>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
My robimy screeny, CHCEM ZOBACZYC SCREEN, nie ma screnu to według regulaminu nie ma typu i wszystko, mam nadzieje Marcin ze napiszesz ze zgadzasz sie ze mną co do tej kwestii bo to jak napisałes cytuje: &quot;jasne jak słoneczko&quot; .
Cwaniaku ,ja chciałbym zobaczyć screny twoich meczy .Jeśli ich nie bedzie t.z że się nie liczą tak... wiec czekam.

1.) Slovakian Corgon Liga Play-Out
Sobota 2007-05-19 17:00
Mocenok - Rimavska Sobota
Typ: 1 Kurs: 2,05

2.) Serbian Meridian Liga Play Off
Sobota 2007-05-19 17:00
Hajduk K - Bezanija
Typ: 1 Kurs: 2,05
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Powiem szczerze że zmęczyła mnie ta ogólna kłótnia przecież na betsson jest LIVE CZAT nawet polski wystarczyło zapytać babkę i wszystko powiedziała....

rozmawiałem z nią przed chwilą i to jest chyba niepodważalny dowód na tą kłótnię ( rozmowa kontynuowana po tym jak mnie wylogowało z czata).
System
Initial Question/Comment: przepraszam
13:15:18 SystemSystem
Witamy w Obsłudze Klienta Betsson.
13:15:18 SystemSystem
https://www.betsson.com/pl/customer-service/
13:15:33 SystemSystem
Witamy w Obsłudze Klienta Betsson.
13:15:33 SystemSystem
https://www.betsson.com/pl/customer-service/
13:15:33 SystemSystem
Magdalena has joined this session!
13:15:33 SystemSystem
Connected with Magdalena
13:15:42 Customermarcin
przepraszam wylogowało mnie
13:16:07 Customermarcin
może Pani podać jaki był największy kurs tego meczu: Wolfsburg - Werder
13:17:13 AgentMagdalena
Dział zakładów sprawdza
13:17:23 AgentMagdalena
1.95
13:17:53 Customermarcin
i większego kursu niż ten nie było w tym tygodniu u Was w ofercie?
13:18:18 AgentMagdalena
Na to zdarzenie był tylko ten kurs
13:18:29 Customermarcin
ok dziękuję bardzo !
13:18:48 AgentMagdalena
Proszę uprzejmie
babka wyraźnie powiedziała po konsultacji z działem zakładów że kurs był 1,95 wystawiony

zamieszałem się w tą rozmowe dlatego żeby pomóc w wyjaśnieniu

każdy z Was może zapytać babke z obsługi klienta jaki był kursi i to jest chyba wystarczający dowód

myślę że sprawa się wyjaśni szybko
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Doberman Ci pisal hmmm to dziwne bo Doberman napisał ze widziałes kurs, to wkoncu widziałes czy nie widziałes? Kolejny zwrot &quot;gdy ustalalismy&quot; tzn ze jestes w jego druzynie?
A jak miałem to inaczej napisać? Gdy z dobermanem (widziałem) kurs, czy raczej z dobermanem ustalałem? Raczej 2 wersja jest poprawna, więc nie chwytaj za słówka. Również nigdzie nie pisałem, że widziałem kurs kursów. Nasze ustalanie odbywa się w takich sposób: D-&quot;Jaki mecz wybierasz do BL? MO- Widzew-Odra 2 D- Ok- ja daje Werder 2, bo kurs jest powyżej 2. MO- spoko, daj później to na forum.
Nie będę zachowywał się jak dzieciak i sprawdzał modów za każdym razem. Nigdy nie było przypadku, że jakiś mod oszukał któregoś z użytkownika w jakikolwiek sposób.
Odp na ostatnie twoje zdanie. Regulamin jasno pisze, że drużyny mają być 3 osobowe + każdy z graczy podaje tylko jeden typ. Tego się trzymamy.

powiem tak zulw1 łysy nie musza mnie popierac ja wiem co widzialem, a popytaj ludzi Marcin kto to maja81szn gdzie zawsze biore udział ludzie mnie cenią za co?? ze sprawiedliwosci uczciwosc, nigdy nie poruszam niczego kiedy nie jestem pewny wiec bez takich zdań, wiem co widzialem. A poparcia nie potrzebuje gdyz jestem pewny swego (kursu).
Nie znam Cię osobiście na forum masz 66 postów więc nie mogę mieć pewności. Poza tym admin na każdym forum bardziej wierzy modowi, niż userowi, którego nie zna.
Również nie mam zamiaru bawić się w śledczego i pytać każdego usera &quot;znasz maje? Co to jest za koleś itd&quot; bo nie mam na to czasu.

Photoshop a co to wogole? Szczerze nie mam pojecia co to, ja zauwazyłem i infomruje sam widziales na gg jak było z fc typer i castillą, jak tylko zauwayzlem zbombardowałem gg Twoje, od razu, teraz napisalem rzuc okiem na Betsson , jak tylko zobaczylem, a czy to był poczatek czy koniec co to za roznica , jest zauwazano jest i tego sie trzymajmy.
Jestem ciekawy, gdyby Werder przegrał to być się kłócił? Pewnie nie, bo po co? MGPW przegrało spotkanie, kurs zgodny z kursem, to się tylko doczepię tego spotkania powtórzonego. A tak teraz masz dodatkowy &quot;rodzynek&quot;.
nie ma screnu to według regulaminu nie ma typu i wszystko, mam
Gdzie to pisze, że gdy nie ma screenu nie ma typu?

Marcin dobrze wiemy ze regulamin mówi ze mozną grać od 18 lat, dobrze wiemy ile kto ma lat z druzyny MGPW, wiec bądźmy poważni i rozsądni
Ja nikomu nie zabraniam brania udziału. Ja piszę o wozie, a Ty o kozie. Chodzi mi o to, że poziom postów niektórych jest na etapie 15-sto latka.
Niech chłopaki grają, tylko nie muszą pisać zbędnych postów.

@Łysy- a gdzie pisze z którego dnia i na którą godz. są te kursy. Może są to kursy uśrednione?
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
My robimy screeny, CHCEM ZOBACZYC SCREEN, nie ma screnu to według regulaminu nie ma typu i wszystko, mam nadzieje Marcin ze napiszesz ze zgadzasz sie ze mną co do tej kwestii bo to jak napisałes cytuje: &quot;jasne jak słoneczko&quot; .
Cwaniaku ,ja chciałbym zobaczyć screny twoich meczy .Jeśli ich nie bedzie t.z że się nie liczą tak... wiec czekam.

1.) Slovakian Corgon Liga Play-Out
Sobota 2007-05-19 17:00
Mocenok - Rimavska Sobota
Typ: 1 Kurs: 2,05

2.) Serbian Meridian Liga Play Off
Sobota 2007-05-19 17:00
Hajduk K - Bezanija
Typ: 1 Kurs: 2,05
A co do tego postu to okej, nie ma sprawy. Jest jeden warunek: żądam screenów od każdej drużyny z ostatnich trzech kolejek.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Łysy- fcbialas ma prawo zażądać screen bo w końcu jest modem.
I Ty nie będziesz wstawiał żadnych warunków mi tutaj


Ok, jeszcze ja pogadam z babką jak będzie dostępna i sprawę się zakończy.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Marcin-Odra napisał:
Doberman Ci pisal hmmm to dziwne bo Doberman napisał ze widziałes kurs, to wkoncu widziałes czy nie widziałes? Kolejny zwrot &quot;gdy ustalalismy&quot; tzn ze jestes w jego druzynie?
A jak miałem to inaczej napisać? Gdy z dobermanem (widziałem) kurs, czy raczej z dobermanem ustalałem? Raczej 2 wersja jest poprawna, więc nie chwytaj za słówka. Również nigdzie nie pisałem, że widziałem kurs kursów. Nasze ustalanie odbywa się w takich sposób: D-&quot;Jaki mecz wybierasz do BL? MO- Widzew-Odra 2 D- Ok- ja daje Werder 2, bo kurs jest powyżej 2. MO- spoko, daj później to na forum.
Nie będę zachowywał się jak dzieciak i sprawdzał modów za każdym razem. Nigdy nie było przypadku, że jakiś mod oszukał któregoś z użytkownika w jakikolwiek sposób.
Odp na ostatnie twoje zdanie. Regulamin jasno pisze, że drużyny mają być 3 osobowe + każdy z graczy podaje tylko jeden typ. Tego się trzymamy.

powiem tak zulw1 łysy nie musza mnie popierac ja wiem co widzialem, a popytaj ludzi Marcin kto to maja81szn gdzie zawsze biore udział ludzie mnie cenią za co?? ze sprawiedliwosci uczciwosc, nigdy nie poruszam niczego kiedy nie jestem pewny wiec bez takich zdań, wiem co widzialem. A poparcia nie potrzebuje gdyz jestem pewny swego (kursu).
Nie znam Cię osobiście na forum masz 66 postów więc nie mogę mieć pewności. Poza tym admin na każdym forum bardziej wierzy modowi, niż userowi, którego nie zna.
Również nie mam zamiaru bawić się w śledczego i pytać każdego usera &quot;znasz maje? Co to jest za koleś itd&quot; bo nie mam na to czasu.

Photoshop a co to wogole? Szczerze nie mam pojecia co to, ja zauwazyłem i infomruje sam widziales na gg jak było z fc typer i castillą, jak tylko zauwayzlem zbombardowałem gg Twoje, od razu, teraz napisalem rzuc okiem na Betsson , jak tylko zobaczylem, a czy to był poczatek czy koniec co to za roznica , jest zauwazano jest i tego sie trzymajmy.
Jestem ciekawy, gdyby Werder przegrał to być się kłócił? Pewnie nie, bo po co? MGPW przegrało spotkanie, kurs zgodny z kursem, to się tylko doczepię tego spotkania powtórzonego. A tak teraz masz dodatkowy &quot;rodzynek&quot;.
nie ma screnu to według regulaminu nie ma typu i wszystko, mam
Gdzie to pisze, że gdy nie ma screenu nie ma typu?

Marcin dobrze wiemy ze regulamin mówi ze mozną grać od 18 lat, dobrze wiemy ile kto ma lat z druzyny MGPW, wiec bądźmy poważni i rozsądni
Ja nikomu nie zabraniam brania udziału. Ja piszę o wozie, a Ty o kozie. Chodzi mi o to, że poziom postów niektórych jest na etapie 15-sto latka.
Niech chłopaki grają, tylko nie muszą pisać zbędnych postów.

@Łysy- a gdzie pisze z którego dnia i na którą godz. są te kursy. Może są to kursy uśrednione?[/quote]
spójrz na to co napisał gofermarcin oraz ja, jeśli dalej nie wierzysz to sam się połącz z chatem obsługi klienta na Betsson i zobaczysz co Ci pani, która obsługuje napisze...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Łysy- fcbialas ma prawo zażądać screen bo w końcu jest modem.
I Ty nie będziesz wstawiał żadnych warunków mi tutaj


Ok, jeszcze ja pogadam z babką jak będzie dostępna i sprawę się zakończy.
Prosi o screeny, bo pewnie myśli, że nie mamy ja wiem to... Gdybyś poprosił wszystkie drużyny o screeny to ciekawe czy któraś, by Ci dała. A do naszych kursów chyba nikt nie ma zarzutów z innych drużyn, tak jak do kursu z Waszego meczu Wolfsburg - Werder
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Łysy- fcbialas ma prawo zażądać screen bo w końcu jest modem.
I Ty nie będziesz wstawiał żadnych warunków mi tutaj


Ok, jeszcze ja pogadam z babką jak będzie dostępna i sprawę się zakończy.
Prosi o screeny, bo pewnie myśli, że nie mamy ja wiem to... Gdybyś poprosił wszystkie drużyny o screeny to ciekawe czy któraś, by Ci dała. A do naszych kursów chyba nikt nie ma zarzutów z innych drużyn, tak jak do kursu z Waszego meczu Wolfsburg - Werder
powiem krótko męczy mnie te twoje cwaniactwo jeszcze jeden głupi tekst ???? i sobie odpoczniesz albo bedziesz musiał sie pilnować więc zastanów się na drugi raz
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Łysy- fcbialas ma prawo zażądać screen bo w końcu jest modem.
I Ty nie będziesz wstawiał żadnych warunków mi tutaj


Ok, jeszcze ja pogadam z babką jak będzie dostępna i sprawę się zakończy.
Prosi o screeny, bo pewnie myśli, że nie mamy ja wiem to... Gdybyś poprosił wszystkie drużyny o screeny to ciekawe czy któraś, by Ci dała. A do naszych kursów chyba nikt nie ma zarzutów z innych drużyn, tak jak do kursu z Waszego meczu Wolfsburg - Werder
ja mam zarzuty.Wiec czekam...i co teraz zrobisz..
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Teraz to sie zrobił konkretny kocioł, białas mam prośbe najpierw wyjaśnijmy sprawe dobermana a potem ty zacznij drążyć swoje bo teraz zrobił sie straszny kocioł. Napisałem maila do betsson i licze, że w poniedziałek-wtorek otrzymam odpowiedź. Screeny jak dla mnie wszystko wyjaśniają więc ....
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Teraz to sie zrobił konkretny kocioł, białas mam prośbe najpierw wyjaśnijmy sprawe dobermana a potem ty zacznij drążyć swoje bo teraz zrobił sie straszny kocioł. Napisałem maila do Betsson i licze, że w poniedziałek-wtorek otrzymam odpowiedź. Screeny jak dla mnie wszystko wyjaśniają więc ....
Ty mu i nam nie mów co mamy robić a jak coś ci nie pasuje to możesz za chwile odpocząć od pisania ???? więc szykuj również screeny swoich typów
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Nie robie z siebie ofiary tylko proszę o logiczne wytłumaczenie mi tego co mi teraz zarzucasz i za co straszysz mnie ostrzeżeniem bądź banem. Z tego co wiem to prośba jest prośbą a nie narzucaniem komuś tego co ma robić.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie robie z siebie ofiary tylko proszę o logiczne wytłumaczenie mi tego co mi teraz zarzucasz i za co straszysz mnie ostrzeżeniem bądź banem. Z tego co wiem to prośba jest prośbą a nie narzucaniem komuś tego co ma robić.
Prosze o screen twoich typów czyli kursów mam do tego prawo ???? Więc czekam na nie
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
z kolejki numer 5?? no cóż wg regulaminu muszę mieć screeny kursów 2.70-2.90 a ja mam kursy 3.20 więc wszystko jest zgodnie z regulaminem. Ciekawe czemu mnie tak atakujesz? Ja tylko kulturalnie poprosiłem moderatora białasa aby poczekał aż sprawa z tobą się wyjaśni
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
z kolejki numer 5?? no cóż wg regulaminu muszę mieć screeny kursów 2.70-2.90 a ja mam kursy 3.20 więc wszystko jest zgodnie z regulaminem. Ciekawe czemu mnie tak atakujesz? Ja tylko kulturalnie poprosiłem moderatora białasa aby poczekał aż sprawa z tobą się wyjaśni
Kultularnie poczytaj ten temat ???? więc zastanów się nad sobą wpierw i co piszesz a nie atakujesz wszystkich i szukasz winnych i próbujesz wprowadzić złą atmosfere
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
No widzisz ja kulturalnie poprosiłem ( więc gdzie wprowadzeni złej atmosfery?) a ty przypuściłeś na mnie atak, więc pytam się z jakiego powodu?? Poprosiłem o logiczne wytłumaczenie to ty zażądałeś ode mnie screenów ale odpowiedzi mi nie udzieliłeś, więc powiedz w końcu wprost o co tobie chodzi?
 
Do góry Bottom