Typ 2 kurs 2,05 . Teraz warto postawić pytanie, czy był czy nie był taki kurs?

Ze nie było takiego kursu o tym świadczą:a) kilka osób na forum (ktore sie wypowiadały m.in. Ja, Łysy, zulw1, ) ktore to widziały ze kurs był z niższej granicy
b) screen pokazujący jaki był kurs i na jaki spadł
c) rozmowa gg mojego czlowieka ze mną, ktorą mogę wkleic ze chciał brac typ na 2 gole ze szukał i mecz werderu sie nie kwalifikował zeby brac po kurs byl niższy niż dwa

Ze był taki kurs o tym świadczą:a) Doberman oraz jak wskazuje na Foxa i Marcin-Odra którzy takze widzieli kurs.

Tak to wygląda na ta chwilę, odpowiedz która moze wyjasnic wszystko czy był taki kurs czy nie, to screen zrobiony z betsson, który jak wskazuje regulamin od 2 goli powinien być do np. wglądu. Brak takiego screena to eliminuje typ na Werder, bądź bedzie za to 1 gol.

Wtedy wynik spotkania Lads Szczecin - MGPW 2:1

Niektórzy twierdzą, że Doberman złamał punkt 4 regulaminu, który brzmi:

4. Zawyżenie kursu zdarzenia, edycja typów po czasie - dyskwalifikacja drużyny

Ale o tym zdecyduje Marcin, takze PROŚBA do wszystkich zeby sie pohamować z pisaniem na ten temat itp itdp i dać spokojnego przeanalizowania tego wszystkiego Marcinowi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jestem w szoku, jak czytam niektórych posty... Wy nie umiecie w sposób kulturalny i spokojny rozwiązywać problemu? Jeden drugiego przekrzykuje, próbujecie wmówić Dobermanowi oszustwo w prostacki sposób. Już na samym początku regulaminu (pkt 3) wyraźnie napisałem, żeby pisać kulturalnie, bo grozi to... dyskwalifikacją i ostrzeżeniem. Również na samym początku pisze, że uczestnicy muszą mieć 18 lat. Jak czytam posty niektórych, to zastanawiam się, czy ta osoba ma przynajmniej 15 lat, bo zanim się nazwie oszustem (i to moderatora) należy mieć niezbite dowody w jakiejś postaci (np. screenu).

Teraz przejdę do kolejnej sprawy. Powtórzony typ, ok, faktycznie jest i będą karne punkty to jest jasne jak słoneczko. Pierwszy raz się to zdarzyło tej drużynie, a pewnie wiąże się to z tym, że już kilka godz. wcześniej ustalaliśmy mecze i Doberman miał już gotowego posta do wklejenia. Przeciwnik był kilka minut szybszy i małe niedopatrzenie i 3 bramki mniej.

Gdy ustalaliśmy mecze to Doberman mi pisał, że on wybiera Werder, gdyż kurs jest powyżej 2zł. Jeżeli wszyscy po tak okazałym kursie grają 2, bukmacher stopniowo lub bardzo wyraźnie obniża kurs, czasem nawet o 50 groszy (to bardzo, bardzo dużo). Naturalnie było tak samo w tym wypadku. Kurs może nawet w ciągu kilku minut ulec zmianie.

a) kilka osób na forum (ktore sie wypowiadały m.in. Ja, Łysy, zulw1, ) ktore to widziały ze kurs był z niższej granicy

Dla mnie to nie jest argument. Również ja, czy Doberman, mógłby napisać do paru osób z forum, żeby go poparli i jestem pewien, że mogło tu być z 30 postów, mówiących, że kurs był powyżej 2zł.

b) screen pokazujący jaki był kurs i na jaki spadł

Ten argument ma większy sens. Tylko hmmm, dlaczego nie dałeś go wczoraj na forum, żeby sprawa była jasna? Nie było kumpla, który zna się na Photoshopie, żeby zrobił magiczną sztuczkę? Dlaczego nikt się nie rzucał przed rozpoczeciem spotkania Werderu, tylko po zakończeniu, gdy wynik był wiadomy. Dla mnie jest to dążenie do zwycięstwa &quot;po trupach&quot;. Próbujecie wszędzie dopatrzyć się przewinienia.

Argument C też do mnie nie przemawia. Rozmowę można &quot;z edytować&quot; lub akurat kurs poszedł w dół.

Pozdrawiam
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
No i oto jest jego werdykt a teraz moje małe sprostowanie:
1. typy podałem dzień wcześniej czyli to nie było niedopatrzenie dobermana tylko nie patrzenie co dał przeciwnik
2. Podanie takiego samego typu zdarzyło się dobermanowi już 2 raz grając ze mną.


A teraz pytanie co do sprawy Werderu, czyli rozumiem, że nie uznasz screenu jako dowodu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zależy kiedy był robiony... a w ogóle dlaczego on już dawno nie jest zamieszczony na forum? Tak samo mogę mieć podejrzenia co do oryginalności screenu. Niby on jest, ale go nie ma. Co mam myśleć o tym?

Sprawa ma być może inny podtekst. Oprócz rywalizacji w konkursie, Doberman ma jakieś wyzwanie z osobą z drużyny przeciwnej. Dla mnie to również ważna sprawa, bo nikt nie chce spotkania o &quot;6 punktów przegrać&quot;. Rozumiem przeciwników, ale wg mnie jest to &quot;zamach stanu&quot;
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
jeżeli jest stawka na dany mecz 2,80 na 3 dni przed rozpoczęciem spotkania a ja wystawiam kupon na godzinę przed gdzie kurs już spadł do 1,8 to co? moge obstawić 2,8? nie przeginajmy panowie, jest wałek powinna byc kara
 
Z 0

zulw1

Użytkownik
Moderatorzy dają ostrzeżenia jak wypowiedź usera nie jest dla nich wygodna sami wyrzucili za oszustwo Gryfów Castille i Typerów ale siebie nie mogą ukarać jaki jest sens turnieju skora sa tak łapczywi na kase?. Każdy mówi że było poniżej 2.05 ale wy twierdzicie innaczej. No trudno wy macie przywileje
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja dałem ostrzeżenie, bo wasze wypociny nie były napisane w sposób kulturalny. Wystarczyło, że jedna osoba napisze, co leży jej na głowie, a nie, że reszta w sposób bezmyślny nabija sobie posty i powstaje kłótnia.

Mi na kasie nie zależy, więc nawet jeżeli mój team zajmie promowane miejsce mogę moją &quot;działkę&quot; podzielić na osoby, które się &quot;pokrzywdzone&quot; przez los.

Nikt do tej pory nie dostarczył dowodów (mowa o konkretach). Screenu do tej pory nie ma (chyba, jeszcze nie został przerobiony na 1.90). A jeżeli chodzi o te posty, które coś tam wspominają o 1.90 to skąd mogę mieć pewność, że piszą prawdę? Że to nie jest Wasza zmowa?

@3bynio, o złotek Ci raczej kurs nie spadnie.

edit: zulw1, wyrzuciliśmy te drużyny, gdyż były niezbite dowody na oszustwo tych drużyn. Mam takie coś jak historię edycji postów i wszystko widać. A w tym przypadku tak naprawdę do tej porty tylko dyskusja i to jeszcze na niskim poziomie.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Marcin-Odra

Dobra to juz wie ze będą minus 3 bramki, idźmy dalej piszesz Marcin: &quot;Gdy ustalaliśmy mecze to Doberman mi pisał, że on wybiera Werder, gdyż kurs jest powyżej 2zł&quot; Doberman Ci pisal hmmm to dziwne bo Doberman napisał ze widziałes kurs, to wkoncu widziałes czy nie widziałes? Kolejny zwrot &quot;gdy ustalalismy&quot; tzn ze jestes w jego druzynie? :wowsdf:

Jeżeli wszyscy po tak okazałym kursie grają 2, bukmacher stopniowo lub bardzo wyraźnie obniża kurs, czasem nawet o 50 groszy (to bardzo, bardzo dużo). Naturalnie było tak samo w tym wypadku. Kurs może nawet w ciągu kilku minut ulec zmianie. ------------------------------------------------&gt;hmmm tylko ze przed meczem wynosił 1,90 a jeszcze wczesniej 1,95 juz napisalem wiadomosc by pojawił sie screen . Mam pytanko, tzn ze screen można przerobic?? AKURAT MAMY SCREEN ze NIE DA SIE GO PRZEROBIC, JAK ZOBACZYSZ TO UWIERZYSZ

Dla mnie to nie jest argument. Również ja, czy Doberman, mógłby napisać do paru osób z forum, żeby go poparli i jestem pewien, że mogło tu być z 30 postów, mówiących, że kurs był powyżej 2zł. -------------------------------------------------------&gt; powiem tak zulw1 łysy nie musza mnie popierac ja wiem co widzialem, a popytaj ludzi Marcin kto to maja81szn gdzie zawsze biore udział ludzie mnie cenią za co?? ze sprawiedliwosci uczciwosc, nigdy nie poruszam niczego kiedy nie jestem pewny wiec bez takich zdań, wiem co widzialem. A poparcia nie potrzebuje gdyz jestem pewny swego (kursu).

Ten argument ma większy sens. Tylko hmmm, dlaczego nie dałeś go wczoraj na forum, żeby sprawa była jasna? Nie było kumpla, który zna się na Photoshopie, żeby zrobił magiczną sztuczkę? Dlaczego nikt się nie rzucał przed rozpoczeciem spotkania Werderu, tylko po zakończeniu, gdy wynik był wiadomy. Dla mnie jest to dążenie do zwycięstwa &quot;po trupach&quot;. Próbujecie wszędzie dopatrzyć się przewinienia. ---------------------------------------------------------------------------------&gt;Photoshop a co to wogole? Szczerze nie mam pojecia co to, ja zauwazyłem i infomruje sam widziales na gg jak było z fc typer i castillą, jak tylko zauwayzlem zbombardowałem gg Twoje, od razu, teraz napisalem rzuc okiem na betsson , jak tylko zobaczylem, a czy to był poczatek czy koniec co to za roznica , jest zauwazano jest i tego sie trzymajmy.



Zależy kiedy był robiony... a w ogóle dlaczego on już dawno nie jest zamieszczony na forum? Tak samo mogę mieć podejrzenia co do oryginalności screenu. Niby on jest, ale go nie ma. Co mam myśleć o tym?
Sprawa ma być może inny podtekst. Oprócz rywalizacji w konkursie, Doberman ma jakieś wyzwanie z osobą z drużyny przeciwnej. Dla mnie to również ważna sprawa, bo nikt nie chce spotkania o &quot;6 punktów przegrać&quot;. Rozumiem przeciwników, ale wg mnie jest to &quot;zamach stanu&quot;---------------------------------------------&gt;powiem krotko nie interesują mnie sprawy lads from szczecin z MGPW powiem krotko, powołuje sie na regulamin ktory mowi ze typ powyzej na 2 gole osoba ktory go podaje musi miec screen !!!!!!!
My robimy screeny, CHCEM ZOBACZYC SCREEN, nie ma screnu to według regulaminu nie ma typu i wszystko, mam nadzieje Marcin ze napiszesz ze zgadzasz sie ze mną co do tej kwestii bo to jak napisałes cytuje: &quot;jasne jak słoneczko&quot; .

A co do 18 lat to ja wiem i Ty wiesz kto ile ma, wiec nie chcem poruszac tego tematu, zeby nie robić &quot;większego hałasu&quot;. Badźmy poważni.

Takze punkt regulaminu:
3. Użytkownik, który podaje typ w granicach kursu 2,00-2,20 oraz 2.70-2.90 ma obowiązek zrobienia screenu tego zdarzenia wraz z kursem z oferty Betsson.Taki screen należy 7 dni trzymać na dysku twardym. Po tym czasie można usunąć.

Wiec 7 dni nie mineło...Marcin nie chcem tu robić warkotu, najazdu czy czegoś bo ani nie mam powodów sie denerwować czy unosić, chcem poprostu zobaczyc wg punktu regulaminu screen , nie ma screenu dla mnie jest jasne jak słoneczko jak to powinno sie skonczyc 1 gol bądź typ nieuznany.

Pozdrawiam
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
A to powinno wszystko wyjaśnić...
http://server6.pictiger.com/img/133155/picture-hosting/bez-tytu-u-.jpg
Teraz czekam, aż napiszecie, że to poprostu przerobione w jakimś photoshopie czy czymś tam innym... :roll:

Jeśli nie wierzycie w screeny, to powinno być już niezbitym dowodem na kursy z tego meczu !!
1. http://www.betexplorer.com/soccer/germany/german-bundesliga-2006-2007/nextmatch.php?matchid=6102995

na tej stronie, bo chyba każy ją zna widzimy jaki był kurs jeden dzień przed meczem (1.95), a jak wyglądał on na chwile, przed rozpoczęciem meczu. Więc, gdzie widzieliście to 2.05? Poprostu nie ma takiej opcji, by kurs w ciągu jednej godziny nagle podnosiił się o 10 gr, a potem spadał o 15gr, zwłaszcza, że to Werder był faworytem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Chcialbym dodac od siebie 3 grosze, ze tez sobie nie przypominam takiego kursu na Werder, no ale zeby to wyjasnic mozna zagadac do SUPPORTU BETSSON i zapytac jaki byl maks. kurs na to spotkanie w ich ofercie.
 
Do góry Bottom