>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy

Status
Zamknięty.
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
Odpowie mi ktoś w końcu ???

BEŁCHATÓW-KĘDZIERZYN KOŹLE H(0-2,5) 1 lub 2 ????


O co tutaj biega ?????
to jest handi na sety, dasz 1 to Bełachtów musi wygrać do 0, a dasz 2 to Koźlarze muszą ugrać przynajmnie 1 set
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przecież już dostał odpowiedź, więc po co jeszcze raz ma pytać
Fcbialasowi chodziło o to, że to jest dział AdministracjaAdministracja[/b[, czyli tutaj piszemy sprawy organizacyjne, techniczne itp nt funkcjonowania forum. A Damian napisał post o problemie związanym z bukmacherstwem, a od tego jest inny dział. Więc jak będziesz miał kolego damian pytanie na podobny temat to w innym dziale go napisz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie, nie ma takiej możliwości. Zmiana nicku powoduje późniejsze kłopoty w konkursach, w których bierze udział użytkownik, dlatego staramy się nie zmieniać nazw użytkownikom.

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Typer jest rangą specjalną. Jeżeli wygrasz jakiś konkurs, będziesz podawał bardzo dobre typy przez dłuższy czas lub pisał ciekawe analizy masz szansę na ową rangę.

Pozdrawiam
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Nie pomyliło mu sie, zapewne mial range za wygranie konkursu &quot;typujemy z Bet-at-home&quot;

Mihau tez mialem range, ale Marcin odpowiedzial mi ze ona nie jest przyznawana na cale zycie/
Pozdro
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Mod daimler reprezentuje to forum ,a wprowadza sobie samowolke, blokując temat bez żadnego uzasadnienia dostosowanego do Regulaminu. Uważam ,że modzi powinni świecić przykładem a nie wprowadzać samowolki niezgodnej z Regulaminem. W moim temacie z kuponami podaje kupony i prowadze bilans. Nie wdaje się już w niepotrzebne dyskusje . Po prostu robie swoje.Brak screenów był jak twierdzi mod daimler wystarczającym powodem do zamknięcia tematu.
Uprzejmie prosze o reakcje w mojej sprawie, gdyż jest to pierwsze forum (a typy podaje na 7) gdzie z takiego powodu zamyka mi się temat.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
User Adam14 spamuje każdemu skrzynke PW i zaprasza na jakies forum i w podpise ma link. Jesli tak można to ok, a jesli nie mozna to niech zostanie o tym w odpowiedni sposób........ Nie żebym kapował :jezora:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Mod daimler reprezentuje to forum ,a wprowadza sobie samowolke, blokując temat bez żadnego uzasadnienia dostosowanego do Regulaminu. Uważam ,że modzi powinni świecić przykładem a nie wprowadzać samowolki niezgodnej z Regulaminem. W moim temacie z kuponami podaje kupony i prowadze bilans. Nie wdaje się już w niepotrzebne dyskusje . Po prostu robie swoje.Brak screenów był jak twierdzi mod daimler wystarczającym powodem do zamknięcia tematu.
Uprzejmie prosze o reakcje w mojej sprawie, gdyż jest to pierwsze forum (a typy podaje na 7) gdzie z takiego powodu zamyka mi się temat.
Podajesz screen i nie było tematu...
jesli grasz za tyle pieniedzy i podajesz kwoty itd.. to czemu nie wrzucisz screena?
Nie chciałeś wrzucić to zareagowałem,moderator może zamknąc temat w którym są zawyząne stawki i wogóle...

Tak jak mówie Podajesz screen i odblokowuje i nie było sprawy,jak nie to twój problem :]
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
chciałbym zgłosić że User AllenIverson spamuje PW ... prosi o przylaczenie sie do jakiego forum (podaje link) a to jest chyba zabronione ... ;)
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-03-28, 14:08 ]
Dzięki za informację
 
F 0

fcl

Użytkownik
Chciałbym poinformować że użytkownik MefiuPro ma w swoim podpisie użytą funkcję [y.o.u], która z tego co wiem jest zabroniona na forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom